Môže byť 40-ročná žena atraktívna pre 30-ročného muža?

28. okt 2023

Muzi aj zeny.Myslite si ze 40 rocna tena moze byt atraktivna pre 30 muza?Ked tu mlade baby pisu ....

.......,ako sa zahladeli a zalubili do muzov co su raz tak starsi.Preto mam otazku moze sa aj 40rocna zena pacit mladsiemu muzovi?Ba dokonca sa pytam,moze to byt aj take caste ako pary kde muz je o polovicu od svojej zienky starsi?

pininka1
28. okt 2023

Určite môže. Sú muži ktorí doslova vyhľadávajú zrelé ženy, navyše niektoré v 40tke vyzerajú lepšie ako iné v 25ke.

zuzinka888
28. okt 2023

Ano.

lindous
28. okt 2023

Myslím si, že také časté ako v opačnom garde, teda starší muž a výrazne mladšia žena to nebude, aspoň ja sa s tým nestretávam tak často, ale určite sa to stať môže… osobne poznám jeden taký pár

zobaka
28. okt 2023

denne to zazivam, najviac zajaciky ma obletuju

anketkarka
28. okt 2023

Atraktívna áno, ale nič vážne a zmysluplné by som nečakala. Ide im len o jedno.

kubo654
28. okt 2023

Na sex je to celkom bezne. Niektore zeny sa o seba vedia vyborne starat. Vztach plnohodnotny je uz skor vynimka. A castokrat sa dobre vyzerajuce starsie zeny dostanu do zlej situacie v oblasti vztahou lebo si myslia ze "maju cas". Lebo si myslia to ze ich chcu pretiahnut mlady znamena ze si snimi chcu zalozit aj rodinu.

Naopak 40 rocny chlap poziada o ruku 18tku do polroka ak ma prilezitost 😃

autor
28. okt 2023

@kubo654 Otazne je ,dokedy ta 18 tka bude mat zaslepeny rozum.

alexandraas
28. okt 2023

Ano,mam 24 ale niektore starsie zeny nas schovaju do vacku...😀ale ci na vztah,ktory ma aj perspektivu do buducnosti neviem,neviem nato odpovedat..poznam taky par,su spolu uz par rokov ale ci im to vydrzi?

kubo654
28. okt 2023

Preco zaslepeny? Chces povedat ze mlade zeny nemaju rozum?
Realita je ze snivate o uspesnych muzoch co maju zivot pokope. Muzi zasa snivaju o tom mat pri sebe mladu. No a co. Je to napicu situacia pre nas vsetkych. Ale taka je realita

autor
28. okt 2023

Nemusi to byt dlhodoby vztah,len flirtik alebo skor len povzbudenie ze aha aj mlady sa za nou otoci.

bessie12
28. okt 2023

Anonym, takže chceš povedať, že napr. ja mám zaslepený rozum, keď mám staršieho partnera ?? A tisice dalsich zien tiež 😂😂 a nie, 18 už dávno nemám 🤷‍♀️

kubo654
28. okt 2023

Na flirtik najdes mladeho aj v 60tke. Hovorim z vlastnej skusenosti :D

liusa82
28. okt 2023

moji rodičia majú 10 ročný rozdiel medzi sebou.Teda mamina je staršia od ocina.Napohlad to síce nevidno,mamina vždy vyzerala o dosť mladšie.Ale pre mňa osobne je naj ak je niekto rovesník teda tých 5,6 rokov byť mladšia od chlapa.Ale to ja tak mám odjakživa zakorené preto🙂

mikadooo
28. okt 2023

Až také časté ako v opačnom garde to nie je. Chlap vie ponúknuť oveľa častejšie rande, večery, je obyčajne finančne nezávislejší ako žena, ak sú deti, tak tie asi nebudú plakať že tatinko nie je večer doma, ale keď maminka nie je večer doma, tak to už je haló... Takže - určite existujú ženy, ktoré majú vzťahy s mladšími mužmi, ale tých dvojíc je určite menej ako naopak.

veto
28. okt 2023

Mohli by prosim admini aspon ten nadpis opravit? To musia uz aj slepeho oci boliet 🙈

juliet86
28. okt 2023

jasne ze hej. mam tplko hot kamiek 40rocnych ze strcia do vrecka hocikoho

diewcatqoo
28. okt 2023

Ja len ze poznam par zien +- 40 rokov, ktore mali nieco s mladsimi o cca 10 rokov a ani jednej (z tych, co poznam) to nevydrzalo. Tie zaciatky vztahu, randenie, sex a tak super, ale potom kazdej zacalo prekazat to, ze ten chlap bol nevyzrety a bola pre neho druhou mamou. Zena sa v domacnosti mohl pretrhnut a mladeho ani nehlo, prip. ona chcela deti a on este nie, on este viedol party zivot, kazdy vikend kamosi, partia, konicky a ona sa chcela uz usadit...
Tymto nechcem povedat, ze vsetci su urcite taki, ale z okolia mam len taketo skusenosti.

