Muž máva mokré sny a nemá o mňa záujem

20. jan 2021

Ahojte,odkedy mame deti,moj muz sa kvoli praci stahoval casto zo spalne prec,aby sme sa vsetci vyspali,v tej dobe mal aj problem s chrapanim,takze to bolo pre vsetkych OK.Do spalne sa prestal vracat,lebo raz zaspal pri TV,potom nebol osprchovany,potom ma nechcel budit atd,vzdy nieco.Upravila som si svoju vecierku,aby som isla spat v jeho case,aj tak nikdy nejde so mnou,vzdy po mne,alebo zaspi v obyvke,Ked ide so mnou,vraj cumi do stropu a nevie zaspat.Samozrejme,trpi tym aj nas intimny zivot,lebo mne sa tymto vzdaluje,ked cely den pracuje,nevsima si ma a vecer je na telke a samozrejme,sex neodmieta,ale mna to nebavi,lebo je to take cudne,cely den a i pusa,ani objatie a vecer si mame byt naklonni?Vsimla som si,ze ma rano mokre trenirky.Ma 38 rokov,tak teraz neviem,ci nespi pri mne,lebo sa hanbi za erekciu rano,alebo ci mu vyhovuje v noci byt mimo spalne a venovat sa sebe.A hlavne neviem,ako mam toto riesit,aby som nezasiahla prilis jeho osobny priestor.

elizabet173
20. jan 2021

neviem, kolko maju deti, ale deti do detskej izby a vy dvaja do spalne alebo deti nechat v spalni a ty k muzovi do obyvacky. Muza co najviac zapajat do zivota rodiny, aj ked je zakaz vychadzania, s detmi von, na sanky sa da. Nevsima si ta, lebo vsetko berie ako samozrejmost, nechaj mu aspon tri krat tyzdenne na hodinu deti, chod si zabehat alebo len prejst sa do prirody, prevetras si hlavu, prides na ine myslienky, pre muza nebudes len domaci spotrebic, ale niekto, kto ma svoje potreby. Dohodnite si jeden vecer v tyzdni kedy odlozite PC, mobil, otvorite si flasu vina, pozriete nejaky film, alebo sa budete rozpravat. Stmeluju spolocne cinnosti - varenie, jasenie sa s detmi, ak mate moznost, ze by vam babka deti postrazila, chodte do prirody spolu, to by bolo idealne

anjelicek26
20. jan 2021

Tiez mame oddelene spalne kvoli chrapaniu, ale intimny zivot tym vobec netrpi... musis sa s nim porozpravat, to ti takto nikto neodpovie. Mozno je rad, ze ma pokoj, moze pozerat, dokedy chce a co chce, boh vie... deti s vami nie su v spalni, ci? Aspon som to nikde nezachytila...

hankm
21. jan 2021

Oddelene spalne su beznejsie ako si ludia myslia. A vplyv na sex to nemusia mat absolutne ziaden. Staci si nastavit spravny/vyhovujuci system.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
5. apr 2021

potravinove doplnky na podporu tvorby spermii? To akože existuje? Že existuje na erekciu viem, ale na spermie?

ravenman
5. apr 2021

keby si sa okolo muža točila v tom čo ho priťahuje tak neexistuje aby ťa nevyprášil