Môj priateľ má profil na Badoo

lenik797
17. jún 2024

Ahojte, prosím o radu. Kamarátka mi povedala, že našla môjho priateľa na Badoo. Zobrazil sa jej medzi prvými keď si zadala kritériá na partnera. Priateľ mi tvrdí, že tam už pár mesiacov nebol a že chyba je vo mne, že mu neverím. Kamarátka mi však tvrdí, že ak by nebol dlho aktívny, je nepravdepodobné, že by sa jej zobrazil. Nemám skúsenosť s Badoo, preto Vám ďakujem za Vaše skúsenosti.

cookie29
17. jún 2024

Vies, ja by som si kladla otazku, preco profil nezrusil, alebo aspon nedeaktivoval, pokial ste spolu.... a teda dlho spolu asi nebudete, kedze pise ze "par mesiacov" tam nebol

janai1
17. jún 2024

@lenik797 Kamoška trepe aj dlhodobo neaktívne profily sa zobrazujú

vanilkovazmrzka
17. jún 2024

Ak jej tam zobrazilo vzdialenost, v akej sa od nej nachadza, aktivny tam je. Ak tam vzdialenost nie je, je mozne ze sa tam naozaj uz dlhsie neprihlasil.

Je to ale jednoduche, ked to nepouziva, nech si teda v tvojej pritomnosti ten ucet uplne zrusi.

jomarch
17. jún 2024

ja som mala ucet na Tindri, ked som sa dala dokopym s mojim frajerom, tak som namiesto zmazania uctu iba vymazala appku z mobilu 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ vobec mi to nedoplo, ze som vynechala ten podstatnejsi krok. uz to budu 4 roky, ale ja som nadalej zrejme tam 😂😂😂 lebo som leniva to znova instalovat a profil vymazat. tak ja verim ze to bude aj pripad tvojho frajera.

irusa
17. jún 2024

no s kámoškou máte rovnaký vkus 😉

lenik797
autor
17. jún 2024

@irusa 🙈

tanyan
17. jún 2024

Aj nepravdepodobné nie je nemožné...
Takéto aktivity od nezadaných kamarátok do čerstvých vzťahov už pokazili nejeden vzťah. Ak máš svojho partnera rada a je ti s ním dobre, tak si to zbytočne nekaz. Alebo máš aj nejaké reálne dôvody na to, aby si mu neverila?
Ja som na začiatku vzťahu so súčasným manželom prišla o viacero "kamarátok," ktoré dokázali aj nemožné s cieľom rozdeliť nás. Tvárili si ako chcú moje dobro, ale ja som si ho nedala a som šťastná. 😉

sense
17. jún 2024

@lenik797 mala ku skúsiť kamarátka napísať, ak tam nechodí tak sa nechyti

lenik797
autor
17. jún 2024

@tanyan Ďakujem a gratulujem👍🙂

lenik797
autor
17. jún 2024

@sense to sa nedalo, lebo ju pozná😉

lakebabe
17. jún 2024

@lenik797 co brani priateľovi pred tebou to konto vymazať. Nech si to stiahne nanovo a deaktivuje. Mne by to vadilo keby mal muž aj starý desaťročný profil a vybiehal by môjmu okoliu.

14petulka88
17. jún 2024

Nerobila by som s toho tragediu, ja som z muzom 5 rokov a zmazala som ucet na badoo teraz, lebo ma napadlo, ze som tam kedysi chodila 🤷🏻‍♀️

dadka1997
17. jún 2024

Sice my sme si badoo zmazali hned 😃 ale vzdy ukazuje kedy naposledy prihlasený bol ...
Hlavne nech sa kamoska nestará, možno ma zaujem o tvojho priatela a nevie ako vas rozist .. a moze to byt aj opak ... aj ked viem ze si dvoma mlynskymi kolesami ver srdcu ☺️

domkakvet
17. jún 2024

@lenik797 bolo sa treba pozriet kedy bol naposledy prihlaseny, ak sa to este da zistit skus pozriet kedy bol ucet zalozeny.

sense
17. jún 2024

@lenik797 nuž mohla zmeniť fotku alebo meno, ked človek chce da sa takmer vsetko

lenik797
autor
17. jún 2024

@sense áno, škoda, že sme to tak nevyriešili☹