Manželská kríza

7. máj 2022

Ahojte baby, konečne som sa sem odhodlala aj ja napísať , aj keď len anonymne .. je medzi vami niekto kto prekonal manželskú krízu ? Podarilo sa to niekomu? Ja som v manželstve skoro 10rokov ale medzi nami sa to dosť zmenilo ..nie nepodvadzame sa (zatiaľ ) ale môj muž je hrozne ufrflany frflos...nič nie je dobre.takmer sa so mnou nebaví , stále na telefone... ROZHOVORY NEPOMÁHAJÚ..už som z toho zúfalá ...keď má byť doma ,je doma dusno ale asi to robím ja ,pretože mám pocit že už ho neznesiem ...sex máme (nie že nie) ale lásku inak si neprejavujeme, ja som aj chcela ale už po čase som to vzdala s tým , ani za ruku má nechytí ,nič ..hovorí že mam zlú postavu,on by chcel štíhlejšiu chudsiu, že nemám zadok žiadny ...vysmieva sa mi že mám postavu ako chlap , že jediné prsia ako tak ..že som škaredá ...máme deti a mám 57 kg(pre predstavu )

thoughtfulweirdo
7. máj 2022

Prosím ťa, prečo máš sex s niekým, kto si ťa neváži? Namiesto obdivu a komplimentov ti vyjadruje posmešky a urážky a ty máš chuť sa s ním milovať? Ťažko sa mi verí, že by pri sexe hľadel na tvoje uspokojenie 🤔

autor
7. máj 2022

Neviem čo mám s tým robiť , už mám z toho depresie, cítim sa škaredá , hnusná , bez nálady a života...chcem sa tomu postaviť celom akurát neviem ako na to...neviem či on vôbec so mnou chce byť , neviem ako ďalej a čo s tým

autor
7. máj 2022

@thoughtfulweirdo áno myslí ,nemôžem povedať že nie , myslí pri Tom aj na mňa

thoughtfulweirdo
7. máj 2022

A aby som ti aj poradila, podľa mňa treba začať tým, že si začneš vážiť samu seba, nebudeš mu robiť matrac a budeš sa o seba riadne starať- nie kvôli nemu, absolútne nie, ale kvôli sebe, aby si ty bola šťastná a spokojná. Nechaj s ním deti a choď robiť to, čo ťa baví. Ak ťa nebaví nič, tak skúšaj, skúšaj a skúšaj, kým niečo nenájdeš. Čím menej záujmu o neho bude cítiť z tvojej strany, tým väčšia šanca, že sa spamätá.

autor
7. máj 2022

@thoughtfulweirdo ďakujem krásne za radu ,beriem si k srdcu 😊😊😊

marcellka32
7. máj 2022

Ja nejako nerozumiem tomu, že ti povie že si škaredá, tučná, že si ako chlap, že nemáš zadok...ty na to odpovieš ok a skočíte do postele? Ty si samu seba nevazis? Robíš mu len matrac, nemiluje ťa

autor
7. máj 2022

@marcellka32 ja tie urážky moc už nevnímam ale ..potom je doba ako táto keď mám z toho depku a manželskú krízu

amiaja
7. máj 2022

Tiez nechapem ako s nim mozes spat po tom vsetkom co ti povie. Ani nahodou by som s nim nevliezla do postele, stale by som myslela na to ze sa mu nepacim.
Ak to pankovi nedojde tak by som ho poslala kade lahsie nadobro.

marcellka32
7. máj 2022

Stále nechápem, akože nevnimas urážky? Ty nemáš teraz krízu, vy ju máte už roky, ten tvoj doma vie, že k tebe môže dovoľovať ťa urážať, povedz mu: nehovor mi tak, ani ja ti tak nehovorím, uráža ma to...ale mám pocit, že si už nejako rezignovala a problémov vo vzťahu je viac

kornelies
7. máj 2022

@marcellka32 Kde je povedane, ze mu robi matrac. Evidentne chce aj ona sex, inac by s tym nesuhlasila. Ludia sa nemusia milovat, aby mali sex. Kazdy si hladi svoje potesenie.

autor
7. máj 2022

@kornelies áno chcem aj ja sex , áno ,chýba mi to keď nemám sex

autor
7. máj 2022

@marcellka32 tak všetky problémy sa odvíjajú od tohto , iné problémy nemáme , v domácnosti nám to funguje, deti ok, peniaze tiež ..jemu sa proste nepacim

teki1
7. máj 2022

Ty si krásna 🌹a štíhla baba,57 kilo je super. 👍To že to on už nevidí,je jeho problem.Tebe tak udupal sebavedomie,vie že si moze k tebe dovolit aj nadavky,ty si ticho,postaras sa o deti aj o neho v sexe.Halo,zobud sa.Toto nie je vztah,laska,ziadna kriza v manzelstve,toto je vztah narcis a slúžka.Odporucam ti psychologa,nech si uvedomis svoju hodnotu a porozmyslas,co ta este v tomto vztahu drží pri nom. Lebo posmech a urážky by si od ineho človeka neakceptovala,tak preco od neho,dala si mu deti.Anebude ta lubit ani chudšiu,lebo je to len jeho hlupa vyhovorka.Su chlapi čo zbožnuju aj baculky,drzia ich za ruky a maju k nim uctu.Vola sa to laska,čo tebe chýba vo vašom vžťahu. Dievča krásne popracuj na sebe,či chceš takto žiť už stále?

