Moje rande

25. feb 2022

Dobré ránko ženy😊
Chcela by som sa podeliť o svoje včerajšie rande. Možno sa niektoré pousmejete , možno zoberiete ponaučenie😊

Spoznali sme sa cez internet. Písali sme si už mesiac so všetkým čo k tomu patrí - volanie, videochat. Javil sa ako veľmi samostatný a vyspelý chlap. Na fotkách a videu vyzeral veľmi atraktívne😊Všetko bolo krásne naplánované. Po dlhej dobe konečne obom vyhovuje stretnutie, počasie nám praje a tak sme sa rozhodli dať si piknik. Došiel pre mňa a už vtedy prišlo prvé sklamanie. Vyzeral úplne inak ako na fotke/videu, no to by mi ešte nevadilo, veď ani ja nie som žiadna modelka. Mal na sebe tepláky, vyťahanú mikinu a čiapku. Budiš. Musím podotknúť , že bol veľmi pozorný a priniesol mi moju obľúbenú čokoládu 😊 Zo začiatku sme sa bavili o neutrálnych témach a zdalo sa byť všetko v poriadku. Časom sme však prešli k ľudským vzťahom a už to začalo. Čokoľvek som povedala, čo sa nezhodovalo s jeho názorom, bolo to zlé. Ja to nechápem, ja sa do toho nevyznám. Pernamentne ma urážal za moje pohľady na vec a dookola opakoval vetu “Teba čo do toho?” , podotýkam, že sme neriešili žiadne osobné témy. Keď mi už po 5x povedal, že čo ma do toho a načo to riešim v podstate na všetko, čo som povedala, poprosila som ho aby ma zobral domov. V aute sa ma ešte snažil pobozkať ale samozrejme, odtiahla som sa. Po návrate domov ma čakala správa ako mu stál pohlavný úd pri mne a na dôkaz priložil aj fotku. Som len vďačná , že sa to skončilo🙏🏻

jaskolka
25. feb 2022

Buď rada, že si sa toho "pohlavného údu" zbavila a že sa vyfarbil hneď na začiatku.

marcellka32
25. feb 2022

🤣🤣 tak ešte ti potreboval poslať foto 🙂 jaj no buď rada, že sa prejavil hneď a máš pokoj

falbala132
25. feb 2022

ty vole 😲 tito dnesni muzi... mozem vediet jeho vek?

autor
25. feb 2022

Mám neskutočné šťastie, že ten pohlavý úd na mňa nevytiahol už vonku🤭😂 Som veľmi rada , že to mám za sebou len som sa chcela podeliť i s vami🙏🏻😊

autor
25. feb 2022

@falbala132 28🤦🏻‍♀️

ivkazba
25. feb 2022

Prepáč, ale smejem sa na tom konci. Pobavilo, hoc viem, že teba v tej chvili nie. Ja som jednu dobu bola asi týždeň na Badoo a nejak mi rozum hovoril, že ak bude niekto zaujímavý, treba sa stretnúť čím skôr. V meste na káve, to sa nemôže nič stať a človek nestratí týždne či mesiace vypisovaním. A evidentne je to asi pravda.

0silvia0
25. feb 2022

Boze a si predstavte, ze tento bude mozno raz otcom rodiny, ze nejaku ozaj zbali🙈

captain_meowington
25. feb 2022

Grcám z takýchto typov. To úplne z toho vidíš, že len chce omočiť a adios. Tam nech si nájde rovnakú jak je on a nech sú spokojní pri jeho úde 😆

panelacikova
25. feb 2022

@0silvia0 určite bude otcom, keď mu zrejme stále stojí 😀

elizabet173
25. feb 2022

ja by som nevydržala ani to rande do konca, odišla by som, zobrala by som si taxík, do auta by som s takým primitívom už nešla. Buď rada, že si zistila na prvom rande, čo je to za debila a nestrácaš s ním zbytočne čas

ivkazba
25. feb 2022

@panelacikova stojatý nie vždy znamená aj produkčne funkčný 😉

marcellka32
25. feb 2022

To bude nejaký chodiaci komplex

liljana
25. feb 2022

Fotka ako dokaz ma dorazila. 😅

miadi
25. feb 2022

Mna by odradilo hnet to ze vyzeral inak ako na fotke a nesla by som snim nikam .catfish.. neboj ani Ta foto pipika nebola jeho.

