Milenecký vzťah - nezvládam to

27. mar 2022

Ahojte. Mám v živote jedného muža, s ktorým spavam. Ja chcem viac, asi ho ľúbim…. On však nechce, povedal, že nikdy to nebude viac ako sex. Sex klape na 100%, ale že z jeho pohladu by sme si nerozumeli. Veľmi mi to ubližuje, vždy po sexe do toho spadnem ešte viac. Snazila som sa to ukončiť, aj mu napíšem, že je koniec, a o 2 dni pricupitam naspäť lebo mi chyba. Správam sa úplne zúfalo, ponižuje ma to, uplna chudera…. Uvedomujem si to, ale som úplne v prdeli z toho celého, strácam zdravý úsudok, zabrany, porusujem svoje zasady… Rady?

jjanulienka
27. mar 2022

Pozri sa do zrkadla, povedz si: mám na viac ako robiť niekomu matrac, číslo zablokuj, chod sa korčuľovať vonku je krásne, a zacni hľadať v sebe hrdosť 😉
Chce to len čas 😉

nanka1986
27. mar 2022

Jedine to úplne stopnúť, odstrihnúť sa a výdržat... Iná rada tu asi neexistuje. Výplň si čas, aby si naňho myslela co najmenej. A hlavne, ak nevieš sexovať bez citov, už sa do ničoho takého nevrhaj, chlapi sú celkom iní ako sme my ženy 😏

moonlight1210
27. mar 2022

Rady?
No uz len zatat sa a vydrzat. Co ine?

Alebo s nim spavaj, doliezaj a cakaj na den, ked ti on povie, ze uz nemas chodit, lebo nasiel konecne tu pravu.
Potom konecne budes mat definitivny dovod neprist a vydrzat to.

Ale fakt je, ze ked raz investujes city, uz to musi len vygradovat a postupne prehrmiet. To na lusknutie neprejde. S tym musis pocitat. Takze - zatat sa, opakovat si rozumne dovody a vydrzat.

mabenn
27. mar 2022

ako s akoukolvek zavislostou - seknut naraz, vydrzat, najst odputavace pozornosti...idealne - ak pochopis, co ti to dava - to pozitivne, najst nahradu, aspon docasnu za to: pozornost? pocit ze sa ti niekto venuje? blizkost? vasen? naplnenie casu? hladaj a skusaj...iny chlap? kamaratka? sport? hoci by si aj mala mesiace do seba tlacit cokoladu a pribrat 5kil, ak si casom zvysis sebavedomie, zistis, ze sama v takom vztahu nevies a nechces fungovat, prejde to...do nejakej miery sa ale mnoho ludi aspon raz za zivot ocitne v podobnej situacii

mable123
27. mar 2022

Vykasli sa na neho.. aboh vie s kolkymi spava a nebodaj ti odovzda darcek kt. Budes liecit cely zivot.. Najdi si chalana ktory si Ta bude vazit a budes s nim rozumne cas v kine, pri sporte, vylety a nebude riesit len sex... nestracaj cas s niekym s kym nie je buducnost... lebo cim budes starsia tym menej bude normalnych chlapov.

lianka123
27. mar 2022

No iba to skoncit! Vcera sme sa s manzelom v jednej drahej restauracii presne zabavali na jednej takej zufalke... sedeli kusok od nas- hned ns pohlad nesumerny vztah, ona o hlavu vyssia, oblecenie po babke, vek po 35tke. On v obleciku, nenormalne "na nej isiel oci nechat". Vzdy ked kukala do mobilu pokukaval po zenach okolo. Tipujem to na milenecky vztah z prace, on zenaty, ona naivna karieristka.
Proste to stopni, posli ho kadelahsie, nekontaktuj sa s nim a neodpisuj, ignoruj. Nerob zo seba handru chuderu.

jaskolka
27. mar 2022

Nič univerzálne neexistuje, len sa vedome a násilí odstrihnut. Prerušiť kontakt, a vydržať, keď ta bude lákať ísť za ním. Nájsť si iné činnosti, šport, výlety, varenie, pečenie, pestovať kvety,krížovky, proste hocičo, len sa odpútať od neho.
Toto nikdy nebude plnohodnotný vzťah, on ti to jasne povedal a ma ta len a len na sex. A keď jedného dňa stretne ženu, s akou bude chcieť byť naozaj, tak ti rovno povie, že už ani sex nebude a vlastne to tak vyrieši za teba.
Toto ozaj chceš?aby ta ponizil úplne? Ešte viac ako teraz?

