Manžel zmenil image a mne sa tá zmena nepáči

10. máj 2022

sme spolu 12rokov. az doteraz mal kratke vlasy a oholeny na hladko. kazdopadne rozhodol sa nechat si vlasy narast a aj bradu... mne sa to nepaci. nikdy som nic neriesila s muzmi s dlhymi vlasmi. aj mu to zvyraznuje kuty a nevie si to dobre upravit. takze vyzera neupraveno. a chlapov s bradou tiez som nemusela vadi mi to pri bozkavani svrbi stekli.ked som mu to povedala povedal ze jemu sa to takto paci a on sa tak citi dobre. ze ak by som si napr ostrihala vlasy bude to respektovat ajak to tak chcem. nuz. ja to respektujem ale proste sa mi paci menej. nejake rady?

terina25
10. máj 2022

Myslim si, ze je to jeho vec. Ak da tak citi fajn,tak tyu mozes akurat povedat, ze sa ti velmi takto nepaci. No nic viac. Ja tiez si od priatela vypocujem nazor,no vacsinou sa riadim sebou.

basska_b
10. máj 2022

Nuz, to je prekerna situacia... bud si na to zvyknes, alebo s nim jemne komunikuj o zmene stylu. Mne by sa nepacila brada... ale zas, je to jeho osobna vec

sissy27
10. máj 2022

kúp mu poukážku k barberovi, nech mu to upraví. Jedna vec je brada a dlhé vlasy, druhá vec je neupravená brada a neupravené dlhé vlasy.

bajka16
10. máj 2022

No v prvom rade si musíš uvedomiť že tvoj manžel nie je tvoj kus nábytku. Nemôžeš ho nútiť aby kvôli tebe menil to v čom sa on cíti dobre. Príklad: môj muž sa cíti pohodlnejšie bez brady. Mne sa ale páčia poriadne brady ale nemozem ho nútiť aby si vyberal kúsky jedla z brady a potil sa pod ňou. Takže hádaj strihá si tu bradu či nie? A predstav si stále ma priťahuje a stále ho milujem. Aj bez tej brady. 🤷🏻‍♀️ Ste spolu 12 rokov. Už takýto image by mal byť pre vás najmenší problém. Nepoviem keď niekoho spoznávas. Ale keď sa muž po 12 rokoch rozhodne vyzerať inak tak čo? Je koniec?

0silvia0
10. máj 2022

Mne sa dlhovlasi pacia, vymenim za mojho plesateho🤪

betulinka1
10. máj 2022

@0silvia0 si ma pobavila 🤣🤣🤣🤣.

bajka16
10. máj 2022

@0silvia0 🤣🤣🤣🤣🤣

panelacikova
10. máj 2022

dievčatá, tak po A) máte všetky pravdu, je to jeho vec, ale keby šlo o vášho muža, tak po B) nebolo by vám divné, že 12 rokov krátke vlasy a dohladka holený odrazu chce vlasy dlhé a bradu?
ja neviem, mne by prvé bliklo, či sa takí muži nepáčia niekomu, komu on nabieha 😀

bajka16
10. máj 2022

@panelacikova to tu nikto nevyvrátil. My jej iba vysvetlujeme, že s tým neurobí nič a nemôže si idealizovat jeho image, on to tiež nerobí že vieš čo..mne sa páčia blondínky takto má nevzrušuješ 🤷🏻‍♀️ ale samozrejme, premyslala by som aj ja čo za zmenou je ale nechcela by som od neho aby sa oholil a ostrihal lebo ja chcem

diamond007
10. máj 2022

Aspoň vyzerá asi jak muž už 😀

ummimaryam
10. máj 2022

Zvyknes si... Nechaj ho, nech je šťastný.

zuzanna33
10. máj 2022

@panelacikova Aj muži majú svoje dni 🤣

lejusinka
10. máj 2022

@panelacikova nie kazdy muz musi hned podvadzat 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Zmyslanie 12 rocnych deti toto 🤦🏻‍♀️

beata_k
10. máj 2022

Dlhsia brada je makka. To si zvyknes. Vlasy musi konzultovat s kadernickou nech si ich vie upravit. Na zmenu ma pravo. Nie len zeny chodia od kadernicky zmenene.

ankare
10. máj 2022

Fuuu, mňa by tiež porazilo. Ani mne sa takí muži nepacia. 😱

kitycat
10. máj 2022

Tak za 12 tokov vztaku je to zmena velka, ale ved nechaj ho. Posli k barberovi nech mu to upravi, mozno mu povie, ze nie je ten typ a mozno vycari nieco nove neopozerane. Ja sa desim dna, ked si moj frajer oholi hrudnik... Strasi s tym uz rok ale mne sa to skratka paci. Tiez ma uz kuty a miernu ples a po stranach vlasov dost, hustu bradu a obočie a ked bydaldole vlasy, bradu ci hrudnik bola by som nestastna ale vhve skudiz nieco ine no. Akceptovala by som to s tazkym srdcom

liljana
10. máj 2022

Ked zaspi, ostrihaj ho. 😇

panelacikova
10. máj 2022

@lejusinka iste 😀

spadnutaslivka
10. máj 2022

Tak tu je to presne 1:1 Ty musíš rešpektovať, ak sa rozhodol nechať si bradu a dlhé vlasy, on musí rešpektovať, že ti to nemusí byť príjemné. Takže nie si povinná sa s ním bozkávať a pod., ak ťa to šteklí/kúše a pod. A nechcem byť zlá, ale o bradu sa ozaj treba vedieť starať - aj kvôli hygiene. A vlasy tiež. Nezávidím ti túto situáciu.

