Napíše len vtedy, keď sa chce stretnúť

25. mar 2022

Pekný deň prajem😊
Mám taký “problém”. Som s priateľom mesiac a vôbec sa mi neozýva, len keď sa chce stretnúť. Odpísať mi odpíše ale to vidno na tých správach , že je to také z povinosti a občas si to len pozrie. Celkovo vzťah máme veľmi dobrý😊 Vždy vymýšľa nejaký program, keď sme spolu veľa sa rozprávame a aj sex je dobrý. Stretnutia väčšinou navrhuje on. Je to jeden z najplnohodnotnejších vzťahov čo som doteraz mala. Snažila som sa s ním o tom porozprávať a snažil sa to zmeniť ale trvalo to len pár dní. Ani písať ani volať. Ako by ste to brali?

mec321
25. mar 2022

Tak, ze je to divne.. teda aspon pre mna.. ja by som bola taka, ze by som ho urcite upodozrievala z niecoho… 😃 treba trosku pritlacit a povedat mu, co si o tom myslis, ze ti to vadi a ze toto ta nebavi.. a uvidis, ci zmeni postoj..

stastna17
25. mar 2022

ja by som cakala kym nenapise, ja nikdy prva nepisem

janka_266
25. mar 2022

Len jedna otázka, mobil je jeho predĺžená ruka, alebo väčšinu času ani nevie kde ho má? Lebo ak je to ta prvá možnost, tak by som prehodnotila slova o dobrom vzťahu 🤷‍♀️

veronika3110
25. mar 2022

Po mesiaci už hovoríš že najplnohodnotnejší vzťah? To mi príde čudné... takí ľudia sa ešte ani poriadne nepoznajú, hlavne že sex je dobrý :D ostatok ide bokom....
Základ je komunikácia a spoločné trávenie voľného času... atd atd...

amelie2017
25. mar 2022

No asi ti napise len vtedy, ked potrebuje ten dobry sex.

autor
25. mar 2022

Áno tvrdím 😊 Tým, že neviete nič o mojej minulosti by ste to asi vy posudzovať nemali😊 A nepíšem tam náhodou, že komunikacia (okrem teda virtuálnej) je výborná a tiež neustále vymýšľa nejaké aktivity, spoločné programy?

autor
25. mar 2022

@amelie2017 Stretávame sa týždenne viac krát a nie, nemáme vždy sex

babajaga
25. mar 2022

nie kazdy je na pisanie

slovakboy
25. mar 2022

Je to len mesiac neznamená to že ťa nemá rád len nie je ešte to plnohodnotná laska. Na vzťahu treba ďalej pracovať. Nevycitaj mu že nepíše, nie je na tebe závislý to je aj dobre. Pekne sa spoznavajte a buď aj ty od neho nezávislá. Nečakaj na správu od neho a ži si svoj život. Keď sa ozve nabudúce chod na rande a nič mu Nehovor o tom. Keď sa znovu ozve až kvôli stretnutiu tak povedz že nemôžeš že nabuduce. Vydrž to bude to fajn.

martinkatinka
25. mar 2022

Tak asi to nebude najlepsi vztah co si mala, ked sa tu stazujes 🤷

ivetta1234
25. mar 2022

ja by som to aj v celku ocenila...hlavne je to ze ta chce vidiet, ste spolu radi a teda funguje vam to aj v inych veciach ;) volakedy neboli smartphony a ludia asi aj mali krajsie a autentickejsie vztahy, mozno je len oldschool :D

bambinomio99
25. mar 2022

Si kamoška s výhodami a hotovo mimo teba má prácu,zivot a aktivity a ak to bude chcieť zmeniť tak to zmení ... keď nie buď bereš čo máš alebo koniec nič medzi nie je

kitycat
25. mar 2022

Tolko protirecenia v uvodnom prispevku sa len tak nevidi.

Plnohodnotny vztah, v ktorom on malo pise, stretka a vylety iniciuje on a ty cakas, vzdy pripravena?

Mas priatela s vyhodami

autor
25. mar 2022

Takže hneď ako si niekto vypisuje, je priateľ s výhodami?😂 Som nevedela, že takto sa značí vzťah - s písaním. 😂 Dobreeee pekne baby 😀

autor
25. mar 2022

@ivetta1234 Vidíš ten rozdieľ medzi názormi😊 Podľa teba je to v poriadku a ocenila by si to. Iné tu už hovoria, že to vzťah ani nie je lebo mi nepíše😂

darkswan
25. mar 2022

tak neviem, je to dolezite si pisat v kuse? podla mna nie, slova su slova, dolezite su skutky a prezivanie casu spolu

thereisabear
25. mar 2022

Nevidela by som to až tak čierne. Pri tom je dôležité, koľko času venuje celkovo mobilu. Sú ľudia, pre ktorých mobil nie je až taký dôležitý a ani si nevšimnú, kde ho väčšinu dňa majú. Ešte 10-15 rokov dozadu by toto nikto neriešil.