autor
27. mar 2022

Keby ste vedeli ako to boli… zožerie ma to za ziva. Neviem byt s nim ale ani bez neho. On je pre mna vo vsetkom 10000% dokonalosť uplna

0silvia0
27. mar 2022

Ano vsetci vieme ako to boli a vacsina z nas presla nejakymi citovymi exploziami. Len vzhladom k prezitemu sa uz na niektore veci vieme pozriet s odstupom.

jaskolka
27. mar 2022

Toto je zavislost. Nie láska. A ver mi, nezomries na to. Ani ta to nezozerie zaziva, aj keď teraz si to myslíš. Ale keď budeš takto pokračovať, tak ta to bude zozierat ešte viac. Lebo budeš čím ďalej viac ubijana a napokon fakt budeš musieť prestať s nim(lebo príde iná) a to budeš celkom udeptana s lo sebavedomim nie na nule, ale pod bodom mrazu.
Nic ako urobiť orvy krok ti neostáva.Každý prežil nešťastnú lásku, ale na tu sa neumiera. To na 100%viem.
A čo sa týka tej 100000dokonalosti... Veď nič iné okrem sexu s nim nezdielas. Toto je ten super dokonalý vzťah? Kde ta on ma za lepší matrac?

medea2003
27. mar 2022

Tu dokonalost si len namyslas. Co moze byt dokonale na muzovi, ktory dokaze pravidelne spavat so zenou bez akychkolvek citov. Pre koho to neznamena nic len fyzicke odreagovanie. Dokonaly muz, ked uz sa bavime v tychto terminoch, dokaze dokonale milovat, jednu jedinu a spravit vsetko, co je v jeho silach, aby s nim bola stastna. Staci len trosku odstupit a pozriet sa na neho aj z ineho uhla pohladu...

pribinak
27. mar 2022

Ženatý? Manžel? Otec?

kassandra25
27. mar 2022

On ma dovody, preco nezacat viac. Co by ale robil, keby si zostala z toho sexu tehotna? To uz by taky frajer nebol ani on, ani jeho prava oficialna partnerka. Ked si toto vsetko uvedomujes, ze chces s nim mat vztah so vsetkym, nielen sex, a jeho odozva bolo, ze urcite nie, je to iba na tebe, ci si nezacnes hladat niekoho ineho, ked je milion lepsich ako on.

nitka1157
27. mar 2022

Ver tomu ze najdes ovela vacsiu dokonalost aj ked tomu teraz.vobec neveris.chce to cas.vyplac sa vykric neviem co vsetko ale stopni to.dalej to nema vyznam.este viac ta to znici takyto vztah

autor
27. mar 2022

Práve som to ukončila 😭😭😭😭😭😭😭 napisal len že “držím palce”

vsauce_
27. mar 2022

Musíš sa v tomto fakt snažiť sa od neho odstrihnúť, pretože čím viac sa s takým človekom budeš ďalej zaoberať ešte viac si sama sebe budeš ubližovať. On proste nechce a niekde si proste žije svoj život vo vzťahu. Pre neho si dobrá len na jedno. Bolí to, ale niekde na teba čaká človek, ktorý ti dá toho omnoho viac.

nitka1157
27. mar 2022

No je to chuj.vidiet ze mu na tebe vobec nezalezi.dufam ze ti to staci

autor
27. mar 2022

A ešte sme mali sex bez ochrany… dúfam že mám aj suvenír na rozlúčku omg. Vidíte aka som krava? Stratila som pri ňom všetky zabrany

ibamy2
27. mar 2022

Ako pises vyssie, ukoncila si to uz niekolkokrat. A nevydrzala. Mozno ti drzi palce, aby si to tentokrat naozaj zvladla. Zena, toto si priam pyta dokazat samej sebe, ze dnes si uz mudrejsia nez pri tych predchadzajucich pokusoch ❤️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pleja
27. mar 2022

Muž berie sex ako sex, žena sa (skoro) vždy zamiluje v takomto vzťahu ako máš ty. Nie si žiadna výnimka. Z tvojej strany je to regulérny rozchod o všetkými jeho fázami. Treba to len prestáť -nájsť si iné záujmy a pohľadať normálneho chlapa na normálny vzťah - možno nie takého sexy, ale spoľahlivého so záujmom o rodinu. Po čase to budeš vidieť inak a budeš sa čudovať prečo si vôbec strácala čas s niečím takým.

moonlight1210
27. mar 2022

1000% dokonalost?
Ani omylom.

