Môže sa používať na análny sex aj obyčajný vaginálny lubrikant z dm?

ema926
27. sep 2020

S priateľom, by sme radi vyskúšali análny sex. No sme v tomto obore noví a keďže análny lubrikant je dostupný len na internete, chceli by sme sa opýtať, či sa nato dá použiť aj obyčajný lubrikant na intímne partie. Vopred ďakujem za vyjadrenie.

anavipredam
27. sep 2020

@ema926 kúpte si bio kokosový olej

stary_ujco
27. sep 2020

Použiť sa dá, hoci to nie je uuuuplne ono. A hlavne nesetrit a priebezne dopĺňať. Ako novacikom odporucam zacat fakt len zľahka a kludne najprv aj niecim menším. Nie je sa kde ponáhľať a slecny vo filmoch uz maju kadečo natrenovane. A nezabúdať, že cokodierku ma aj partner. Ale to uz si ujasnite sami doma...

caroline_
27. sep 2020

analny lubrikant sa da kupit aj v sexshopoch, robila som v erotic city :D a je lepsie pouzit vypovedane na analny sex, je viac klzkejsi by som povedala

caroline_
27. sep 2020

@anavipredam kokosovy olej ako lubrikant je fajn, no moze narusit povrch kondomu

anavipredam
27. sep 2020

@caroline_ my sme to praktizovali bez

pininka1
27. sep 2020

My obcas nivea detsky olej, alebo nic

stanulienkat
27. sep 2020

@anavipredam ale iba bio,hej? 😂😂😂😂 Obycajny nestaci.😂

anavipredam
27. sep 2020

@stanulienkat nechytaj za slovíčka, zbytočne tu trapošíš

ema926
autor
28. sep 2020

@stary_ujco áno to vieme že na to treba ísť pomaly. A ďakujem, o jeho čokodierke viem :D no to je asi chúlostivejšia téma pre mužov.

ema926
autor
28. sep 2020

@anavipredam vy ho používate?

anavipredam
28. sep 2020

@ema926 áno

ema926
autor
28. sep 2020

@anavipredam a nemyslíš, že by bolo dobré použiť detský masážny olejček.. Predsa len je na citlivú pokožku dieťaťa tak si myslím že by mi nemohol uškodiť. Alebo si si na 100% istá že kokosový olej nemôže uškodiť análnemu otvoru?

anavipredam
28. sep 2020

@ema926 určite ti kokosový neuškodí, už x rokov keď treba tak ho použijeme 🙂 akože ani detský by nemal uškodiť ale s tým skúsenosť nemám

shebamex
8. okt 2020

Daj si pozor na akej baze je, na vodnej sa vysusi rychlejsie ako na silikonovej

barborizzy
1. apr 2021

My s priateľom mávame análny sex častejšie asy už rok ale nikdy sme nepoužívali lubrikant ale keď ťa to tak boli tak skúste určite tá nebude bolieť

barborizzy
1. apr 2021

@ema926 presne aj my s priateľom niekedy používame olejček detský alebo aj nasliňi trošku všetko sa dá ☺️😅