Manželka ma podviedla

mareknakez
8. jún 2024

Manželka ma podviedla

thirstymonk
8. jún 2024

@mareknakez to je mrzute. A jake na to mala dovody?

enmery
8. jún 2024

Asi fyzicky. Je to aj emocionálna rovina?Priznala sa Ti alebo si na to prišiel?Chce ostať/odísť?Ľutuje to?Dáva Ti to za vinu? Asi taký výkrik do tmy od Teba, lebo z tohoto sa veľmi veľa poradiť nedá.

minenkak
8. jún 2024

@mareknakez tak asi chcela,už čo teraz

pralinka25
8. jún 2024

a otazka?

cookie29
8. jún 2024

Stáva sa

prasiatko30
8. jún 2024

Blahozelam

nenapadnyuzivatel
8. jún 2024

dobre.

adrestia
8. jún 2024

To sa sťažuješ alebo chváliš?

dadka1997
8. jún 2024

Hladaš tu novú ? 🤣

tundra
8. jún 2024

@mareknakez stal sa z teba parohac.Ak chces vediet,kedy sa zhadzuju parohy,tak, je to na jar,od konca februara,az do maja.

egonsk
8. jún 2024

@mareknakez niesi prvy, ani posledny. Ale ak mas dlho neotvorenu flasku niecoho fajnoveho, kludne si otvor - bud pre oslavu, alebo zapitie zialu 😉
Ja som oslavoval 😅

duunlo
8. jún 2024

Bud rad, aspon uz s nou nemusis zit a uz mozes trtkat nie len jednu 😂

adka176
8. jún 2024

Ste všetci naozaj milí k nemu...asi sa ťažko je vžiť do pocitov a prežívania toho, keď Vás sklame človek, ktorému ste v živote dôverovali...

Hlavne sa neobviňuj a nehľadaj chyby v sebe, pretože to s tebou nemusí mať nič spoločné...
Niekedy sa stáva, že ľudia stretnú osobu, ktorej podľahnú, do ktorej sa zamilujú, ktorá im možno práve v tej chvíli poskytla dôveru, otvorenosť, možno pochopenie, možno niečo čo bolo iné, vzrušujúce

Čas je najlepší lekár, asi žiadne slová ti tu veľmi nepomôžu... všetko to budeš musieť pekne pomaly, pomaličky stráviť...bude to trvať dlho, možno dlhšie ale časom aj tá najväčšia bolesť prejde.....ja viem, najťažšie bude posúvať ten čas, ono už za pol roka, za rok za dva sa budeš cítiť úplne inak ako možno dnes....len ten čas, ten čas sa nedá rýchlo posunúť, treba to len stráviť...

sense
8. jún 2024

A čo chceš s ytm urobiť? Rozhodnutie je na tebe ci odpustis alebo nie

karolinakr
9. jún 2024

vedu by som z toho nerobila, tvár sa, že o ničom nevieš 😀

bboossoorka
10. jún 2024

@mareknakez mala na to dôvod?Ak nie tak prečo...A ak áno tak sa necuduj.Mala doma všetko?Ja vždy vravím keď sa ma opýtal podviedla si ma?A ja vravím ak mi pri tebe nič nechýba tak nie.Odpoved nech si dá sam

moonlight1210
10. jún 2024

@tundra
@egonsk
@duunlo
Chlapci, ale ak ju stale lubi, tak asi nechce pocut, ze moze byt rad, ze ho opusti.

duunlo
10. jún 2024

@moonlight1210 ja som mu ani nechcel pisat to co on chce “pocut”. 😅