Náš vzťah je skoro bez sexu

sroman234
20. júl 2020

Z frajerkou mame problem jedna sa o náš sexuálny život
žijeme spolu 2roky ja mam 20r ona ma 21r
mame sex raz do mesiaca a mne je to malo ale ona
Ma stale odmieta aj ked mame sex aj to ked ju donutìm
mne to pripada ako keby to musela robit prosim vas baby chcem počut váš nazor mam sa snou rozist ale ju veľmi lubim a chcem si snou založiť rodinu chcem snou mat detí atd neviem čo mam robiť možno ma podvadza

leuchtturm
20. júl 2020

najdi si inu. Inak sa budete obaja len trapit, ty kvoli nedostatku sexu, ona kvoli prilis vela sexu.

sroman234
autor
20. júl 2020

@leuchtturm ona kvôli veľa sexu ?

ella_price
20. júl 2020

Či sa to niekomu páči alebo nie, sex je vo vzťahu dôležitý. Ak si nerozumiete po tejto stránke, vzťah pomaly začne chladnúť a budete sa od seba vzdalovať.
Skúste si ešte o tom pohovoriť, ale pokial to takto pôjde ďalej, tak tento vzťah sa pomaličky začne rozpadať.

ivkazba
20. júl 2020

A aký je dôvod, že odmieta sex? Môže mať nejakú traumu alebo nejaký zdravotný problém. Pátrala by som po dôvode. Ale ak je dôvodom len nízke libido, tak asi taký vzťah nemôže fungovať. Sex je prirodzená súčasť života, čiže aj tu majú byť ľudia naladení na rovnakú vlnovú dĺžku. Ja si neviem predstaviť mať sex raz do mesiaca, dokonca ani raz do týždňa.

sroman234
autor
20. júl 2020

@ivkazba ja už nevladzem večer pridem z práce ideme si ľahnúť idem k nej bozkavam ju ona ma aj tak odbije dajmi pokoj a vieš si predstaviť chlapa bez sexu?

leuchtturm
20. júl 2020

@sroman234 ak je tvoja priatelka asexualna, tak aj ten jeden krat za mesiac je pre nu vela. To chces mat naozaj taku zenu, ze ju musis nutit do sexu?

ayanamirei
20. júl 2020

@sroman234 ze nutit do sexu 😵 (nieje to grcajuci smail, takze aspon tento) - to sa potom vies sam na seba pozriet do zrkadla, ze si mal sex, lebo niekto ti podrzal? rozid sa s nou cim skor, nepasujete k sebe, ste mladi a casom by to bolo len a len horsie.

sense
20. júl 2020

Aky je dovod odmietania? Odmieta len sex alebo aj neznosti?

sroman234
autor
20. júl 2020

@leuchtturm môžem sa jej prosit neda mi kedy chcem ako sa cítim ked mi kamarat povie že jeho frajerka sa mu aj nasilu pcha do postele

maca1984
20. júl 2020

Spytal si sa preco odmieta sex?v prvom rade by som toto poriesila ,ci ju daco neboli,netrapi,atd.

ella_price
20. júl 2020

@sroman234 Rozprávali ste sa o tom? Nemá nejaký psychický problém alebo problém so sebavedomím? Toto zohráva tiež veľmi velkú rolu.

leuchtturm
20. júl 2020

@sroman234 hladaj si radsej nejaku rovnako naladenu partnerku. Ak ma ta tvoja terajsia priatelka nejake problemy, nech si ich vyriesi sama pred vstupom do partnerstva.

sroman234
autor
20. júl 2020

@ayanamirei Aj to sa jej nepači ako to robim my ked robim tak sa snažim byt k nej nežni bozkavam ju na krk na prsia a ona ako keby sa vôbec nie je nadržana

sense
20. júl 2020

@sroman234 ak jej vadia aj dotyky tak ta zrejme nelubi tak ako ty ju... ak nema teda nejaku traumu z minulosti...

sroman234
autor
20. júl 2020

@sense Ked sme spolu zostali bolo to lepšie ako teraz možno ma nemiluje

komplikovana
20. júl 2020

Normalne ked sa dvaja lubia, tak zvycajne problem so sexom nieje. Kedze ta odmieta uz kvazi od zaciatku vztahu, nejaky zadrhel to bude mat. Skus sa jej spytat preco ta odmieta. Ak sa ti bude zdat, ze vasa situacia sa nijak nemeni / treba zamakat na oboch stranach/ tak jednym z rieseni je bohuzial rozchod, pretoze takto sa zit neda.

