Môže muž vedieť dopredu, že nemôže mať pohlavný styk?

andrej7708
19. nov 2021

Zdravým mužov.
Mam taký problém zopárkrát sa mi stalo že sme sa s manželkou chystali večer na hrátky no kým sme si poplnili povinnosti s deťmi ako si som vedel že to nepôjde. Chuť by bola no cítim niekedy v nohaviciach že sa nič nedeje čo niekedy už dve hodiny stojí.
Podľa manželky muž nemôže vedieť že to nepôjde. Neviem ja to tak cítim.
Má niekto z vás tiež občas takýto stav že to nepôjde alebo som vadný. Nie je to často možno je divne že sa to stalo dvakrát po sebe. Manželka si myslí čo je totálna blbosť že je to v nej že ju nevzrušujem no vzrušuje ma oblecena zoblecena je to jedno.
Tak len otázočka vie už dopredu niekto z mužov že dnes to nemá zmysel nepôjde to alebo je to čudné.
Dík chlapy alebo aj žienky ak máte takých mužov podobných pomôžete odpoveďou

ckocka
19. nov 2021

@andrej7708 Ak je to fakt čo záleží na tom či to je alebo nie je čudné?

lindusss2016
19. nov 2021

@andrej7708 ano, urcite to moze vediet muz dopredu, ved to viem aj ja ako zena svojho muza dopredu, kedy mu to nepojde, lebo psychika nepusti 😊 mozno by mala byt trosku vnimavejsia a tiez by si to vsimla...

stanulienkat
19. nov 2021

Casto je to len hlave. Aj ked unavaniekedy nepusti.

nikpa
19. nov 2021

@andrej7708 tiež som sa s tým stretla a myslim, že je to normálne. Veď človek môže byť unavený, nervózny z práce, z detí alebo len proste nemá svoj deň...

panda21
19. nov 2021

Úplne v poriadku. My sa tiež veľa krát od rána tesime na večer, ale potom dieťa zmení plány a o 9 večer padneme na hubu a vieme obaja, že to dnes večer proste nepôjde 🤷‍♀️

slovakboy
22. mar 2022

@andrej7708 niekedy to viem dopredu niekedy nie. Netreba nad tým uvažovať dopredu a žiť prítomnosťou. Robim domáce povinnosti a viem že večer to budeme robiť. Sú dve možnosti: pomyslím na to a vzruší ma to. Alebo pomyslím na to a nevzruší ma to. Je to úplne jedno. Dôležité je čo bude večer v posteli. Normálne to funguje tak že začneme robiť aktivity a príde to. Ale ak je pred tým nejaký konflikt nevypovedané ťažobný a krivdy tak to nejde. Vtedy to viem aj dopredu. Ty asi nad tým uvažuješ a dopredu keď necitis vzrušenie tak sa toho zľakneš a nejde ti to ani potom. Mám pravdu? Preto treba žiť prítomnosťou a do sexu sa nenútil. Príde príde nepríde nepríde. Keď to budeš brat ako bonus v živote a nie ako ciel, tak to príde. Ako odmena za pekne strávený den plný lásky a pekných povinnosti.

h2
22. mar 2022

Ja nie som chlap, ale myslím si, že keď si už dopredu povieš, že to nepôjde, tak to ani nepôjde. Lebo sám seba o tom presvedčíš.