To len preto, ze ho nemozes mat a preto, ze ho vlastne vobec nepoznas.
Poznas len par veci, co ti na nom imponuju, a zvysok (predstavu, aky by bol vo vztahu, aky by bol k tebe, ako by vam spolu bolo, atd.) si len do neho projektujes. A logicky iba tie pekne veci.

Ked uz, tak si ho predstav, ako ti robi veci, co su pre teba stresujuce. Co by si nezniesla. Co by ta ranilo.
A hned dostane ta fiktivna dokonalost trhliny.

autor
27. mar 2022

Baby prosím keď pojdem ku gynekológovi o mesiac, a poviem mu, že som mala sex bez ochrany s mužom, o ktorého zdravotnom stave nemam žiadne informácie, urobi mi preventívne všetky potrebné vyšetrenia? Aj keď nemam žiadne príznaky ani problémy? Fakt ma až zamrazilo, úplne vytriezvenie. Čo ak ma niecim nakazil? Viem o prípadoch kedy chlamydie, HPV, HIV sa neprejavili aj 5 rokov… Omg ja som taka krava jebnuta

ninusa221
27. mar 2022

Je to veľmi tažke poznam to mna zas namotaval ze sme spolu ale spolu sme boli len keď sme spolu spavali..potom som si jedneho dna povedala že toto nechcem neodpisala som mu doteraz a skončilo to vdakabohu🙏🏻Tažke len ignorancia, najst si záľubu v niečom proste sa nejak zamestnať

kitycat
27. mar 2022

Dievca, pomoze ti len silna vola, ale tu podla mna nemas. Aj ked si to uz akoze skoncila uz niekolkokrat, tak zase docupkas.

Dufat, ze si ho udrzis nechcenym dietatom vedome sa nechranit... Ak sa zrazu obavas pohlavnych chorob, tak preco? Lebo spava aj s inymi?

Ma t priatela s vyhodami vyzaduje urcity um. Je to len o tom sa stretnut dat si nieco na uvolnenie a potom sa obliect a odist. A da sa to aj na urovni, ak na to mate obaja to spravne nastavenie mysle.

Napis na o tyzden ci si vydrzala a na test na pohlavne choroby nemusis cakat mesiac, mozes ist uz zajtra.

lasoli
27. mar 2022

urobi ti gyn vys,mozno si len priplatis.A ten tvoj ma nejake extra naroky alebo karietu planuje ked sa nechce viazat?

maruskat
27. mar 2022

@ninusa221 baby a čo s taký prípad... stretka v práci, písanie nie extra často, bozky,objatia a ďalej nič..už 3mesiace...Čo s takým? Čo vlastne chce?

54tinka54
27. mar 2022

Je to arogantný debil keď ti napísal len “držím palce”. Asi je presvedčený o tom že skôr či neskôr zase k nemu pribehneš. Maj trocha sebaúcty, v jeho očiach sa touto závislosťou na ňom len zhadzuješ… odstrihni sa od neho bude to zo začiatku ťažké ale snaž sa zamestnať si hlavu niečim iným, vyplniť si čas koníčkami kamoškami atd. Vydrž! Prinesie to ovocie a časom stretneš chlapa ktorý si ťa bude vážiť a vtedy pochopíš že si s týmto dementom strácala drahocenný čas a aj samú seba.

monuska112
27. mar 2022

taketo veci si treba vzdy racionalizovat a vyblokovat vsetky ostatne emotivne myslienky. je to ale velmi tazke. niekedy ked hrabe mne rozmyslam ci nezalozim nejaku skupinu, kde by sme sa podporili navzajom. uz ked clovek o tom rozprava a pocuva sa ake bludy to vlastne hovori, zvykne to pomoct

ninusa221
27. mar 2022

@maruskat neviem on stale tvrdil že sme spolu akoze medzi kamaratmi ma aj chytil aj tak ale nic viac potom som aj zistila že spava s dalsimi a ani to ma neodradilo🙏🏻Potom ako keby som dostala rozum…