Milenka - stíhačka

jenn177
29. jún 2024

Zdravím , muž ma s ročnou dcérkou opustil 3 mesiace dozadu kvôli inej žene. Doteraz chodil za malou celkom často no teraz chodí menej a menej. Jeho nová je hrozná stíhačka volá mu každých 15 minút keď je s nami, minule nás vraj náhodne aj stretla. On sa chcel stretávať v mojom sprievode ona chcela nech im dávam malú aj na víkendy … príde mi psycho celá táto situácia , čo mám robiť? Som zúfalá

kristinka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
29. jún 2024

Nechaj nech si užije tu stíhačku. Má čo chcel.

Dieťa by som mu nedávala, trvala na pôvodnej dohode, stretávanie len pod tvojim dohľadom

sense
29. jún 2024

Dieta by som na vikend nedavala. A stihacku neriesila, tu nech si poriesi on

januska12323
29. jún 2024

Stretávania a výživné daj na papier, stíhačku nechaj na starosť jemu.

vyrovnanaosoba
29. jún 2024

Na súd úprava styku a výživné a stíhačka nech si ďalej dupká nohami

dzulli1980
29. jún 2024

Jeho by som nechala, nech si to vyžerie, ju by som neriešila ... a ja fungovala v normálnom režime - jeho stretávanie sa s dieťaťom v Tvojej prítomnosti (v duchu sa rehotajúc, že čo chcel, to má - tú stíhačku myslím).

vanilkovazmrzka
29. jún 2024

Urcite sa neprisposobuj tomu, co chce milenka.

Je to tvoje dieta s tvoj muz, vsetko co je medzi vami je len na vas a na vasej dohode.

btus
29. jún 2024

stíhačku nerieš, a dieťa by som kľudne dala aj na víkend. Oni si "užijú" a ty máš vólny víkend pre seba. 🙂

dadis
30. jún 2024

@btus Dala by som aj ja, ale neskor, nie rocneho drobca.

btus
30. jún 2024

@dadis a prečo nie? Chlap sa vie tiež o dieťa postarať. A navyše ročné dieťa už nie je tak závislé na mlieku. A ak áno, tak už môžeš dať aj umelé. V pohode by som dala. Nech si užijú anjelika. Neboj. Skúsia, 1-3x a možno si to potom už rozmyslia. 🙂

pribinak
30. jún 2024

@btus toto by som nikdy neurobila malickemu dieťaťu
V podstate oni si odskáče jeho neveru

dadis
30. jún 2024

@btus Moje rocne deti boli este v podstate babatka, co si pamatam. Okrem toho, ze boli dojcene, este boli dost zavisle odo mna. Ja osobne by som svoje deti dala na noc az okolo 3 rokov, dovtedy by som postupne predlzovala cas, ktory moze otec stravit uz aj sam s dietatom. Nemaju sa kam ponahlat, dolezite je, aby dietatko bolo spokojne. Kazde dieta je ine, ja pisem na zaklade svojich skusenosti s mojimi detmi, ini to mozu mat inak

dadis
30. jún 2024

@btus A teraz som si spomenula, ked som odchadzala do porodnice od skoro 2-r. dietata, islo mi puknut srdce. Biologicky to je tak, ze to nie je ani pre tu matku prirodzene, aby si ju oddelovala od jej dietata, to puto je silou hormonov este velmi silne. Neskor som s tym problem nemala 🤷‍♀️, ide cisto o fyziologicky proces, co ma ochranit deti pred opustenim. Urcite by som to neznasilnovala iba kvoli pomste milenke. Nech siju uprace ten muz, ja by som pocuvala svoje potreby a potreby svojho dietata.

pribinak
30. jún 2024

@btus tu nejde o to, že otec či milenka zarobia umele mlieko do fľašky či vymenia plienku, to zvládne aj mentálne retardovany človek, tu ide o emočne väzby, puto ktoré to dieťa viaže k jednotlivým osobám a celkovo o psychiku dieťaťa

Toto by mal mat každý rodič na 1. mieste. Navyše stíhačka môže byt o pár týždňov neaktuálna a ten zmätok v tej hlavičke ? No dovi dopo

ktochytavzite
30. jún 2024

@jenn177 nedavaj svoju dcéru cudzej zene,nevieš akú ma povahu aká je,ako by sa starala,nerieš.Dceru nech si príde otec navštíviť ako doposiaľ,keď nepríde je to jeho problém,nie tvoj.

purple_wolf
5. júl 2024

co s tym ty chces robit to tvoj stary sa musi spamatat