Muž ma podvádza s družinárkou našich detí

14. aug 2024

Ahojte, co by ste robili keby ste sa dozvedeli ze muz vas podvadza s druzinarkou vasich deti (poznali sa uz prrdtym ako tam nastupila z jeho prace)
Nemam ziadne priame dokazy, ale vyvolavaju si po nociach, klame ze jej nevola ze niesu v kontakte zablokoval si telefon, doma na vsetko kasle, klamal ze robil nadcasy, doma tvrdil ze je v praci ale tam nebol, zrazu uplne zmenil spravanie, otocil o milion stupnov je ku mne hnusny arogantny povysenecky. Citila som som dlhsie zmenu spravania ale ked som sa ho milion krat pytala co sa deje odpoved bola ze si to namyslam a nic.
Vymyslala dom spolocny program, dovolenky vsetko, starala sa o neho, cakala dom ho kedy pride z prace a ten chuj bud slopal alebo sa kurvil. Posledne 2 tyzdne sa to vyhrotilo lebo zmena spravania bola hrozna, prestal komunikovat uplne, len stekal arogantne. Nechce sa bavit o nicom. Neriesi financie deti dom nic. Vsetko zapiera ale relevantne vysvetlenie mi dat nechce. Ja uz som zufala, raz sa so mnou bavit bude musiet, k dohode prist musi. Som hotova, neviem co mam robit a on si tu v klude chrape. Neviem co mu zrazu preplo. 3 roky dozadu som mu nasla spravy od nej ako lutuje ze sa s nim nedala dokopy ked mala sancu. Sme spolu 20 rokov mame 2 deti

enmery
14. aug 2024

🙄Bože. Neviem, čo chceš počuť. On bude túto situáciu a všetko využívať, pretože vie, že ženy sú emocionálne a chcú udržať rodinu za každú cenu pokope. Baviť sa s Tebou ho donúti max tak právnik na súde. Keďže on to nechce a má očividne Teba aj váš vzťah na saláme. Tak čakaj tie roky, kým sa jeho Veličenstvo rozhodne s Tebou baviť a dôjde k dohode.

basska_b
14. aug 2024

To je uz druhorade, ze je to druzinarka... nech je to ktokolvek - proste podvadza. Je to hrozne a moc ma to mrzi :( neviem, ake dalsie kroky odporucit, nezazila som takuto hroznu vec. Si si teda 100% ista neverou, prave s touto osobou? Nechces konfrontovat tu druzinarku?

lizatko1009
14. aug 2024

Detom by som zmenila skolu a poziadala o rozvod. Tecka, ved nebudes sa peosikat a robit zo seba blazna

enmery
14. aug 2024

@basska_b Družinárka jej nesľubovala vernosť a nesplodila s ňou ich deti.🤷‍♀️Zase sa to ďalšiemu cocotovi prepečie a na vine je milenka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lizatko1009
14. aug 2024

Ponizis takto len samu seba

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lizatko1009
14. aug 2024

Ked sa postaras, aby vedeli co je zac, doma si ries tvojho chuju

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
14. aug 2024

A ako sa postaráš, aby si vedela, čo je zač Tvoj muž? Jemu všetko prejde, môže Ti aj nasrať na hlavu a ty s ním ostaneš a on to vie a plne to využíva ak si si nevšimla. A ty sa "frajersky" odbavíš na jeho milenke. Určite ho s nožom k tomu všetkému nútila. Kedy začnú ženy mať rady seba a vážiť si svoj čas na tejto planéte.😮🥺

anjelicek26
14. aug 2024

Autorka ešte raz a pomaly. Jej môže byť úplne jedno, že je zadaný,ona ti vernosť neslubovala. Rieš jeho,nie ju! Ona je tvoj najmenší problém..🫣🫣

jajanka31
14. aug 2024

Ja by som zobrala deti z druziny ci skoly a odstahovala sa do ineho mesta + samozrejme zverenie deti do starostlivosti, vyzivne a rozvod.. naco cakas ? Ved ked s nim nie je rec...mozno sa potom sam ozve

