Manželovi sa nepáčim a neviem čo s tým

12. mar 2023

Nepáčim sa svojmu mužovi, na všetko má pindy, zle oblečená som , nemoderné oblečená som , tlsta som (57kg)..bordel máme , vytŕča mi brucho , škrata špatna som ..
Pekne depky začínam mať ..
Už som rozmýšľala že začnem žiť pre seba a deti a nech si robí čo chce ,alebo aj nechce..
On to má z domu a nie nebol vždy taký , po pôrode druhého dieťaťa sa zmenil ..nemá nikoho , stále je s nami ..

victory7897
12. mar 2023

Daj tu jeho fotku nech ho ohodnotime aky je to ,,princ,, a či nemá špeky,...

nikaeli
12. mar 2023

a on je model prvej triedy?
nech sa postará o deti, dá ti prachy a choď si kúpiť niečo moderné 💕

mateson
12. mar 2023

S tým nič, s ním to ukonči

autor
12. mar 2023

@nikaeli on má sebavedomie, mne ho zraza..

mateson
12. mar 2023

Zraz ho aj ty jemu

autor
12. mar 2023

@mateson raz ma k tomu donúti

tianna
12. mar 2023

Muža kopnúť do zadku..

mateson
12. mar 2023

Nie raz, hneď

marca12
12. mar 2023

On vobec nema sebavedomie,len ego. Ma sam so sebou problem,ked sa na tebe takto vyvrsuje.

januska12323
12. mar 2023

Veď ho pošli hľadať dokonalú a kým ju nenájde nech sa nevracia.

pribinak
12. mar 2023

Záves mu deti na krk, chod ku kadernícke, masérovi, kozmetické a aspoň 2-3x týždenne do fitka

Začni spievať o sexy trénerovi vo fitku a uvidis ako sklapne
Okrem toho žiadny sex a domáci servis. Žiadne že mu budeš piecť či variť. Má dosť reči tak nech začne makat

lauricka
12. mar 2023

Toto si nemozes nechat. Nikto. S takymto clovekom by si zit rozhodne nemala. Co si to, vobec, dovoluje? Nie je normalne, aby ta ktokolvek slovne urazal, ponizoval, sikanoval. Dufam, ze to vies.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. mar 2023

@mamula20 ja som bola šikanovana v dectve, že som škaredá, až do 15 rokov ,ja som zvyknutá..😏 ale nebol taký

liv1
12. mar 2023

Ale ved ho posli do prdel. s prepacenim 😁. Prvy krok je velmi slusne vysvetlit, ze je to nevhodne, ze ak ma nejaky problem moze ti to slusne naznacit. Ale ze je na tebe, ci s tym nieco urobis alebo nie. Ze ta to zranuje ak to prehana. Lebo najdolezitejsie pre teba samu je ako sa ty citis.
Ak nepomoze toto, skusila by som mu to vratit, takze velmi velmi aktivne by som zacala robit to co on tebe a kludne este horsie 😅. Ved nech mu dopne.
Po tretie. Ked ani to nepomoze, nechaj mu deti doma a chod si po svojom, ved predsa pomoct svojej vizazi😁. Cvicenie, kadernicka, wellness a podobne.. no a ked ani toto nepomoze (ale pomaly by som dala ruku do ohna ze uz bod 2 zaberie😁), tak si zacni zivot hlavne podla seba a deti, ziadne intimnosti, ziadny servis nic, ignoruj ho. Ak mu ani toto nedopne, potom je cas to nejako ukoncit. Osobne si myslim ze ak taky nebol, tak je to material s ktorym sa da pracovat 😁😉

autor
12. mar 2023

@mamula20 mňa mlátili kvôli tomu že som škaredá

liv1
12. mar 2023

Pockaj pockaj teraz citam ze skrata spatna ti povedal? Uff no to by povedal naposledy 😳. To si nenechaj!

amiaja
12. mar 2023

Ziadne ze si zvyknuta! Nakop ho do vajec a posli ho do........ To nemyslis vazne ze si toto nechas..

evamea
12. mar 2023

Čudujem sa ti, že si to necháš...ešte napíš, že ho obskakuješ kade sa len pohne a vybavené. U mňa by človek, ktorý si ma neváži a ktorý ma len uráža skončil. Neurážala by som ho spätne, to v podstate by si robila presne to, čo on. Ale zvrtla by som sa preč, nech si svoju dokonalosť užíva v samote. 💃

lily246
12. mar 2023

Ty si si sem prišla akurát tak pofňukať a posťažovať sa, nič s tým neurobíš, keď čítam tvoje odpovede.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
victory7897
12. mar 2023

