Manželka nemá rada intímne dotyky

matto987
19. sep 2022

Manželka nemá rada, keď sa jej dotýkam na intímnych miestach. Sme spolu u niekoľko rokov a máme 4 ročné dieťa. Sex máme pravidelne niekoľkokrát do týždňa. Nemá rada, keď ju orálne uspokojujem. S tým som stotožnený, keďže to je tak už od začiatku nášho vzťahu. V poslednom čase však nemá rada ani dotyky na vagíne, prstovanie a pod. Celkovo ani veľmi nemá chuť na orgazmus. Stačí jej max. raz dvakrát do mesiaca. Na sex ale chuť má a vraví, že orgazmus nepotrebuje tak často. Snažil som sa s ňou rozprávať na túto tému, ale okamžite sa naštve, keď otvorím túto tému. Prsty mi tam dovolí dať pred sexom, aby som ju trochu pripravil aj tomlen krátko. Niekedy vôbec. Raz za čas mi dovolí, aby som ju urobil prstami. Naposledy som ju chcel romanticky aj eroticky navnadiť, tak som jej navrhol erotickú celotelovu masáž. Začal som chrbtom, nohy, ruky a tak ďalej. Akonáhle som sa dostal k rozkroku už nemala záujem pokračovať. Povedala, že ho kenmam zasunúť dnuea a. Je to normálne podľa vás? Čo môžem urobiť, keď sa nemá záujem rozprávať? Dá sa vôbec niečo robiť?. Celkovo mám pocit, že nemá záujem o romantiku len sex. Tvrdí, že má ešte miluje. Fakt neviem čo si mám myslieť.

h2
19. sep 2022

Ty si jediný chlap, akého poznám, že mu vadí, že manželka nechce romantiku a nežné dotyky, ale len sex, dokonca ani orgazmus nemusí mať a sexovať má chuť viackrát do týždňa. A ty si aj tak nespokojný??? 🙃

azzflo
19. sep 2022

Si si isty ze tvojimi dotykmi vedela dosiahnut orgazmus? Skor mi to pride tak, ze sa tak len tvarila a uz ju to proste nebavi. Bud rad ze ti to povedala na rovinu a uzivaj si to co mas

matto987
autor
19. sep 2022

@h2 možno sa to zdá čudné. Ale keď niečoho máš veľmi malou začne ti to chýbať. Možno tí muži čo to tvrdia takú situáciu nezažili, takže si myslia, že by im to vyhovovalo... ale pravda je možno inde.

matto987
autor
19. sep 2022

@azzflo väčšinou si pomáha vibratorom. Viem keď dosiahne orgazmus. Sme spolu 10 rokov...

azzflo
19. sep 2022

@matto987 Tak to nechaj aspon na nejaky cas tak. Tym ze jej to budes pripominat a "tlacit ju" do toho jej to iba viac znechutis. Mozno na to ma nejaky dovod, mozno sa jej to uz proste len nepaci a nie je za tym nic viac. Vsak to znie ze vsetko ostatne vam funguje, tak by som z tohto nerobila dramu

7miriam77
19. sep 2022

@h2 mojemu by to tiez velmi vadilo ..velmi si zaklada na tom, aby uspokojil hlavne mna

princeznaaa12345
19. sep 2022

@matto987 si si istý, že vieš? 😂 😂

h2
19. sep 2022

@matto987 No neviem, mňa by šľak triafal, keby som niečo pri sexe nemala rada, najprv to mužovi naznačím, potom, keď to nepomáha, aj otvorene poviem a on by sa aj tak domáhal toho, že on mi to chce robiť, lebo ma chce uspokojiť. Tvojej žene proste tie dotyky vadia, buď jej vadili vždy, len ti to nechcela povedať, alebo jej začali vadiť teraz.

eva112014
19. sep 2022

@matto987 Je rozdiel medzi dotykom a dotykom. Teda tlak toho dotyku. To ťa ešte nenapadlo?

h2
19. sep 2022

@7miriam77 Ale autorovu ženu tie dotyky neuspokojujú, myslím, že jej skôr vadia. Prečo by odmietala dotyky, ktoré sú jej príjemné?