diamond007
25. mar 2022

Ešte ho to zaľúbenie možno čaká 🙂 a nie všetci sú nonstop na telefóne 🙂 veď ak nemáte len sex a teda trávite spolu voľný čas tak to neberiem tragicky

im709vf
25. mar 2022

Manžel tiež není ten "pisaci" typ 😄 ale tak zo začiatku vzťahu aj on písal vždy, keď sa dalo.. ta prvotná zamilovanosť, "láska ako hrom", aj jeho donútila venovat sa mi aj takto.. ale po čase to samozrejme take nebolo, zhodli sme sa ze si síce písať cely den nebudeme, ale keď bude mať čas, tak mi zavolá počas dna na taky dlhší rozhovor (on uz pracoval, ja som bola studentka). Skus mu to navrhnúť, že rozumieš ze asi ma toho počas dna veľa tak nestíha písať, ale budeš rada ak ti počas voľnej chvíle zavolá a porozpravate sa 🙂 uvidíš ako na to bude reagovat

modrasalka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra8786
25. mar 2022

Ver mi,že keby ti nehovorí tvoj 6ty zmysel ,že niečo nieje ok, nepísala by si to tu....Nie ,nieje v poriadku,že ti piše len pred stretnutím,takých som mala už kedysi....a vždy to bolo preto,že to brali iba ako zábavku a radšej si písali s inými....Keď som spoznala môjho terajšieho partnera,pochopila som,že keď chlap chce ,napíše vždy ,aj keď pracuje atd

stastna17
25. mar 2022

v podstate si spokojna ze super ale nieco ti vadi, a zena to citi. Je jedno ci je , nie je pisaci typ. Ale ja som s muzom 20 rokov a ci je nanocnej ci cez den robi xy krat mi napise co robim, ako sa mam, atd. , mne osobne by to vadilo . A keby mi to vadilo uz po mesiaci , tak by to bol zaciatok konca. Ja som pred mojim mala vela napadnikov a ked bolo hoci co malickost co mi vadila a som si prestavila ze to tak bude cely cas, cely zivot a toto ja nechcem tak som isla dalej.

beate1
25. mar 2022

@stastna17 presne ...super napísané 👍

queen_mary
25. mar 2022

Toto vztah nie je, ani to nan nevyzera. Ak by chcel mat s trbou vztah, tak ti vyzera trosku inak 🙂

annamarin
25. mar 2022

@stastna17 a na tvojom terajšom ti nič nevadí?

moonlight1210
25. mar 2022

Asi ta nepotesim, ale toto zatial na vztah nevyzera.

Skor na to, ze si aktualne zapasovala ako vhodny doplnok. Vypchavka v case, nez narazi na Tu Pravu.
Obcas sa stane, ze nakoniec muz skonci s tou, ktoru chcel len do casu. Aby nebola nuda a bol sex. Zisti, ze ako zena je super a vezme si ju. Ze mal Pani Pravu cely cas pod nosom, len si myslel, ze musi najst este nieco specialnejsie.
No skor to konci tym, ze zrazu sa ti prestane ozyvat uplne a zistis, ze je s inou. A venuje sa jej tak, ako si ty snivala, ze sa bude venovat tebe, no on tu snahu k tebe nemal.

Tomu, co popisujes, sa hovori "Nie je az tak do teba".
Proste ako nahle musis hladat vysvetlenia (alebo aj ospravedlnenia) na jeho chovanie uz takto v zaciatkoch vztahu, tak z jeho strany to vlastne vztah nie je.
I ked v case, ked ste spolu, sa ti venuje. Resp ma s tebou dokonca sex (muzi zase tolko so sexom nenarobia ako zeny. Tie to beru viac citovo.).

Ale stale je tu moznost, ze on je len pragmaticky, vysoko organizovany typ cloveka. U ktoreho ma vsetko svoje miesto a cas. Takze aj ty mas pridelenu casovu kolonku v jeho kalendari. A ked pride tvoja rada, venuje sa ti naplno.
Mimo toho ho ale skor otravuje, ze narusas jeho program.
Na jednej strane je takyto partner super. Presne vies, co kedy, kde, ako.
Na druhej je to peklo, lebo musis zit s tym, ze vzdy cakas, kedy pride tvoja rada. A este horsie, ked pridu deti.

queen_mary
25. mar 2022

Keby ta chcel, alebo bol zamilovany, tak ver tomu, ze by sa zaujimal ovela viac. Chcel by vediet, ako sa mas, co robis, ci nieco nepotrebujes. Snazil by sa proste. Takto mi to pride ze ti napise, ty si po ruke, on si vyplni volny cas ked nema lepsi program. A takto to bude asi dokola, kym nenajde niekoho ineho.

stastna17
25. mar 2022

@annamarin tak po 20tich rokoch uz vsetko 😀 Toto co mam rada vie a robi to a to co nemam rada sa snazi nerobit, mame 2 deti je uzasny manzel, otec , lepsieho som si vybrat nemohla. Pestujeme si manzelstvo aj mimo deti, dame raz za mesiac deti k nasim a ideme spolocne na veceru , alebo na welness a mame rovnake nazory na vsetko. Takze dobra otazka , davno som sa nad tym nezamyslala, ale som spokojna.

queen_mary
25. mar 2022

@moonlight1210 pre to mi napadlo. Vypln casu, kym nenajde tu pravu. Ale mozno to bude nakoniec autorka. Priala by som jej to 😊