Muž, ktorý sa mi páčil sa zmenil

28. jún 2023

Ahojte,
nastupila som pred 4 mesiacmi do novej prace, mam kolegu, ktory sa mi pacil, myslim, ze tie sympatie tam boli obojstranne. Nemyslim tak, ze hned som sa mu zapacila, ale myslim tak kamaratsky, zacal chodit za mnou na pokec a tak celkovo sme sa skamaratili, nasmiali. Obidvaja sme samozrejme slobodni. Mne sa pacil aj ako muz. Ale to som neriesila. Ale v poslednom case sa mi jeho spravanie prestava pacit, vie sa na hocicom urazit, niekedy je bezdovodne protivny, neviem, ci si to len namyslam, myslim, ze ja som svoje spravanie voci nemu nezmenila. Stalo sa aj vam take nieco niekedy s nejakym muzom? Alebo ho len viac spoznavam a ukazuju sa aj taketo jeho povahove vlastnosti?

syslik81
28. jún 2023

pociatocne rozcarovanie opadlo a teraz si vytriezvela a vidis ho takeho aky v skutocnosti je

buberova
28. jún 2023

A možno aj on trošku zhodil "fasádu" keď sa už poznáte bližšie

sintra
28. jún 2023

Hovori sa, ze clovek sa vydrzi pretvarovat najviac tri mesiace. Tie uz presli 😉

lindous
28. jún 2023

Podľa mňa je to normálne, keď človeka spoznávaš viac a lepšie, tak sa začnú viac a viac ukazovať aj jeho negatívne vlastnosti...jedna vec je, že ty si ich najskôr mohla prehliadať, druhá, že on začal byť viac "sám sebou"... ja by som bola povedala, že to bude kombo oboch...