Muži, odpustili by ste žiarlivostnú scénu?

14. júl 2024

Je jedno či oprávnenú či neoprávnenú, podľa mňa áno, podľa jeho nie.... podvádzal ma, vrátili sme sa k sebe, dala som druhú šancu kvôli rodine...zrazu mi len oznámil že ide na jednu pracovnú akciu a bookne si v tom meste hotel....ze dobre, prespal tam no keď som chcela vidieť nejaké fotky z tej akcie povedal ze žiadne nemá, čo mi prišlo zvláštne a poprosila som ho, aby mi odomkol telefón ze mu neverím....to samozrejme odmietol, strašne sme sa pohádali a ja som mu ho v zlosti hodila o stenu a rozbil sa....v tom dostal záchvat ze mi šibe, mam sa dat liečiť a chce rozvod....odvtedy nekomunikujeme, len ohľadom detí....podľa mňa mu to takto vyhovuje, alebo myslíte že som naozaj reagovala prehnane a neodpustitelne?

really8
14. júl 2024

Reagovala si prehnane ale nie neodpustitelne. Len to asi nebol tvoj prvy zachvat ze?

isadoraisa
14. júl 2024

rozbila si mu telefon :D podla teba to nie je prehnane?

dskjhfdlkdjhl
14. júl 2024

Asi nie je rozumne zostavat v takom manzelstve, kde sa problemy riesia rozbijanim veci.

autor
14. júl 2024

@really8 od návratu toto bola prvá hádka... ale mala som ho potrebu kontrolovať, to áno a išlo mu to na nervy....ale čo čakal?

luccija
14. júl 2024

Keby ťa nepodvadzal, nemala by si podozrenie.Ale zase mobil by som nerozbijala načo?Ja nemám rada takéto scény vidíš, že to ide použiť proti tebe.

autor
14. júl 2024

@luccija nemala som na pláne mu ho rozbiť, proste skrat v tej situácii po tom všetkom ☹️

zuzanka.zuzu
14. júl 2024

ako že čo čakal? tak asi hrubú čiaru, keď si mu dala druhú šancu 🤷

laurita285
14. júl 2024

Aj tak si skôr či neskôr pôjde zašukíčkovať inde :D mobil rozbíjať bolo síce odveci :D ale nie až tak ako sa k nemu vrátiť :D

0kristina0
14. júl 2024

Ano reagovala si prehnane aj ked tvoj muz urcite nieco skryva stale ti to nedava pravo takto reagovat. Nabuduce co rozbijes? Ak si mu raz neveru odpustila mali ste si nastavit pravidla a jednym z nich by bolo ziadne zamkynanie mobilu aby si do neho mohla mat kedykolvek pristup. Pre mna uzamknutie mobilu rovna sa, ze nieco skryva a pre mna by to bol koniec, kedze jednu sancu uz dostal. Naco si s nimked mu absolutne nedoverujes?

sevrin
14. júl 2024

Ja som slobodný, bezdetný, nezadaný a keď tu čítam takéto témy, chcem byť ešte slobodnejší, bezdetnejší a nezadanejší. Nie som si síce úplne istý či je to OK, ale keď vidím inde takéto scény, čo by som fakt nechcel absolvovať, tak ma to v mojom rozhodnutí viac utvrdí.
Na žiarlivosť musí byť dôvod, bez vetra sa ani lístok nepohne a keď to dôjde do takejto fázy, že sa rozbíjajú veci, to je začiatok konca. Takto ste to obaja chceli?

sense
14. júl 2024

Reagovala si prehnane nie neodpustitelne. Neviem aká doba je po nevere, ale myslím ze ty si mu neodpustila, vrátili ste sa k sebe zrejme kvôli deťom a financiám.
A myslím ze ta podvádza opäť alebo to mal v plane.

dadis
14. júl 2024

Ano, rozbit telefon bolo cez ciaru. Ale osobne si myslim, ze rozvod bude aj pre teba vykupenim.

dadis
14. júl 2024

@sevrin Aj ja som v manzelstve, kde ked som
bola podvadzana, robila sceny. A to som 18 rokov neziarlila a teraz v novom vztahu ziarliva niesom opat. Zufali ludia z frustracie dokazu spravit aj ine veci, ako rozbit telefon. Moj nazor je, ze ak ta niekto vo vztahu dokaze takto emocne vyhecovat, lepsie zo vztahu odist. A druha strana by k rozchodu tiez mala smerovat. Vo fungujucom partnerstve nemaju taketo ziarlivostne sceny co hladat..

viera
14. júl 2024

Mna skor zaujal iny fakt…Podvadzal ma…Dala som mu sancu kvoli rodine…Uprimne?Nikdy by som nedala ZIADNU DRUHU sancu…A raz a navzdy by som to ukoncila.Pre DOBRO RODINY.Raz podvadza… bude druhy… treti krat…Je to len casova vec a tam si uz spravila chybu….

earlgrey
14. júl 2024

Že kvôli rodine si mu dala druhú šancu...alebo si mu dala druhú šancu, lebo si nemala kam ísť, finančne by si to nezvládla a blá blá blá...ako xyz žien, čo ma problémy v manželstve ale rozvádzať sa nebudú, lebo by to samé neutiahli...😀

bloger
14. júl 2024

Určite áno ty si mu odpustila viac. Rozbitý mobil je proti tomu maličkosť.

dadis
14. júl 2024

@viera Jasne, ze mu nedala sancu kvoli rodine. To je len taka barlicka. Aj ja som dala sancu, ale kvoli sebe a kvoli tomu, ze nechces si cely zivot obratit naruby. A to doslova, teraz ked som rozvedena viem, co rozvod obnasa, tak sa tym zenam ani necudujem. Ale pre deti je urcite lepsie zit v pokoji oddelene, nez zazivat v rodine hadky, sceny, nerozpravanie sa. Tie deti to citit musia :( Idealne by bolo, ak by tie vztahy nemuseli ustit do ziarlivosti, scen, hadok, nevery a podobnych veci.

svokrinjazykmonika
14. júl 2024

Podľa mňa si urobila scénu opravnene, veď to úplne smrdí. Úplne okaté že nemá žiadne fotky a nedá ti mobil. Trápny je že až. Zrejme mu až tak na rodine nezáleží. Áno, mobil si rozbiť nemusela ale úplne ťa chápem 😂 tiež som bývalému hodila do steny. 🤝

januska12323
14. júl 2024

Keby som bola na jeho mieste rozbijem aj ja tvoj a pošlem ťa do preč. Vaša "rodina" nie je a nebude normálna.

lindous
14. júl 2024

Ako už baby povedali, prehnané, ale čiastočne pochopiteľné… odpustiť sa to určite dá, ale záleží… on o to odpustenie po nevere vôbec stál alebo ty sama si sa rozhodla, že to medzi vami zachrániš, aj keď on možno ani až tak nechce? Lebo na záchranu vzťahu treba dvoch a ak on ho má v sebe už ukončený a zostava len z povinnosti a zotrvačnosti, toto mu nahralo do karát to definitívne ukončiť a “hodiť” to na teba

earlgrey
14. júl 2024

@svokrinjazykmonika
Ja chodím na akcie, dokonca na výlety s dieťaťom a vôbec ale vôbec fotky nerobím 🤣 neviem, čo je na tom divné...ja vlastne ani mobil nevyťahujem z kabelky, keď som niekde...pokiaľ nezvoní a to nezvoní často 🤣

weronka31
14. júl 2024

Chapem ta. Stratil tvoju doveru a musite popracovat OBAJA na tom aby ste ju znova vybudovali. Musi ti dokazat, ze mu uz mozes verit po tom vsetkom. Ak naozaj chce pokracovat v manzelstve mal by sa viac snazit.

really8
14. júl 2024

Cakala si ze tam najdes co? Fotky nahej milenky?

sante81
14. júl 2024

Chlap zasuva dlhodobo inde, ma ťa za handru, evidentne ťa podvádza ďalej a on sa ide rozvádzať kvôli mobilu?
Manipulátor, idiot, dávno by mal zabalené veci po nevere.
Ach ženy kde máte rozum?

zuzubb007
14. júl 2024

Čo si čakala, že nájdeš v mobile? Akože podviedol ťa raz, naivné myslíš, že už sa nestalo nič také? Bože ženy chcelo by to úctu, keď počujem, ostali sme spolu kvôli rodine to je najväčší blud, deti sa budú mať lepšie, keď budete oddelene to len rodičia si naivne namyslaju, chlap ťa ma na háku ale ty sa držia ako kliešť silou mocou, a na tvoje záchvaty bude dobrá návšteva odborníka

timing
14. júl 2024

Tak akoze aj chlap si mal uvedomit co robi. Musel sa trepat na nejaku akciu? Nemusrl, isto nebola povinna. A este si bookol hotel? Dobre vedel co spravil v minulosti, mal sa vratit domov po "akcii" .
Za mna by som ten mobil ozelela, ruply ti nervy opravnene. On ta isto podvadza ak este stale ma uzamknuty mobil a nedovolil pozriet. Teraz vas rozvod zvali na teba,ze to ty si na hlavu a nie on neverny. Ma to premyslene. Ignorovala by som ho a uz duplom by som sa neospravedlnovala.

anketkarka
14. júl 2024

Ty chceš, aby Ti odpustil scénu a aby ste boli spolu? Chceš byť s niekým komu nedôveruješ a vyhecuje Ťa do rozbíjania vecí? Chceš aby Ti odpustil, keď si presvedčená, že Ťa naisto podvádza? Nechápem prečo.

tykat
14. júl 2024

Uz mu nikdy nebudes verit, nema zmysel zostavat spolu. Vzdy ho budes podozrievat a kym ho nepristihnes s inou v posteli on ta vzdy oznaci za blaznivu ziarlivu furiu.

evcagabi
14. júl 2024

Keby si mu aj rozbila papulu tak by to bolo nic v porovnani s tym, co urobil on 😅

nazu
14. júl 2024

A práve z tohto dôvodu, som zato, že neveru by som nikdy neodpustila. Ani kvôli deťom, myslím, že pre deti je horšie práve tá napätosť a nekľud v rodine.
Ak by som náhodou aj odpustila, viem, že aj tak by raz k rozvodu prišlo. Moje vlastné myšlienky by ma zabili, ak by som pri ňom zostala. Už by som mu nikdy neverila.
Ten telefón si mu mala o hlavu oplieskať, keď si sa dozvedela o nevere a dnes by si už možno bola jedna vyrovnaná a spokojná ženská.