Muž moc tlačí na pílu

12. okt 2022

Spoznala som fajn chlapa, začali sme si spolu pisat a sme dohodnutý, že pojdeme na kavu. Lenze nepaci sa mi že moc tlaci na pílu a neviem ako mu to mam povedat. Chce si stale pisat, keď neodpisem pise znovu, pyta sa čo robim keď neodpisujem. Tiež chce každý deň volat a keď som mu povedala, že nerada volám, že nech to neberie v zlom tak mi napisal že nevie ako inak to ma brat. Ako mu naznačiť alebo povedat, že príliš tlaci na pílu? Čo by ste robili na mojom mieste? Inak je to naozaj fajn chlap

sirka9
12. okt 2022

Vykašľať sa na neho. Ešte ste ani na káve neboli a už na teba tlaci. Co bude potom?

melanta
12. okt 2022

A koľko si píšete? Nechcelo by sa mi veru v dospelom veku si s niekým vypisovať týždne. Nie je nad to stretnúť sa na tej káve hneď a vidieť, čo je to za človeka. Zbytočná strata času vypisovať si s niekým.

zmrzlinka2021
12. okt 2022

Skutocny muz ta vzdy bude respektovat.

Ja osm to zazila tiez, tiez som nechcela stretavanie sa bez toho aby som v pisomnej komunikacii nemala uistenei, ze to stoji za to...

.. a oplatilo sa, sme manzelia, lubime sa a je mi jedno co si o tom kto mysli.

Ak si ta kamarat vazi, respektuje ta.

anjelicek26
12. okt 2022

Tak kazdy ma iny styl a "objem" komunikacie, tebe je tri krat za den napisat mu - vela - a jemu zasa - malo... ked si nesedite ani v tomto, pravdepodobne si nebudete ani v inych veciach...

janulicka24
12. okt 2022

Mozno by bolo najlepsie povedat mu to otvorene, dnes by som tiez nemala chut si s niekym cely den pisat alebo nieco a nedajboh aby sa ma este pytal co robim, ked neodpisujem. Chlapi len tak nepochopia. Treba sa o tom pozhovarat. Vysvetlit mu to otvorene.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
12. okt 2022

Naťahuješ to a jemu s zdá tá cesta do postele príliš dlhá....toto ti treba,aby ťa niekto uháňal?

jaond19
12. okt 2022

No tak chodte na tu kavu cim skor nech viete obaja na com ste. Jemu sa nechce cakat

viestta
12. okt 2022

Však mu napíš to co tu. Alebo mu docvakne alebo pôjde hľadať inú.

janickacrazy
12. okt 2022

počkala by som do tej kávy, snáď sa to potom nejak vykryštalizuje, uvidíš, či ťa očarí alebo nie

autor
12. okt 2022

@janickacrazy lenze keď to pojde takto dalej tak kym sa dostaneme na tu kavu, už si nebudeme mat čo povedat. Ideme v piatok

janickacrazy
12. okt 2022

no ved to snád už do piatka vydržíš, nie? Možno sa ti nakoniec naživo nebude páčiť a máš to vyriešené veľmi rýchlo.

roja01
12. okt 2022

Neboj, v piatok na kave sa rozhodne ci sa ti vobec bude pacit. Do tej doby vydrzis.
Cim skor sa osobne spoznate tym lepsie. V ziadnom pripade by som este neprijala pozvanie k nemu alebo samopozvanie k tebe.

ciarraa
12. okt 2022

Pockaj si do tej kavy, ked ho uvidis na zivo a budes potom vediet, ci mas zaujem s nim v dalsom kontakte pokracovat alebo nie. No chapem aj to, ze je to neprijemne, ak sa dozaduje neustale takejto pozornosti

germaniawerks
12. okt 2022

Takto sa správajú muži, ktorí sú neskúsení. Je to dôsledok toho, ako sme v našej spoločnosti smerom k ženám vychovávaní. A tiež som bol taký, keď som začínal. Takže v pohode, skús uvidíš, ale ako s každým neskúseným človekom, bude ťa to stáť trpezlivosť.

oli18
12. okt 2022

Jaj, co by ine za to dali, ak by mal chlap o ne taky zaujem 😀 Vcera tu bola tema, ako jej chlap nepise.

tasticka59
12. okt 2022

@oli18 raz tak, raz tak :D ale tak ani jedno nie je bohvieco. my si vieme s mojim niekedy pisat aj cely den a inokedy si zase za cely den nenapiseme ani raz, ani nezavolame.

tykat
12. okt 2022

Tak je asi "vyprahnuty" mozno pise lebo ma naozaj zaujem a nechce aby si si myslela ze vypisuje aj inym. Casto tu citam ze naopak chlap pise malo.
Ale ty vies najlepsie aky mas z toho pocit. Uvidis v piatik na kave, ci to bude ukecany fajn chalan alebo zufalec co sa ta chyti ako kliest.

h2
12. okt 2022

Však na rovinu, ako vo Fotr je lotr: "Netlač na pilu, Jebale! Netlač na pilu!" 😁

kitycat
12. okt 2022

On asi nema ziadny dalsi zivot, ak si s tebou potrebuje vypisovat non stop. Ja som si tiez s frajerom pisala snad 2 mesiace nez sme sli na rande, ale mali sme aj kazdy svoje zivoty, zaluby..

To ze ty si setris temy na rozhovor je jedna vec, ale to, ze on nezdravo vela vypisuje je vec druha... Snad je to sympatak a veci sa vykristaliizuju.. Ak sa pyta, tak odpovedaj, ak je toho vela, povedz, nech sa skludni, ze tam nesedis cely den

svetlonos
12. okt 2022

Skoncila by som to. To iste mala znama, ziarlil ked mubokamzite neodpisovala. Takeho by som nechcela ani omylom.

zanka777
12. okt 2022

Koľko má rokov?že sa správa tak nedospelo???

coronaut
12. okt 2022

dohodnuti*

autor
12. okt 2022

@kitycat akoze kym je v práci tak neodpisuje moc.. ale keď je doma tak mam stale tu pozornosť cez spravy.. nie nonstop ale vacsinou sa nedá len tak ľahko odbiť. Ma 29

aurinia
14. okt 2022

Tak tu kávu prehod na skôr. Možno sa ta len nevie dočkat.

soldi
14. okt 2022

ked niekomu, koho ani nepoznam, vypisujem, ze co robi, ked neodpisuje, hmm, to mi zavana prehnanou kontrolou. davala by som si pozor na to. to su presne tie typy, co Ta ucaruju, mas pocit, ze aky je uzasny, stale Ti dava komplimenty, si prenho stredobodom vesmiru. A vacsinou to konci tak, ze ostanes izolovana, sama, plne pod jeho kontrolou s hlasenim kazdy den, co si robila, a kde si bola.

netvrdim, ze to je tento pripad, ale davala by som si pozor.

alex666
19. okt 2022

Ako nakoniec dopadla ta kava? 🙂

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
19. okt 2022

Co ny som robila?? Zablokovala ho vsade kde sa da... Ak teda neplanujes pocuvat vycitky cely zivot txpu kde si bola s kym si bola co si robila pteco si to robila - a pritom si nola iba v sprche ale blbec sa nevie dovolat tak ti to da pekne vyzrat...

gertrudaosem
19. okt 2022

Utekaj, žiadna káva!!!