dadka_bb
25. feb 2022

A tie vety Teba čo do toho? To si ani neviem predstavit.. uf.a foto údu ..som vdacna za to ze uz nemam 20 a nerandím 🤣🤣

martinkatinka
25. feb 2022

@ivkazba to bude ten zo vcera... 😆

autor
25. feb 2022
kiwi3
25. feb 2022

a do coho teba nemalo co byt? daj priklad

martinkatinka
25. feb 2022

@anonym vcera si sla s nim na rande v lodickach. Nesnaz sa ma presvedcit, ze to nie si ty.

autor
25. feb 2022

Čítala som to i ja😁 Nesnážim veď si mysli čo chceš ale hovorím, naše rande bolo naplánované a pekne vymyslené😁

autor
25. feb 2022

@kiwi3 Napríklad, že sú ľudia ktorí nepotrebujú byť vo vzťahu dominantný . Ja som typ, ktorý nemá problém sa ospravedlniť ak spravil chybu a neubere mi to na egu. Mamu mám presne rovnakú a otec je pravý opak. Vždy mamina je tá , ktorá sa udobruje ale im to takto vyhovuje a sú takto štastní. Toto som uviedla ako príklad na to, že nie vždy za každých okolností musí byť niekto dominant a na toto (a mnoho daľšie) som dostala doslova vynadané , že to je ich vzťah , nemám sa čo do toho starať, nič ma do toho. Pritom som to uviedla len ako príklad, nechcela som sa do toho starať ani nič podobné.

a_alexandra_a
25. feb 2022

Odhliadnuc od jeho jednoduchosti až stupidity... rozhodli ste si dať si piknik? 24.2? Piknik? Ľahli ste si na deke na trávu?

martinkatinka
25. feb 2022

@a_alexandra_a dokonale naplanovane rande, piknik vo februari 😉

autor
25. feb 2022

@a_alexandra_a Áno😊 Pri jazere s dekou 😊

autor
25. feb 2022

@martinkatinka Rešpektujem , ak ty máš inú predstavu o tom😊 Pre mňa to ako rande to bolo ideálne, len bohužiaľ s nespravným partnerom😁

martinkatinka
25. feb 2022

Tak hlavne, ze ste nesli do tej kaviarne a ze ste sa neprechadzali 😉

a_alexandra_a
25. feb 2022

Piknik pri jazere s dekou vo februári? Prepáč, ale ja nečudujem, čo za magora za z neho vykľul, lebo toto si normálny človek nedohodne 🙂

haley7897
25. feb 2022

Prosim ta a doniesol okrem deky a čokolády aj niečo iné? Lebo inak je ti jasné, že išlo o nízko nákladové rande prezlecene za romantiku 😂
Nabudúce považuj piknik na deke za varovanie. Tento teplakovy bulo len nechcel alebo skôr nemal čo investovať.

autor
25. feb 2022

@martinkatinka Človek sa chce podeliť o to čo sa mu stalo na pobavenie/pousmiatie a ty ho bombarduješ tvojimi konšpiračnými teóriami. Ak si myslíš , že sa ja som tá , ktorá písala i tú predchádzajúcu tému , tak v poriadku kľudne si to mysli. No prosím, zdrž sa komentára ak nemáš čo zmysluplné povedať 😊 Ďakujem

autor
25. feb 2022

Baby ten piknik som vybrala ja takže za to fakt nemohol on😊 Mne sa to ľúbilo, chcela som to a hotovo😊 Téma tu nie je to kde a kedy sa konalo rande.
Áno, priniesol občerstvenie to mu musím uznať. No situáciu to nejak nezachránilo😁