@lily246 asi tak ,jak na husku vodu liať...

zuzanna33
12. mar 2023

Vie že si to môže k tebe dovoliť tak to robí tebe zráža sebavedomie a on sám ho nemá! Treba sa len zasmiať a postaviť sa na vlastné nohy pretože to pre teba môže mať následky hlavne na psychike ak mu budeš ďalej ustupovať on sa bude len smiať a ty trápiť žiadny muž za to nestojí

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
12. mar 2023

no tak daj fotku a posudime. ale krasa nie je len o zovnajsku, poznam kopec zien ktore nie su prvoplanove krasavice ale maju sarm, charizmu a vo vysledku su pekne aj ked nie modelkovskeho typu.
no ale nenaucila si sa za tie roky branit. okamzite ako by mi toto povedal by som mu povedala ze je kreten a ma co si vybral. ale ze kedze je neschopny chovat sa ako normalny clovek pride aj o to.
nechapem preco mu to dovolis. ake zvyknuta? neexistuje nechat inych na tebe orat.
ale zas vies ako ked si nevazis samu seba nikto iny si ta tiez vazit nebude. musis zacat od seba.

pribinak
12. mar 2023

Ty musíš pochopiť že tento debil robí z teba skratu a tento model ci chceš alebo nie, prenášas na svoje deti

Aj keby si vyzrala jak strašidlo do maku, tak toto ti nemá právo hovoriť

viestta
12. mar 2023

On nema vobec ziadne sebevedomie, on ma tolko komplexov, ze ich moze na vedra predavat. A tieto svoje komplexy si riesi rypanim do teba. Sebevedomy muz by toto nerobil, toto robia iba a len zufali zakomplexovani uboziaci, ktori si podobnymi recami mastia ego a ked vidi, ze ti tym ublizuje, tak ho to uspokojuje. Keby so ty mala hrdost a sebevedomie, tak by si toto nedovolila. Skusil by raz, dva krat a dala by si ho do laty. Ale on na tebe moze aj drevo kalat, ty budes drzat, budes z toho nestastna a to je voda na jeho zakomplexovany mlyn. Tak prestan sa trapit, naber hrdost a odvahu a bran sa. Uvidis hned dve veci. On skrotne a tebe sa bude lahsie dychat.

janysp
12. mar 2023

Komunikovali ste spolu o tom?
Že ti to a to ubližuje, že ťa to psychicky depta, že muž by mal ženu MILOVAŤ A CHRÁNIŤ a nie naopak. Mal by svojou láskou aj tebe samej ukazovať aká si vzácna a pripomínať ti aká je tvoja hodnota. Mal by milovať aj tvoje trčiace bruško, veď je to daň za dar života vašich detičiek, ale platíš ju ty, žena.

Marca12 súhlasím. Má bordel v svojej hlave, v skutočnosti má problém sám so sebou, len škoda že si to vybíja na žene, ktorá ho miluje a čaká lásku aj naspäť.

Čo on na tie veci vlastne hovorí? Je spokojný s tým akým ti je manželom? A s tým aký príklad a vzorec manželstva dáva svojím deťom? Chce aby si mysleli, že takto sa má správať milujúci manžel, teda že aj v budúcich manželstvách vašich detičiek bude takéto správanie v poriadku, veď aj náš ocko sa takto správal k mamke... Je to podľa neho v poriadku a takto sa naozaj rozhoduje fungovať?
Ruža o ktorú sa záhradník stará, prekvitá, rastie... Keď si o ňu ošúchava topánky, ničí jej krásu a dôstojnosť.
🌹💝

danyelia
12. mar 2023

Ahoj, minule som čítala knihu o narcizme a manipulátorstve...keď muž takto zhadzuje ženu, prenáša na ňu všetky (aj svoje vlastné) chyby a tým si niečo dokazuje, vybíja si na nej hnev, sklamanie a vlastnú frustráciu. Nenechaj to tak, ja by som na neho zvýšila hlas, hodila mu na krk deti, šla do fitka a butiku, potom by sa možno zbadal...

marca12
12. mar 2023

Nechaj mu deti doma a chod cvicit alebo sa len tak prejdi. Hlavne je,aby si nebola doma. Zacne rozmyslat,kde si,mozno ziarlit a mozno si ta viac vsimat. Ale predpokladam,ze on bol vzdy taky primitiv,len ty si si to az tak nevsimala.