ckocka
7. máj 2022

Máš sex s mužom ktorý hovorí a dáva najavo že sa mu nepáčiš, vysmieva sa ti? Ty si masochistka alebo prečo to robíš?

mk22
7. máj 2022

A on po rokoch vyzerá ako?
Rovnako fesny krásny áno?
Nevypadol mu jeden vlas nenarastlo brucho, neverím ze je stále ten fešák do ktorého si sa zaľúbila.
Keď ti povie niečo na tvoju postavu, zadok..vrat mu to.. Skus mu to vrátiť poznámkou na jeho obal.. Alebo povzdychni, juj mne sa páčia svaly, kocjy na bruchu, škoda ze nemáš aj ty, Rob s tým niečo, začni makať, alebo pod motivuj ma, poďme spolu.
Začni si vážiť samu seba, a meniť postavu.. Začať cvičiť, hlavne kvôli sebe, nie kvôli niekomu..

autor
7. máj 2022

@ckocka lebo mi sex chýba , tiež ho mám rada a keďže som vydatá , tak ho mám so svojim mužom ,nepodvadzam ho , ale viem čo tým chces povedať ,chápem to

denden77
7. máj 2022

ja mam inu otazku.. aj si sa ho pytala preco je s tebou, ked sa mu nepacis? nema na "viac"? chybali by mu tvoje nedelne rezne, ci?

mk22
7. máj 2022

Ty tie urážky nevnímas?
A to je chyba, pretože on si dovolí toľko, koľko mu dovolíš ty.
Pokiaľ ti to roky nevadilo, tak dnes sa bude čudovať, čo tu zrazu riešiš..

autor
7. máj 2022

@mk22 akoze vnímam to , aj mu poviem naspäť ale on sa proste neurazí 🤷

0silvia0
7. máj 2022

Ja osobne som citliva, mna by taketo reci zdeptali. Typ postavy si urcite mala taky isty aj ked sa kedysi do teba zalubil, nie? Vtedy si sa mu pacila?

autor
7. máj 2022

@0silvia0 mala som o 8-9 kg menej

pribinak
7. máj 2022

Čo tu chceš zachránovat? Zlatko toto nie je manželská kríza, toto je čistá neúcta voči tebe, kríza vyzerá dosť inak

Prečo s ním máš ešte sex? Veď nech si nájde nejakú sexicu, otázne je, či by ona chcela jeho

Takéto správanie by pre mna bol dôvod na rozvod, neviem aké staré máte deti, ale ja by som si našla právnika a nech by má stal aj obličku, z hentoho by som vyžmýkala každý jeden cent ktorý má

maranta_leuconeura
7. máj 2022

Uprimne? Poslala by som ho do riti a tym nemyslim analny sex. Ved on nema voci tebe ziadnu uctu! Je nieco ine povedat vlastnej zene citlivo, ze by sa mala o seba viac starat a dopriat jej ten cas, aby to mala kedy urobit (tak sa to robi vo funkcnych vztahoch) a je nieco ine hovorit jej, ze je ako chlap a nema ziadny zadok (to mozes ako ovplyvnit?!), ale zaroven by mala schudnut-wtf?! Asi mas pravdu, nepacis sa mu a uz ho nepritahujes, no nemyslim si, ze je to tvoja chyba.
A on nebude asi tiez ziadny playboy, inak by si uz nasiel nejaku ,,podla svojho gusta". Toto by som mu normalne povedala, ked som teda skareda a neschopna, ok, nebude sex ani starostlivost o domacnost, nech si to vsetko robi sam, pan dokonaly 😡 prepac, normalne som sa vytocila

maranta_leuconeura
7. máj 2022

@pribinak tiez som najprv zacala pisat, ze toto nie je ziadna manzelska kriza, ale pohrdanie partnerkou 😒

thoughtfulweirdo
7. máj 2022

@kornelies Jasné, že ľudia mávajú sex aj bez lásky a je to uplne ok, ale túžiť po sexe s niekým, kto jej opakovane povie, že sa mu nepáči, má zlú postavu a škaredý zadok?

pribinak
7. máj 2022

@maranta_leuconeura však toto, že to nie je o tom, že či má zadok alebo boky a 4ky prsia, má ju ľúbiť takú aká je

Toto je totálna neúcta voči nej. Sám má nejaký komplex a útočí na ňu

0silvia0
7. máj 2022

Takze si mala 47 kg, teraz o 8 viac. To nie je nic strasne, mam to tak isto. Neviem co by som robila na tvojom mieste, ale tieto reci by som netolerovala a z takehoto chlapa by sa mi zdvihal zaludok a do postele by som s nim nevliezla.

marcellka32
7. máj 2022

@kornelies tvoj názor, ja by som nemohla mať sex s niekým, kto by mi hovoril, že som škaredá, tučná a iné urážky...

pbra40
7. máj 2022

Poviem to skratene, ja mat 57kg, zacnem novy zivot 😉

elizabet173
7. máj 2022

tiež si myslím, že tu nie je čo zachraňovať,, keď nie je medzi partnermi úcta, nemá to zmysel.