Môj priateľ si každý deň píše s bývalou

mimi8383
27. jún 2022

Neviem ako začať, ale môj priateľ si deň čo deň píše s bývalou. Už roky.
Majú spolu syna 16 rokov, tak to trochu chápem, že kôli nemu. Lenže ona má neznáša. A nadáva na mňa a ponižuje má pred ním. Ďalšia vec je, že sa tajne schádzajú, keď som v práci.
Ako nie je to často. Viem o dvoch razoch, lebo som to náhodou zistila.
Tvrdí mi, že ma ľúbi lenže on už so mnou ani takmer nespava a len si vypisujú. Tak neviem. Som asi paranoicka, ale neviem čo s tým🙈

janai1
27. jún 2022

Načo to tu píšeš 3x?
Ráno si písala to isté a teraz 2 témy za sebou?

viestta
27. jún 2022

@janai1 asi sa nedocitala to co chcela

mimi8383
autor
27. jún 2022

@janai1 neviem s tým robiť ešte. Som nevedela, že už mám príspevky,pardooon✌️🙏

janai1
27. jún 2022

@mimi8383 to musí byť riadna skleróza 🤣

mimi8383
autor
27. jún 2022

@janai1 čo mám povedať,✌️😂

mamulik10
27. jún 2022

@mimi8383 v prvom rade by si si mala uvedomiť že ex niečo spája a je ti dieťa. A že udržujú spolu kontakt je úplne prirodzené keďže majú spolu dieťa 🤷🏻‍♀️ Ak máš s tým problém a nevieš to tolerovať nájdi si chlapa bez záväzkov 🤷🏻‍♀️ Aj tak nezmenis ten fakt, že si budú naďalej písať naďalej volať a naďalej sa stretávať kvôli dieťaťu. Pekný deň

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cawes
29. jún 2022

@mimi8383 to mas este dobre poznam pripad (blizke okolie, bola som svedkom) chlap bol vo vztahu normalne zili s partnerkom vsetko v pohode on mal ex manzelku rozvedeny bol 5 rokov ked si zacal vztah a popritom si pisal nie len s ex manzelkou co este by kazdy pochopil ale aj s ex priatelkou. Najlepsie bolo ze s novou partnerkou nasiel byt na tej istej ulici ako byva ta ex partnerka, samozrejme s nou vypisoval tajne a stazoval si na sucasnu partnerku ktorej ale hovoril ako ju lubi. A najlepsi gol bol ked prisiel zo zahranicnej pracovnej cesty a partnerke nedoniesol nic ale ex priatelke flasku draheho konaku