Milujem inú ženu

8. nov 2022

Pekný večer. Mám manželku 10 rokov mám 38 rokov pracujem mám dobrú prácu fajn zarábam ale nemáme deti a manželka ani nechce aj keď predtým chcela za posledné roky nevidí nič iné ako kariéru aj napriek tomu že má vcelku obyčajnú prácu. Ale ide o to že k nám do práce pred dvoma rokmi nastúpila žena síce mladšia odomňa má 25 rokov ale hneď na začiatku som vedel že je iná a hlavne vyspelejšia pracuje na dobre pozícii žije sama proste chce v živote niečo dokázať. Rozumeli sme si mali sme sa o čom rozprávať a stále máme...vie že som ženatý a ja už nedokážem sledovať ten smútok v jej očiach kvôli tomu. Povedala mi že má miluje a že chce byť somnou ale až keď sa rozvediem že nechce byť za rozvracačku vzťahov. Ale tu je problém moja žena sa rozvádzať nechce ale ja chcem . Myslíte že nás rozvedu aj keď ona bude proti? Pretože ja tú ženu neskutočne milujem a chcem s ňou začať žiť chcem s ňou mať deti spoločný dom a žiť s ňou dokonca života. Je perfektná je presne taká akú chcem. Keď sa spolu rozprávame chceme aby to čo plánujeme bolo hneď už nechcem strácať čas. Ďakujem za odpovede

babovka2321
8. nov 2022

Myslim, ze rozvod bude vcelku jednoduchy, ked nemate deti a ty milujes inu zenu. Vela stastia, aj take sa stava. Snad o rok-dva nezistis, ze si urobil najvacsiu chybu zivota 🙂

anickabasnicka
8. nov 2022

tak to jsem zvedava jake rady tady na konikovskem portalu tak silne zamerenem na deti,dostanes...rozved se,jestli to tak citis,a dej sanci necemu novemu.jen cas ukaze,jestli tvoje rozhodnuti bylo spravne.nejdriv si ale na ferovku promluv s manzelkou,jestli nezmeni svoje nazory na deti atd.drzim pesticky.rozvod bez ucasti deti,by nemel byt problem.

andreina27
8. nov 2022

Nuž podľa mna ak máte rozdielny názor na taku vážnu vec je to dost vážne aj bez toho ze sa vám už páči iná.aj tak by to začalo casom škrípať.ked nie je súlad medzi manželmi. Podľa mňa asi nemáte na výber.je to smutné pre manželku.
Ale z druhéj strany take veci si treba ujasniť pred svadbou.hoci aj to sa môže časom zmeniť pravda .

luccija
8. nov 2022

Caro zakazaneho😅ak tuzis po detoch a rodine a zena nie, raz by to aj tak prislo..ked sa chces rozviest nikto Ta nebude drzat nasilu.

hylary
8. nov 2022

Rozvedu vás hneď, najneskôr na 2.pojednavani.. veľa šťastia, chod si za svojim snom 🍀

viestta
8. nov 2022

Na rozvod netreba súhlas toho druhého. Ak sa chceš rozvádzať, tak začni konat

merlinja
8. nov 2022

už nedokážem sledovať ten smútok v jej očiach kvôli tomu. Povedala mi že má miluje a že chce byť somnou ale až keď sa rozvediem že nechce byť za rozvracačku vzťahov. ....smejem sa, smútok v očiach lebo ťa miluje. A to že až po rozvode, lebo nechce byť rozvracačkou vzťahov - a čo ako je, keď ťa nepriamo/psychologicky nabáda na rozvod. Otázne je, či tie deti bude tak skoro chcieť, keďže má 25. ....

renab
8. nov 2022

Je vyspelejsia, pracuje na dobrej pozicii a chce nieco dokazat... si si isty, ze chce deti? Aby to nebolo z blata do kaluze.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asocial
8. nov 2022

stavila by som 5 eur, ze tento prispevok je fake a ze ho pisala zena🙂)

autor
8. nov 2022

@renab nie ja viem že ona deti chce je úplne iná v tomto...mám 38 rokov už poznám trochu ľudí nie som naivný a viem aká táto žena je

autor
8. nov 2022

@merlinja nenabáda ma na nič ja túžim po deťoch žena nie skôr či neskôr by som to urobil aj bez nej

kacenocka2
8. nov 2022

Najprv by som si overila ci neje karieristka, ktorá bude chcieť mať deti v 40tke, keď píšeš o dobrej pozícii

loliki
8. nov 2022

Tak so ženami na MK si to prebral. Ešte to preber aj s manželkou, čo ona na to povie. Daj nám vedieť a všetci budú spokojní. V podstate mladé a ešte mladšie budeš stretávať stále. Otázka je, či budeš chcieť aj zostať natrvalo s niektorou.

autor
8. nov 2022

@kacenocka2 nie ona sama mi hovorila že už by dieťa kľudne chcela

mon29
8. nov 2022

To je take pobluznenie mladym maskom.. si myslis, ze ona ti hned porodi dieta a zalozi si s tebou rodinu? Ved by bola hlupa, je tesne po skole dvojrocna pracovna prax, ale za to celkom usporiadany, dobre zarabajuci muz ... na par rokov na par dovoleniek staci a potom si najde nieco mladsie😁 ale mozno sa mylim.. kazdopadne ak nechces byt so svojou zenou,rozved sa.. na to nepotrebujes nic len podat ziadost,nie su tam deti, rozvedu vas raz dva.. luto mi je ale jej..m 10 rokov zabila s niekym kto ju ani nemiloval..