lenka567899
10. máj 2022

ak by to bolo naopak a muz by sa stazoval na zenin novy uces alebo nedaj boze jej vahu, uz by bol manipulator a zeny by jej radili rozchod😂

angelous1991
10. máj 2022

No ja neviem . Mne sa môj muž páči akýkoľvek 🙃 nosil holú hlavu aj hladkú tvar aj potom na ježka vlasy a strnisko . Potom nabok ostrihane . A momentálne ma vyholene boky a copik hore a dlhu bradu / chodi k barverovi si to udržiavať a nikdy som nevnímala že by sa mi nejako nepáčil vždy mal niečo do seba . Však je to stále ten istý človek a sú to jeho črty, ktoré poznám a doňho som sa zaľúbila tým že ma iný image neznamená že to nie je on . Ale ja mám fuzacov rada . A keď ti to až tak vadí pri bozkoch, tak mu navrhni nech si to udržiava keď to chce nosiť . Sú aj oleje pre mužov na fúzy ktoré ich zjemňujú a sú tie fúzy potom naozaj jemnucke ako vlasy . Mne sa páči teraz ešte dokonca viac ten môj . Vyzerá ako ragnar z vikingov je to drsne 😄😄😄😄😄😄 známa mi povedala že jej pripomína serkana z telenovely 🤣🫣

nelinka888
11. máj 2022

No čo ja viem, podľa mňa by sa mohlo dať aj zvyknúť na takú zmenu pokiaľ ho lúbiš a jemu sa to takto páči no nie? Možno je to chvíľkové obdobie a znovu sa vráti k tomu čo pred tým 🙂

karolinakr
11. máj 2022

Ked bude vyzerat takto+ briadka, tak mu odpusti

autor
12. máj 2022

@karolinakr zlata 🤣🤣🤣🤣

autor
12. máj 2022

zatial som si z vasich rad vybrala ze ho objednavam k nasmu oblubenemu kadernikovi a snad mu uz on dako dohovori nauci ho co s tym ako s tym

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
12. máj 2022

@chiaraaaa nechty si strihám doma, mám na to nožničky z manikúry, taktiež pilníček. a kaderníčka mi udržiava melír a dĺžku vlasov. a raz som mala šajbu, že ostrihám a zmením farbu, vopred som tento nápad povedala mužovi, dôvodom bol ples, mužovi sa to veľmi nepáčilo, ale povedal mi, že ak ma to urobí šťastnou, OK. tak som to urobila. potom som aj oľutovala. ale vlasy opäť narástli a vrátila som sa k "mojej" farbe, takú ma muž aj spoznal. ja osobne keby som šla do veľkej zmeny, tak to odkonzultujem s mužom. rovnako ako on konzultoval so mnou isté obdobie, keď sa dával strihať prakticky dohola, hoci ja som ho spoznala s cca 6-7 cm vlasmi 🙂 takéto výraznejšie zmeny si navzájom vopred minimálne oznámime, väčšinou si ich navzájom aj "schválime". aby si to správne pochopila, povie sa argument, dôvod a ten druhý s tým súhlasí, lebo ten argument či dôvod bol doteraz vždy k veci 🙂 keby muž nosil športové oblečenie a chodil zarastený a zrazu mi bez vysvetlenia začne chodiť v elegantnom oblečení, vyholený a navoňavkovaný, áno, zbystrila by som.

misulkar
12. máj 2022

😅 Keď som si prečítala príspevok, normálne som ostala zaskočená, či som to nepísala ja 🤣
U nás doma situácia ako cez kopirák - sme spolu 12 rokov a muž si začal "pestovať" vlasy (bradu tentokrát vynechal) - teda chce si spraviť "copík". V živote za mi nepáčili dlhovlasí chlapi, jemu to akurát riadne zvýrazňuje kúty (a ani tých vlasov nemá extra veľa 🙄).
Len som skonštatovala, že čo som si zobrala, to mám, prestala som riešiť jeho image a len čakám, kedy ho tento výstrelok prejde (zrejme keď si zopne všetky vlasy do gumičky). 🤐😁
Prajem ti pevné nervy a trošku nadhľadu 😉

zooeynka
12. máj 2022

Normalne mu odopri sex a povedz ze ta v tomto novom looku nepritahuje ;) Ked sa vrati do normalu tak mu slub najlepsi sex jeho zivota.

marianeta
12. máj 2022

Môj sa rozhodol rovnako.. Na hladko sa neholil nikdy rsp.odvtedy čo si napol odrezal žiletkou znamienko nad hornou perou, a teraz má aj briadku aj fúzy. keď sme sa spoznali mal vlasy takmer po pás ( doteraz ich má odložené). Hlavu má teraz ako helmu lebo ma vlasov aj za 10 chlapov..No som zvedavá dokedy to vydrží 😁.. mne viac vadia tie fúzy.. Vždy ma napínalo keď som videla chlapom nejaké zvyšky jedla na fuzoch či brade..