sroman234
autor
20. júl 2020

@ivkazba Ja by som aj každy deň ale takto to dalej fungovať nemôže bez sexu vztah nefunguje

jaskolka
20. júl 2020

Prvá je otázka, či vôbec ona ľúbi teba, či ju priťahujes po sexuálnej stránke. Ci vníma dáku chémiu medzi vami. Druhá vec moze byť, ze proste ma nejaký problém, zdravotný, psychicky, aká bola predtým? Milovala sa s chuťou, alebo vždy to bolo také i ničom? A potom je ešte možnosť, že proste ma nízke libido, nemá chuť na sex všeobecne, to potom aj keby ste aký super pár boli, v sexe to bude skripat. Veď sa s ňou porozprávaj, na rovinu jej to povedz, vysvetli a uvidíš, ako zareaguje.

mantilka
20. júl 2020

@sroman234 Ahoj. Nemáš to ľahké. Niečo skutočne nefunguje. Je naozaj dôležité si sadnúť a porozprávať sa. Je niekoľko možností: 1. Nechce sex, má výčitky kvôli vierovyznaniu. 2. Má nejakú traumu a treba to riešiť s psychológom 3. Nepriťahujes ju fyzicky. Môžeš byť aj pekný muž, ale môže ju priťahovať úplne iný typ chlapov 4. Podvádza tá, už miluje niekoho ineho a nechce mať sex už s tebou. Nezabudni nexistuje žena, ktorá žije s chlapom nemajú deti a chce sex 1x mesačne nasilu.... Si mladý chlap nestracaj čas s komplikovanými vzťahmi keď nemusíš. Máj svoju hrdost. Držím palce. Byt na tvojom mieste rozhovor a okamžite rozchod..máš leto pred sebou. Toto určite nikde nevedie.

sroman234
autor
20. júl 2020

@jaskolka predtým to bolo s chutou aj ona to chcela bozkavala mala rada klasicky misionara a veľa pusinkovania ale teraz to všetko pominulu vždy mi pritom vravela že ma ľúbi nevedely sme sa jeden druhého nabažit a teraz to všetko pominulo😴

mantilka
20. júl 2020

@sroman234 je to jasné....má iného a jasne, že sa jej protivi byt s dvoma.

lenuska9999
20. júl 2020

Pátrala by som po pôvode. Ak ste pred tým sex mali a teraz je to inak, prišla na ňu nechuť alebo ja neviem čo, možno má nejaké hormonálne problémy. Aj to sa stáva. Alebo nie je priveľmi vyťažená z práce ? Čo robí ?? Skúste sa o Tom porozprávať. A ak ju ľúbiš a ona teba, tak treba nájsť problém a riešiť ho, nie od nej utekať. .

sroman234
autor
20. júl 2020

@lenuska9999 Ešte sa snou skúsim porozprávať ak to nebude fungovať rozchod som mlady ja potrem ženu ktora ma vie pochopiť a da mi nie taku ktora si večer lahne a ide spať a muža žiandy zaujem

lenuska9999
20. júl 2020

@sroman234 existujú aj prírodné výživové doplnky na vyrovnanie hladiny hormónov a sexuálne libido

jaskolka
20. júl 2020

Tak potom sa muselo dačo stať. Bud nejaký problém zdravotný, alebo vzťahovy, dačo sa udialo medzi vami, či možno tebe ani nepripadá ako vážna vec a na ňu to tak zapôsobilo. Alebo, a to vravím čisto hypoteticky, má už zálusk na niekoho iného, chce skúsiť niečo nové, pripadne proste u nej už vyprchalo to očarenie zo vzťahu. Je mladá,aj to sa mohlo stať,neber to nijako v zlom, v takom veku ešte proste môže túžiť "spoznať aj iných"teda chut by bola, ale kruto povedane, nie s tebou

sroman234
autor
20. júl 2020

@lenuska9999 Ale cele mi to pripada ako keby nemala na mna chut nie na sex nosi sa vyzivavo vystrih leginy bez nohavičiek vidno maľuje sa možno sa chce niekomu pačit asi ma frajera

lenuska9999
20. júl 2020

Chlapi nikdy nevedia čo sa deje v ženskej hlave 😀 normálne sa porozprávajte a uvidíš

sroman234
autor
20. júl 2020

@lenuska9999. Zmenila sa sa to sa mi vôbec nepači 😦 chodi vyzivavo nerobila

jaskolka
20. júl 2020

@sroman234 tak jedine sa jej priamo opýtať. Nechcem byť zlý prorok, ale podľa toho, čo a ako píšeš, dlho už vo vzťahu nebudete...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz