Muž sa bavil o zadku inej

14. nov 2022

Ahojte pocula som ako sa muz bavil s kamosom o svojej ani nie ze byvalej lebo oni spolu nechodili ale vídali sa casto a 2x spolu aj spali. Hovoril aky ma dobry vysportovany zadok a šupy sestry. Nejako ma to sklamalo lebo vravieval mi ze sa mu pacim a ja som uplne chuda nemam ziaden zadok. Neviem ci mu mam dalej verit ked mi da nejaky kompliment lebo to co hovori jemu sa nezhoduje s tym co hovori mne

viestta
14. nov 2022

To naozaj? To naozaj je problém, že sa s kamošom baví o nejakej prdele? Bolo by vhodnejšie ak by preberali ten tvoj alebo zadok kamarátovej baby?
Ano, chlapi preberajú zadky, cecky, futbal, politiku a aj svokry. Je to normálne. Tak normálne ako ty s kamoškami preberás co nosí suseda, čo ti zas vyviedla svokra a aj to ako bobre vyzerá susedov brat

syslik81
14. nov 2022

omg to naozaj??? ty sa na ineho nepozries nepaci sa ti na inom daco co by sa tvojmu nehodilo? znamena to hned ze mu klames? tiez sa mi na obrazku alebo mimo domu paci vysportovany muz ale doma by som to nechcela mam rada jelly belly mojho draheho a lezanie na nom a nie na kockach

fadama
14. nov 2022

V pohode, to sú klasické mužské reči, nič si z nich nerob 🤗

doriiis
14. nov 2022

No a? Bola by si radšej keby sa bavili o tvojom plochom zadku?

miadi
14. nov 2022

To je len spicka ladovca Bud rada ze nevies citat myslienky by si odpadla keby si vedela ake prasacinky sa mu objavia v hlave kazde 3minuty ( je o tom nejaka vedecka studia 😁) Ved jemu sa stale mozes pacit nie pre doska zadok ale ine prednosti. Mozno mas prenho super cecky alebo tvar chlapom aj na tom zalezi. Jediny problem by bol ak to hovoril pred tebou . Ak si to len zapocula ked si myslel ze tam nie si tak su to len take kecy. Aj Jason mamoa ma namakane telo Aj ked sex snim som nemala ani nechcem 🤣

zuzubb007
14. nov 2022

Jasne vsak su to chlapi, to je ich naplnou prace rozoberat zadky a cecky inych zien

mjk40
14. nov 2022

Mnoho kriku pre nič.

estrella5
14. nov 2022

A ja budem za divnú, ale nerozumiem prečo sa normalizujú oplzlé reči chlapov. Prečo by sa žena mala cítiť previnilo za to, že jej nerobí dobre keď jej chlap sa rozplýva nad zadkom inej ženy? .... A nie, nerobila by som za toto scény svojmu mužovi..

viestta
14. nov 2022

@estrella5 ako vieš, že si ti dvaja vymenali oplzlosti? Keď jeden z nich skonštatoval, že Mara ma peknú ritku a druhy s tým súhlasil, tam nie je o nič viac oplzlosti ako keď si baby medzi sebou vzdychaju o tehlickach nejakého chlapa. Alebo o jeho vlasoch, očiach, bicepsoch...

domak2
14. nov 2022

@estrella5 záleží na tom ako to pocula, ak sedeli všetci spolu pri stole, tak je to pekne trapne a previnilo sa fakt cítiť nemusí. Ak visela s poharom na stene v druhej izbe a spehovala tak to je pekne trapne len od nej.

estrella5
14. nov 2022

@viestta to je pravda.. Rovnaké ako keby sa ja rozplývam nad telom muža, s ktorým som v minulosti spávala 🙂

@domak2 tak to ja už neviem ako to bolo 🙂

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
14. nov 2022

Tak určite je hlúpe viesť také reči. Nečudujem sa, že ťa to uráža.

barborachors
14. nov 2022

Zial, chlapi su prasce a mozu mat doma aj Pamelu Anderson, aj tak budu mlieť o iných. Rozdiel je len v tom, ze co si jeden nechá v hlave pre seba, druhy to kotkodáka kamosom a tretí svojej “starej” doma… Myslim ze tretí prípad nie si, tak bud rada 😀

majlo1234
14. nov 2022

Treba popracovat na svojom sebavedomi. Nenechaj sa tym vyviest z miery, su to len reci

jana_eyre_2
14. nov 2022

No neviem ktorú by v reále nenasralo keby započula ako jej partner chváli zadok slečny s ktorou v minulosti spával, ale tak dobre 🤔 asi som divná ale ja si priznám že by sa ma to tiež dotklo..

