Milujem jedného muža už 5 rokov a neviem na neho zabudnúť

7. nov 2022

Mne príde že sa zamiluje iba do toho nesprávneho, stále to mam keď niekoho milujem ten druhy mňa nechce ako sú aj horšie veci na svete ale mňa to už štve.

Som zamilovane do jedného muža už skoro 5 rokov a neviem naňho zabudnúť, on o tom vie ale keď som mu to napísala zablokoval ma. Ako niektorý ľudia slušnosť nemajú a nemám pocit že je to normálne takto reagovať a mohol napísať niečo tak to sa zachoval. Asi robím chybu v niečom....

katkaseiner
7. nov 2022

neviem kolko mas rokov, ale pride mi to divne.... detinske...
Ak ma niekto po mojom priznani blokol, tak je to uplne jasne, ze nie je dost vyspely na to aby to len jednoducho stravil, odmietol ale spraval sa normalne...
No a ja teda ak by ma takto niekto odmietol, asi by som uz na neho tak zamilovane nemyslela...

amiaja
7. nov 2022

Tak aj zablokovanie je odpoved a dost jasna.. a ty si divna ze stale milujes niekoho kto ta takto odmietol. U mna by bolo teda rychlo po laske. Trosku rozumu by to chcelo. Hladaj dalej.

irusa
7. nov 2022

to fakt ???? ach to si musela byť fakt zúfala....

petamich
7. nov 2022

uprimne a to sa ta nechcem dotknut ale ako mozes milovat niekoho s kym nemas vztah? mozes byt platonicky zalubena, nahovarat si, ze je to ten pravy ale milovat niekoho koho poriadne nepoznas, pripadne si s nim nezila a nebola vo vztahu to su trosku prisilne slova a nieco hovoria a tvojom mentalnom nastaveni a vyspelosti 🤷‍♀️ ten clovek vobec vedel kto si? alebo si na neho z nicoho nic vybalila, ze ho milujes? mozno robis chybu v tom, ze si zufala a milujes pat rokov chlapa co ta evidentne nechce

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
7. nov 2022

Si zamilovaná 5 rokov do chlapa, ktorý zrejme ba teba kašle a dokonca už si ta aj zablokoval? To ako vážne? Veď to je absolútna zufalost, nechápem, načo s nim strácas čas. Je jasné ako facka, že toto nikdy vzťah nebude
Áno, robíš chybu - si ním posadnutá 5 rokov a nevieš pochopiť ze on ta nechce a zrejme, keďže ta blokol, má ta už plné zuby

melany4
7. nov 2022

Si zamilovaná o do predstavy o ňom...keďže ho bližšie nepoznáš...alebo poznáš?
Ja som to tiež tak mala, chápem ta...
Potom som dotyčnému napísala a vyznala svoje city,,na moje prekvapenie mi on veľmi slušne a priamo napísal,že on nemá vôbec záujem.
A to bol koniec platonickej lásky,,,pre mňa úplná stopka.
Ak on nejaví záujem,treba to v sebe definitívne ukončiť a nájdeš aj ty pokoj.💜

kvetinka75
7. nov 2022

a možno je ženatý a chce mať od teba pokoj

moonlight1210
7. nov 2022

“ Som zamilovane do jedného muža už skoro 5 rokov a neviem naňho zabudnúť, on o tom vie ale keď som mu to napísala zablokoval ma. Ako niektorý ľudia slušnosť nemajú a nemám pocit že je to normálne takto reagovať.”

Byt 5 rokov do niekoho zamilovana a zaroven o nom zmyslat, ze nema slusnost a nevie sa chovat, to je slusny protiklad.

Osobne si neviem predstavit byt 5 rokov zalubena do muza, o ktorom si myslim, ze je nevychovanec. Alebo sa nejak inak nevhodne dotkol mojej hrdosti. Keby mi take daco urobil (aspon teda ja by som to povazovala za nevhodne ku mne), tak by bolo v tej chvili po laske.

Kazdopadne, zalezi, ako si mu to vyznanie napisala. Kludne mohlo byt napisane tak, ze ho uplne znechutilo.
Alebo niekoho ma (hoci len vo vyhlade) a vyznania od teba ho nezaujimaju a otravuju. A nechce si komplikovat zivot dalsiu zalubenou, ktora to mozno bude skusat znova (este raz skusit napisat, nadvazovat vztah), co by mu potom mohlo skomplikovat vztah, o ktory stoji (vid XY diskusii, kde po par mesiacoch chodenia autorka nasla, ze jej novemu objavu obcas napise nejaka zena, vyznava mu lasku a koniec, uz zvazuje rozchod, lebo: preco si ju nezablokoval? Isto ho to tesi. To bude urcite jeho zaloha.)

bloger
7. nov 2022

Si príliš vzácna aby si bola s niekým kto si ťa neváži. Je načase pohnúť sa dalej. Raz budeš za túto skúsenosť vdačná.

ryan87
8. nov 2022

Wau baby....ked citam komentáre, tak ostávam v nemom úžase. Viem ze sa deju obcas veci ktoré vam rozum nepobere, ale neodsudzujte. Skôr sa skúste vcítiť do jej kože a radšej ponúknite podporu, alebo názor ktorý by mohol byť nejako nápomocný. Každý z vás moze prísť do bezvýchodiskovej situácie a prídete si po radu kde na vás budú len kydať "hnoj" co by vam určite neprospelo. Ja tej slečne určite nezávidím a mozem len povedať toľko, že podobná situácia sa mi tiež stala, len netrvala tak dlho. Viem ake je to niekoho milovať bez toho aby tá istá láska bola opätovná. Je to na prd, ale netreba zúfať lebo príde deň, keď stretnete osobu ktorá vám to všetko splní.. Rozhodne držím palce 💪