0silvia0
19. sep 2022

@matto987 tak asi si sa to za tych 10 rokov nenaucil no🤷‍♀️

odesi
19. sep 2022

Mozno by bolo dobre sa o tom zhovarat, ze preco, kde je problem, mozno len treba prist na to, co ma rada, co jej vyhovuje a najlepsie bude ked ti to sama povie, ukaze.

macatt
19. sep 2022

Ahoj, no ja mám tiež priateľa rada, ale pred prstovaním mám neskutočný rešpekt, nakoľko ruky musia byť čisté, nechty ostrihané a aj napriek tomu sa stalo že mal priateľ taký tvrdý záder a neskutočne ma poškriabal, aj sa to veľmi zle hojí a preto kedy môžem sa tomu vyhnem a je to pre mňa skôr stres ako predohra..lebo niekedy v tom ošiali to moc prijemné nie je..a orálny sex treba tiez vedieť, neťahať, nekúsať, tiež to pichá keď je strnisko aj čerstvo oholené..a vždy kričím pre istotu😃 tak si myslím že má manželka skôr rešpekt a zvolí bezpečnejší vibrator, alebo pohl. úd😊 ty by si tiež bol opatrný keby ťa dokúsala, alebo nejakým nedopatrením poškriabala tak by si sa tomu tiež rád vyhol..tak za tým nehadaj že ťa nemiluje atd😜

7miriam77
19. sep 2022

@h2 ja som to pochopila, len ty si napísala, ze je jediný chlap ktoremu by vadilo, ze nechce romantiku a dotyky...a ja som napísala, ze aj mojmu by to vadilo a trapilo by ho to... lebo mňa dava na prvé miesto...

h2
19. sep 2022

@7miriam77 Ale ak by autor dával na prvé miesto manželku, tak by jej nerobil to, čo ona nechce. Tvoj chlap, ktorý dáva tvoju spokojnosť na prvé miesto, by ťa určite netrápil nejakými dotykmi, ktoré ti nevyhovujú. Tak nechápem, čo by ho na tom trápilo? Ak ty si takto spokojná, mal by byť aj on.

aveeva2
19. sep 2022

@matto987 vôbec nevieš,baba ked chce sa dokáže pri tom tak skvele pretvarovať. Neprídeš na to ani náhodou 😀

7miriam77
19. sep 2022

@h2 ... áno, no napísal, ze v poslednom case nema rada dotyky, prsty ani orgazmus. Takze predtym jej to asi nevadilo. Tak preto ho to asi trapi...ze sa zmenila nahle

aveeva2
19. sep 2022

@7miriam77 jej to mohlo vadiť aj predtým,ale až teraz sa ozvala. To bude lepšie,ked mu to ona povie narovinu. My tu môžeme len hádať

aveeva2
19. sep 2022

Ale tak isto je tú aj tá horšia možnosť,že má iného nabijáka

h2
19. sep 2022

@7miriam77 Tiež si myslím, ako napísala @aveeva2 , že jej to možno nikdy nebolo extra príjemné. Možno to len tolerovala a teraz už jej pretiekol pohár trpezlivosti.

7miriam77
19. sep 2022

@aveeva2 ved ano, jasné, no on je správny chlap, ze ho to trapi a zalezi mu na tom. Ano, je mnoho muzov,co by neriesilo...hlavne nech zena roztiahne nohy a ine nezajem. No potom su takí, co im prave zalezi hlavne na tej partnerke...ak su spolu vela rokov a zrazu jej vsetko vadí...tak sa daco deje ..

7miriam77
19. sep 2022

@h2
@aveeva2 ..my mozeme len hadat

alica_matejka
19. sep 2022

tak ono je tu moznost, ze by mohla mat realne aj niekoho ineho, ak odmieta intimnosti a nezne dotyky. nechcem navadzat na taketo myslienky, ale inak si to vysvetlit neviem.

h2
19. sep 2022

@7miriam77 Ale jej ani zďaleka nevadí všetko. Vadí jej len pár vecí. Neviem, prečo autor má problém to akceptovať.

anjelicek26
19. sep 2022

Tak ak je zvyknuta na vibrator na najvyssie vibrovanie ci tlakove vlny, tak ziaden jazyk ci prsty uz nebudu mat sancu... toto moze byt prave ten problem, ze to pouziva dlho a casto a klitoris je uz na to tak zvyknuty, ze sa inak neurobi... a nebude to daleko od pravdy...

mandzula
19. sep 2022

Ja som takto reagovala vtedy, ked som partnera prestala lubit a uz som rozmyslala len nad tym, ako to ukoncit.

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka1986
19. sep 2022

Ak to nechce, nevieš to robiť správne, skôr ju to rozčuľuje že nerešpektuješ jej potreby ale chceš nasilu robiť niečo čo jej očividne nie je príjemné. Už tá násilná celotelová masáž, si myslíš že nevie o čo ti išlo? Trošku úchylné, nie tie praktiky, ale to že robíš nasilu niečo, o čo ona nestojí.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz