Muž si ma moc nevšíma

mara2010
14. jan 2024

Mna by zaujimalo keď si ma moc muž nevšíma mame dieta ale nepríde za mnou ze ako sa mam nepostiska ma ani nejak prejav lásky. Vždy mi príde ze ma nejakú výhovorku keď mu sama poviem ze si ma nevšíma... napríklad keď ráno prídem k nemu mam pocit ze mu až vadim keď ešte letíme v posteli ale keď príde malý k nám do postele jeho stovka a neviem co nie ze by som žiarlivá na to ale príde mi to divne ze ma akoby pri mne vždy výhovorku a pri malom nie... ale keď chce sex večer tak zrazu si ma všíma neviem ci mam ostať vo vzťahu takto s niekym keď neprejavuje lásku....

danica2711
14. jan 2024

a predým, než ste mali dieťa, sa išiel roztopiť od lásky? Možno si bolo treba len lepšie uvážiť, s kým si spravím dieťa, teraz je to už všetko komplikovanejšie

mara2010
autor
14. jan 2024

@danica2711 áno pred tým dával odost viac lásky ako teraz keď už máme dieta ... neviem možno najlepšie bude keď sním ani spávať nebudem myslím intímne možno si uvedomí alebo sa to len zhorší...

marca12
14. jan 2024

@mara2010 neblazni a uvedom sa,si dospela zena a taketo detinske naprieky su nanic. Co tak sa o tom porozpravat a najst riesenie. Mozno by vam dobre padlo byt na vikend sami,dat niekomu dieta postrazit,zmenit prostredie,spravit si vylet

matkav21
14. jan 2024

normalne mu vysvetli, ze tebe to chyba sa trochu pritulit a podobne a ci by sa mohol v tomto smere trosku posnazit, lebo to potrebujes..,ak je normslny a ma ta rad, tak hadam s tym dokaze nieco spravit

viestta
14. jan 2024

Vsak sa o tom porozpravjte. Odmietat sex? Za co ho chces trestat? Preco ho chces trestat?

majlo1234
14. jan 2024

Iba mu vysvetli, ze tak ako on potrebuje sex, ty potrebujes ine prwjavy intimnosti.