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajanka31
14. aug 2024

Okrem toho ako aj keby ona ho hned zajtra nechala, ty s nim chces ostat a dalej takto zit a robit mu sluzku? Ved si najde inu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajanka31
14. aug 2024

Papiere na sud a tam vam udaju smer, rozvod, deti, majetok a nech ide kazdy svojou cestou. Ked sa nedohodnete sud rozhodne za vas ..

enmery
14. aug 2024

Viem, že to znie kruto, ale keby ju nechcel, mohla by ho namotávať aj MISS zeme. Tak si porieš jeho. Lebo on očakáva, že sa Tvoj hnev obráti na tú chudera a on si bude ďalej žiť s full servisom v manželstve. Asi by sa mu zasekla sánka, ako by ju otváral, keby si sa raz postavila za seba a svoj život. Nemusíš žiť s niekym len preto, že "20 rokov a deti". To je čisté peklo na zemi.

anjelicek26
14. aug 2024

Zbalila by som mu veci na začiatok, vybavila predbežne zverenie deti do starostlivosti, just by som chcela striedavku,ak to vek detí dovoľuje.. nedovol mu s tebou takto jednať, nezaslúžis si to. A asi by som si neodpustila telefonát svokre,ci vie, že jej synacik ma pomer mimo a práve si rozbil rodinu... prajem veľa síl.

jajanka31
14. aug 2024

@enmery presne tak je xy chlapov a aj zien co proste odmietnu inu osobu...mohol odmietnut aj on...

tundra
14. aug 2024

Pointa predsa nie o tom,ci je to druzinarka,upratovacka,riaditelka alebo sexualna pracovnicka z privatu.Pokial manzel nechce komunikovat,nema zaujem, udrzat manzelstvo a ty velmi nemas na vyber.Vlastne ano,mozes sa tvarit,ze ti to vadi a nic nespravis,alebo sa zbalis a zacnes od nuly novy zivot.Čo si vyberies,je len na tebe.

jajanka31
14. aug 2024

@tundra suhlasim len nechapem preco od 0. Ma deti, skusenosti,rodinu,kamaratov, centra pomoci, darovacie skupiny a urcite maju aj spolocny majetok.. nema urcite 0. To je pre mnohe zeny odstrasujuce ze zacat od 0... nie je to nikdy 0.
Ja som si tiez povedala, bud sa k nemu vratim alebo zacnem od 0? A ked som sa zamyslela. Uvedomila som si ze som odisla s autom notbokom a nejakymi sperkami. Tak som to spenazila pouzila peniaze inak a nebola to 0..

enmery
14. aug 2024

@jajanka31 Dobre píšeš, realita je ale taká, hlavne mnohých slovenských žien, že bez partnera/manžela sú hotové, aj keď nanich sral, týral ich, podvádzal, urobil z nich slúžku atď. To staré "nemáš chlopa, nemáš pravdy", je na Slovensku ešte stále hlboko zakorenené. Bohužiaľ.

tundra
14. aug 2024

@jajanka31 myslel som od 0,ako novy vychodiskovy start- poziciu.Ked som odisiel zo Slovenska,mal som veci v jednej taske a 3 mesiace som byval v obytnej bunke,kde bol stôl,stolicka postel a skrina.Tiez som zacinal od nuly.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enmery
14. aug 2024

Áno, treba mu povedať, že o predaji domu tak či tak rozhodne súd, keď odmieta odísť. Prvoradé sú deti a to, kde budú ony žiť a nie cocot chodiaci. A inak, rieš ráno zverenie detí a žiadosť o rozvod. Nevar mu, neper, neupratuj po ňom. Iba pre seba a deti. Nech sa aj po*ebe v lufte. 🤨

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz