Nechýba mi manžel

13. apr 2023

Je normálne ze muz siel na služobku na pár dní a mne nijak nechýba? Mame deti a normálne sme to zvládli,.. dokonca mam pocit ze boli aj decka poslusnejsie a kludnejsie.. a tak si vravím že keby aj ide robiť kdesi do zahraničia na turnusy, vôbec by som nemala problém.. je to znak ze neľúbim? 😔

marca12
13. apr 2023

Vobec to nie je znak,ze ho nelubis. Je to znak toho,ze si sebestacna zena,nelipnes na nom a potrebujes si obcas oddychnut od neho. Navyse si mala kopu starosti na pleciach,tak ti ani nemal kedy chybat. Ja sa vacsinou tiez tesim,ak moj ide prec a to sa lubime,neviem si predstavit zivot bez neho. Ale par dni bez neho zvladnem a dobre mi padne.

vvrabec
13. apr 2023

Podľa mňa je to normálne. Ak išiel na pár dní ako píšete tak je to v pohode. Neznamená to že ho nelúbite, len to že na ňom nieste závislá

mirkava
13. apr 2023

Je to v pohode. Ja už niekedy čakám kedy pôjde preč a užívam si to 😊. Myslím tým, že v telke pozerám program ktorý chcem a nemusím sa s nikým naťahovať a podobne. Ale keď ma už prísť tak sa teším.

nataly420
13. apr 2023

Par dni ? Ja som svojho manžela nevidela už 3 mesiace :D a neplacem do vankúša večer :D podľa mna úplne normálne len to známe ze nie ste ako dva cecky

otvorena
13. apr 2023

A nieje to tak keď je muž s vami aj tak robíš všetko ty pre deti a atď ..proste niekedy aj ja si viac porobim keď muž není doma 😃🙈priznávam je to taký náš zvyk a kľud .
Normálne navarim a keď je doma tak malý sa mi pletie len popod nohy ako naschvál a je taký iný neviem čím

nikpa
13. apr 2023

Neviem čoho je to znak ale mne tiež nechýba keď je na služobke 🤷😀 ale nijako sa nad tým nezamýšľam, fungujeme doma s deťmi ako inokedy. Najviac bol preč 2 týždne. Neviem ako by to bolo keby bol mimo dlhšie, niekoľko mesiacov.

autor
13. apr 2023

Fu tak to mi odľahlo teraz ,ze to je normálne 😃 lebo on mi stále pisal ako mu chybám a chce ísť uz domov za nami a tak.. a ja nič 🙈 doma.je klidek ked sme sami, vsetko si urobím podľa seba, urobím si systém a decka tiež pekne spolupracujú.. koľkokrát ked je doma som nervóznejšia ako ked som takto sama 🙈😃

maryetta
13. apr 2023

Niekde som citala ze casto muz robia zenam vacsi stres nez deti. Asi na tom nieco bude.

autor
13. apr 2023

@maryetta verim tomu ,u mna to platí.. koľkokrát som nahnevaná skor na muža ako reaguje na detí, než na deti samotné..

river_song
13. apr 2023

Aj u nás to tak byva. Muz sa deťom venuje, navari, uprace, nehadame sa, mame sa radi, máme pohodu... ale ked ide raz za cas na sluzobku na par dni, tak mi to tiez dobre padne.. s deckami vtedy fungujem v trosicku inom rezime, a ked večer zaspia a ja mam ozaj klud, bez nikoho 😍 ale teda je to tak max raz za rok na par dni, tak si to proste uzivam.. 😂

domkakvet
13. apr 2023

Je dobre si obcas uzit samotu ale ze by si ho nechala aj na turnusy to mi uz celkom nepasuje.

dkethe
13. apr 2023

@domkakvet tiez si myslim ze toto neni uplne ok.
Skor to znaci to, ze bez neho sa citis lepsie nez s nim... 😒 A to je take..no..

radanna11
13. apr 2023

Ani mne sa to nezdá ok.
Ja som s mojim mužom už 15 rokov ale keď som napríklad u mamy na týždeň bez neho iba s detmi alebo je on preč pracovne tak sa mi aj zle zaspava,že nieje vedľa mna.
Nechýba mi ako čo sa týka sebestačnosti to sú dve rozdielne veci všetko si robím sama aj keď niesme oddelene,nákupy,vyzdvihujem deti,pracujem on je aj tak veľa v práci tak,že to nemá so sebestačnosti nič spoločne mne chyba on ako človek ľudsky,pritúliť sa a tak zaspať ,počuť ho chrapkat vedľa seba, dať si ráno pusu.

autor
13. apr 2023

@radanna11 cp sa týka tohoto tak áno, ked lahnem mám taký pocit ze tu chýba.. nieje to ono. Aj sa trošku v noci bojím takto sama s deťmi..Ale počas dna to je tak ako som písala

radanna11
13. apr 2023

Tak potom sa neboj určite ho ľúbiš 🙂 to,že cez deň ti doma ,,nezavadzia,, a dobre ti to padne je v poriadku 🙂 ale,že ti chyba objatie a v noci a ta jeho prítomnosť tak nemusíš mat obavy,že by si ho už neľúbila

gabika0825
14. apr 2023

Normálka, neviem čo je na tom zvláštne, veď nie ste malé deti že na sebe potrebujete byt nacapeny nonstop, ak si už zvyknutá že chodi na týždňovky tak je to veľa aj o zvyku a niekto si zvykne skôr niekto neskôr a niekto vôbec. Ale necit sa pre to zle