titla
28. okt 2023

Poznam 2 vztahy kde je zena strasia a uz dlho im to klape. V prvom pripade 10 rocny rozdiel, su spolu uz 30 rokov, bezdetny par. Druhy pripad, zena o 17 rokov starsia, 1 dieta (so smrtelnou diagnozov, nedozije sa 20), su spolu pomaly uz 20 rokov.

barborachors
28. okt 2023

Nie, nemoze. Darmo sa tu ohanate vynimkami o hot milfkach, vseobecne je zena po 30 vnimana ako starnuca. Niekde uz po 25. Ci sa vam to paci, alebo nie. A nie je to moj nazor, je to nazor muzov - od riaditelov az po murarov. Jasne, ze sa najdu aj hot 40, ale je ich menej a zasa - keby si mal chlap vybrat medzi hot 40 a hot 20 , co si vyberie?

lujza123
28. okt 2023

Jasne že áno. Mám 40 a deje sami to v poslednej dobe celkom často že ma balí nejaký mladý zajac

Podľa mňa je človek v strednom veku často príťažlivý pre mladších, väčšinou už je mentálne vyzretý, finančne zabezpečený, ak ma deti už sú staršie takže aj veľa voľného času, niektorí ľudia sa o seba začnú viac starať (opäť majú na to čas/financie a s prvými vráskami aj potrebuj trochu spomaliť starnutie).

Platí to pre obidve pohlavia, akurát je veľký rozdiel ako k tomu pristupujú ženy a ako muži

Muži sú väčšinou ješitnejši imponuje im záujem mladšej baby a nejako neriešia co či ma vzťah perspektívu a co bude o 10, 20, 30 rokov. Niesu obmedzený vekom co sa týka založenia novej rodiny
Tak isto sú dominantnejší a vyhovuje im keď majú pri sebe niekoho koho môžu akokeby viesť, mentorovať

Naopak ženy si pri mladšom frajerovi uvedomujú ze on bude raz chcieť mať vlastne deti ktoré mu ona už nedá, viac sa obávajú či budú s pribúdajúcim vekom stále atraktívne pre mladšieho, či mu budú stačiť. Viac riešia co povie okolie
No a ženy skôr chcú byt vo vzťahu tými nežnejšimi polovičkami, túžia po princovi ochrancovi. Vo vzťahoch s mladšími sú nechtiac práve v tej pozícii dominantnejsej pani mámy a to mnohým moc nevyhovuje

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grof_monte_christo
28. okt 2023

Len veľmi málo mužom sa páčia ženy staršie o 10 rokov. A povedzme si úprimne, muži okolo 30 sú najatraktívnejší a môžu mať mladé ženy.
30-tnik, ktory si nájde 40-ku, pravdepodobne neuspel u svojich rovesniciek alebo ešte mladších žien alebo sa chce od staršej ženy niečo naučiť a potom zdrha k mladšej.
Ale su, samozrejme, aj vynimky.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grof_monte_christo
28. okt 2023

@chodec15 Ja osobne nepoznám ani jednu ženu po 40, čo by chcela mladšieho. Ale to sú práve tie ženy, ktoré sa v mladosti nelepili na starších a zabezpečených.

tatianamaria
28. okt 2023

Ja mám 50 ročnú švagrinú a má 36 ročného priateľa.

bluka2
28. okt 2023

Ja poznam jednu 40tnicku v dlhodobom vztahu s o 11 rokom mladsim. Uz su spolu odkedy sme studovali, takze viac nez 10 rokov

modrykolibrik
28. okt 2023

@autorka ja mam 37 vyzeram na 18 max 20 a moj partner ma 33 a som pre neho krasna a pritazliva. Urcite vyzeram lepsie ako tie ktore v mojom veku vyzeraju uz na 40 az 50.

tiezjedna
28. okt 2023

@kubo654 tvoj názor je rovnaké nemehlo ako tvoja slovenčina...🙄

tiezjedna
28. okt 2023

@modrykolibrik vyzerať v 37 na 40 zas nie je taký prúser😉

janulka1802
28. okt 2023

Som presne v tom veku a úprimne, muži mi ozaj prejavujú veľký záujem a aj tí mladší. Avšak, je mi nad slnko jasné, že prevažne ide o sex. Len malé % z nich by chceli riešiť vzťah. Poznám 2 páry s takým vekovým rozdielom a u obidvoch zo začiatku wau, ale žiaľ rovnaký koniec a potom si tí muži našli mladšie ženy. To ale neznamená, že nemôže taký pár existovať a byť šťastný. Chce to zrelého muža a vyrovnanú partnerku. Ja sama za seba asi by som žiarlila na mladšie baby, neviem si to predstaviť. Ale ja nie som celkovo na mladších. Môj drahý je starší o 10, ale viac by som tiež nechcela. Už by to bolo veľa.