autor
8. nov 2022

@loliki veď som jasne napísal že žena s rozvodom nesúhlasí takže z toho vyplýva že som to s ňou asi už riešil nie? Riešil som to s ňou a nie raz

autor
8. nov 2022

@mon29 verte mi že presne pre to že nie je taká som sa do nej zamiloval všetko čo má dokázala sama dobre zarába a býva sama a nejaké dovolenky a podobné blbosti ju nezaujímajú...keby som bol poblaznený mladým mäskom tak tu neriešim rozvod...

lenadka
8. nov 2022

Ach jaj. Ako môžeš povedať, že ona je vyspelá, keď ty sám si nejaké hlúpe decko. S rozvodom ona súhlasiť nemusí. Aj tak vás rozvedú. Deti nemáte o to ľahšie.

autor
8. nov 2022

@lenadka zamilovať sa je detinské??

mon29
8. nov 2022

Ludi mozno poznas, len zeny nie🤣ale drzim ti prsty..

dilino
8. nov 2022

Mal by vás sud rozviesť bude to podľa mňa ľahké v tom že nemáte deti nikto nebude trpieť. Si mladý máš život pred sebou píšeš že súčasná manželka deti nechce ked ich nechce musíš vedieť či chceš ostať do konca života bezdetný ak chceš deti volila by som druhu možnosť. Podaj o rozvod to že ONA nechce neznamená že vás nerozvedú. Ak povieš na sude že manželka deti nechce a TY áno tak si myslím že toto bude pre súd argument. Len aby si sa nesekol že to s tou novou ženou v práci je teraz všetko krásne namaľovane na ružovo. A príde čas že si to s detmi rozmyslí čo urobíš nič. Viac krát som písala iné je žiť v jednej domácnosti iné je sa spolu schádzať. Teraz aj ked niekde spolu pôjdete vždy ideš TY domov ONA tiež ale ked budete žiť spolu v jednej domácnosti a prídu deti tam už budú aj hádky a povinnosti vás oboch. Vyskúšajte si to najprv v spoločnom bývaní a potom si kúpte niečo svoje a zoberte sa. Podľa mňa časom láska vyprchá a bude to to iste len nie v ružovom ale v čierno-bielom. Presne súhlasím s názorom luccija že nepoznáš ju len v práci máte obaja zaľúbenosť v očiach a tešíte sa na seba ale ked budete spolu bývať môže byť časom ešte horšia ako súčasná tak že toto čo píšeš je len očarenie a nič iné. Miluješ ju tak ak to je skutočne tak tak daj návrh TY na rozvod bez toho aby si rozmýšľal nad tým že či vás rozvedú ja myslím že áno ak nie sú deti. Prečo sa toho tak bojíš že vás nerozvedú. Podaj TY žiadosť a uvidíš ak TY podať žiadosť nechceš tak asi si nie až tak istý či urobíš dobré. To nikto nevie. To sa pozná časom. Teraz je všetko super a však časom prídu deti a aj problémy už to nebude iba o vás ale aj o deťoch. Myslím si že rozdiel s tou novou 13 rokov je dosť. Má aj iné názory vyspela môže byť ale že by sa chcela aj hned zaviazať mať deti rodinu si si istý. Píšeš sa dobre rozbehnutú kariéru myslíš si že bude chcieť ísť na materskú. To sú veci ktoré treba veľmi zvážiť. Píšeš ja s ňou už chcem byť čo najviac a najrýchlejšie ved si ju spoznal ako píšeš pred 2 rokmi už si mohol byť rozvedený. Prečo váhaš že či sa rozviesť podaj a uvidíš. Aby si za čas neprišiel na to že ta tvoja bola predsa len lepšia.

autor
8. nov 2022

Očividne názor žien je že každá mladá žena musí byť so starším mužom kvôli peniazom...ale nie je to tak ale ďakujem za odpovede asi si to vyriešim radšej sám bez rád pretože pýtal som sa iba na rozvod a nie na názor na ňu...takže ďakujem za odpovede a pekný večer

jaond19
8. nov 2022

Pozri, ked uz manzelku nemilujes, nie je o com. Nie si k nej retazami priputany, tak daj navrh na rozvod. Na co sa trapit, ked si uz rozhodnuty pre inú. Bez ohladu na to ci ti to s nou vyjde alebo nie. Je aspon fér, ze si to s nou prebral. Iní na to "gule" nemaju a tahaju to na dve strany...

thoughtfulweirdo
8. nov 2022

Bez ohľadu na nejaké omáčky okolo, keď ženu nemiluješ a nezhodujete sa v takto dôležitej otázke, radšej za rozveďte. Podaj žiadosť, rozvedú vás aj bez jej súhlasu. Ale rozvádzaj sa kvôli sebe, nie kvôli inej žene. Neskáč po hlave hneď do ďalšieho vzťahu, najskôr si daj čas na spracovanie toho ukončeného.

martinkatinka
8. nov 2022

Ja len, ze teda, ked sa tak milujete, aj si uz manzelku podviedol fyzicky?

ninka297
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. nov 2022

@martinkatinka nie nepodviedol som ju nikdy to by som neurobil a takéto veci s touto ženou ani neriešime keďže nie som rozvedený

renab
8. nov 2022

Tak do toho, rozvod nebude problem.

dilino
8. nov 2022

@ninka297 áno ved ja nehovorím že nie len toto tento prípad sa mi zdá prilíš rýchlo.