marianarem
14. nov 2022

Ak s tebou spava, tak sa mu pacis, tam nie je co riesit, mozes mu verit. Chlapa aj zenu mozu pritahovat aj viacere uplne rozne typy. Pocut taketo reci asi nie je najprijemnejsie, ale su to bezne reci chlapov a vlastne casto aj zien.

vikiki29
14. nov 2022

Tiež budem asi za divnú, ale áno vadilo by mi to ak by šlo o bývalú milenku. Vo všeobecnosti ale nie. Skús sa ty vyjadriť o tom aké super telo ma tvoj bývalý, samozrejme tak aby to muž počul.

annamarin
15. nov 2022

Mna by sa to tiez dotklo a kúsok by som zapochybovala o nom, ked ma taketo myslienky. 😬

betulinka1
15. nov 2022

Fuha a to urcite nebola prva a ani posledna debata, bude hodnotit este mnoho dalsich. Musis sa s tym zmieriť. 🤣🤣

malacibulka
16. nov 2022

Nuz nepadlo by mi to dobre, ale napriklad je nieco co sa tebe paci na muzoch a tvoj to nema? Napriklad mne sa pacia severoamericki indiani, tie ich dlhe cierne vlasy - ale za to ze je nieco pekne na pohlad, by som svojho tiez krasneho muza europskeho muza nevymenila.Pravda je vsak ze nikdy - ani len pred kamaratkou - nechvalim klady svojich ex milencov. A uz vobec nie tak aby to ten moj pocul. Takze by som mu to veru aj povedala - ved mantinely si nastavujes sama.

natyzara
16. nov 2022

esteze @viessta o tom nieco vie 🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

jarinka33
16. nov 2022

je to podla mna normalne, zvlast ak sa chlapi takto stretnu, ze sa o nejakych tych zenach pobavia. ako ja by som za tym isto tiez nic nehladala

wildria
18. nov 2022

Možno je to normálne ale mne by sa to tiež nepáčilo a dotklo by sa ma to. Samozrejme nik nie je svätý ale aj keď si chlapy takéto infa vymieňajú, myslím že žena o tom aspoň nemusí vedieť/ počuť to.
Konieckoncov koľkým chlapom by vadilo keby to bolo naopak? Oni sú častokrát viac žiarlivý, ako my😉
Nepáči sa mi ospravedlnovanie ich oplzlosti.
Mne sa raz stalo niečo podobné. boli sme v bare a vedľa mňa sedelo dievča, o ktorej všetci vieme, že išla po mojom priateľovi a najradšej by sa po ňom hneď vrhla. Mne to nejak nevadilo vedela sa správať normálne a inak mi príde ako fajn baba..ale môj priatel je nebezpečný, večne sa pozerá po inych ženách di vtedy kym nenarazi do niečoho alebo nezakopne, častokrát ma ani nepočúva co mu vravim..vie ze som na to alergická. ... Celý čas tomu dievčaťu v bare objednával drinky a opíjal ju co sa mi nepáčilo, vrchol bol ked sa postavila a otočila sa zadkom k nám a môj priateľ začal komentovať jej zadok neprijemnymi rečami, poznamkami atd..skratka uchylne a trapne poznamky, sedela som vedla neho a asi si myslel ze som ho nepočula. Podobne veci robi často ale toto bola ore mna ceresnicka na torte, nasrala som sa vynadala som mu a zduchla domov. Chlapy maju viac prasaciniek v hlavach ale to neznamema ze im to mame tolerovat , šak lebo muži 😏

abdnikka
18. nov 2022

Mas plne pravo citit sa sklamana. Toto si treba vykomunikovat inak to nejde. Netreba sa nechať odbiť s tym, ze je to normálne a tak..ked to vacsina považuje za normálne to neznamená ze je to naozaj normálne a správne...odporucam to riesit v klude s chladnou hlavou, vyjadriť pritom svoje pocity, ze ako sa citis a co to v tebe spôsobuje take počínanie,netreba nič vycitat.....ked si ta vazi tak sa nad sebou zamysli ...partneri maju mat k sebe úctu a vzajomny rešpekt...držím palce nech je všetko v poriadku

ankare
18. nov 2022

Tiež by ma to ranilo.

annamarin
18. nov 2022

@wildria Ja by som sa s takým rozišla.

wildria
18. nov 2022

@annamarin no, vtedy mal velmi namále

ankare
18. nov 2022

@wildria tvoj chlap je somar.