Náhodný sex bez ochrany

3. sep 2021

Ak by ste sa mali rozhodnuť pre sex bez ochrany s nahodnym priateľom spravili by ste to? Nejde o ochranu pred otehotnenim, skor sa bojim nejakej infekcie, chorob.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
3. sep 2021

s náhodným priateľom? to myslíš s človekom ktorého by som poznala v ten večer?
ako sa poznám bez lásky a vzťahu nie som ochotná mať žiadny sex...

pribinak
3. sep 2021

Nie nespravila, ani náhodný sex a už vôbec bez ochrany. Pohlavne choroby sú na liečbu časovo náročné a pripadala by som si u lekára trápne

taskataska
3. sep 2021

nie. mam prilis rada samu seba a svoje zdravie

janci05
3. sep 2021

Nie.

simca06022011
3. sep 2021

akoze niekoho na ulici co nepoznam? no nie... nevies o tom cloveku nic, ci to praktizuje taketo nieco pravidelne a ake suveníry so sebou nosi... 🙂

nikpa
3. sep 2021

Neviem koľko máš rokov, keď do 17, chápem túto otázku a hovorím dávaj si pozor a chrán sa. Keď viac tak sa tvarim, že som túto otázku ani nečítala 🤦

dzulli1980
3. sep 2021

Ja osobne by som nemohla mať sex bez lásky ... no mám vo svojom okolí kopu žien, ktoré to takto praktizujú a sú spokojné, toto im stačí ... nesúdim, neodsudzujem, no za mňa nie.

kristina2412
3. sep 2021

Určite nie. Otehotnenie je to posledné čo by ma trápilo. Môj dobrý kamarát zomrel na AIDS a bola to zdĺhavá a bolestivá smrť 😭

lindusss2016
3. sep 2021

@kristina2412 a bol to slovak? Stale som mala za to, ze je to skor riziko v cudzine, ale je to len moj subjektivny pocit, nemusi to mat nic spolocne s realitou 🤷‍♀️

kristina2412
3. sep 2021
leuchtturm
3. sep 2021

ked sa bojis pohlavne prenosnych chorob, preco spis bez ochrany s hocikym?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus7
3. sep 2021

Rozhodne NIE. Iba z lásky a s tým pravým. Nestojím o náhodnú známosť, chvíľkové potešenie, neželané decko, HIV, resp. iné pohlavne prenosné choroby či vírus typu HPV atď. A to najhlavnejšie: mám rada samu seba, svoje telo, nechcem byť zo seba celý život zhnusená a stratiť úctu k sebe samej.

domka222
3. sep 2021

Tak náhodný, či priateľ? Neviem si predstaviť, že by bol náhodný hneď priateľ

sissy27
3. sep 2021

Ak sa máš o takýchto veciach rozhodovať vopred s chladnou hlavou, tak logicky povieš nie. Ale stane sa, že logika a racionálne zmýšľanie si berú voľno 😃 inak by nebehalo po svete toľko neplánovaných detí a venerológia by asi ani neexistovala.
Ja by som to až tak dramaticky ako poniektoré účastníčky tejto diskusie nevidela. Samozrejme ideálne je mať sex s ochranou, ale čo sa stalo už sa neodstane, daj si spraviť testy, tri mesiace sexuálnej abstinencie a zopakovať testy.

lindusss2016
3. sep 2021

@bambulienka25 tak je mi jasne, ze nejaky pocet sa tu najde, ale domnievam sa, ze to nebude velke cislo

annamarin
4. sep 2021

S náhodným priateľom áno. Bez ochrany ale nie. Vážim si svoje zdravie viac ako sex. 😄

miadi
4. sep 2021

Nie je len hiv ale aj kvapavka syfilis chlamydie a ine prijemne pohlavne choroby o ktore si bez kondomu s neznamim kamošom koledujes. Ked si single nic proti sexu s kym chces ale zodpovedne. Chran sa pred nechcenym tehotenstvom a chorobou.

cecilia29
4. sep 2021

Ja sa skutočne čudujem že nad tým vôbec niekto uvažuje. To už si ženy neviete vážiť trošku samé seba a svoje telo. Fuj.

mishka81
4. sep 2021

Že náhodný priateľ 🙄 to čo za spojenie. Buď je niekto priateľ alebo nie. Ak myslíš klasicky one night Stand či už s práve poznanym chlapom v bare alebo s niekym známym tak vždy trvaj na kondóme. Nepotrebuješ potom behať po lekároch.

ankare
4. sep 2021

Určite kondom

oli18
4. sep 2021

To je aky "nahodny priatel"?

elizabet173
4. sep 2021

nie, na čo si spôsobovať zbytočné problémy?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
4. sep 2021

@bambulienka25 to asi nepatrilo mne 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
4. sep 2021

@bambulienka25 citaj, na co si mi reagovala prva, na to, ze na sk nie je velky pocet hiv pozitivnych. Ja mam v tom jasno, ci spat s niekym nahodnym alebo nie 😀

bambulienka25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz