Manžel sa rád pozrie na peknú ženu

10. júl 2023

Ahojte. Prosím, upokojte ma.
Mám pred 40tkou, dve deti, mám asi 10kilovu nadváhu (165cm a 73kg), sme s mužom spolu takmer 20 rokov. Manžel je vyrysovaný fešák, ja roztrasena celulitída. 🫣
Keď sme niekde napr. v obchode a prechádza pekná žena, prezrie si si odspodu hore, odzadu dopredu. 😅 Akoze nerobí to okato, ani slintavo, ale obzrie si ju. Viete si predstaviť moje sebavedomie...
A teraz otázka na Vás. 🤣 Aj Vaši chlapi to robia? A hlavne ma zaujímajú skúsenosti žien, ktoré sú ozaj pekné a sexi, či aj napriek tomu, že sú krásne, tak sa pozrú aj Vaši chlapi po peknej žene?
Robím sa, že to akože nevidím a mužovi nič nevyčítam, ale vnútorne ma to zožiera. 😪 Viem, že vždy sa nájde krajsia a lepšia odo mňa, ale najradšej by som bola, keby mal manžel oči len pre mna. Aj napriek tomu, že nie som žiadna krásavica.

ckocka
10. júl 2023

A ukludní ťa to, ak povieme že áno?

autor
10. júl 2023

@ckocka Ano. Hlavne, ak to povie krásna a sexy žena.

ckocka
10. júl 2023

Aha, no tak to hlasovať nemožem.

vanilkovazmrzka
10. júl 2023

A co je na tom, ze sa pozera? Ty sa nepozeras?

lius
10. júl 2023

A robis nieco pre to, aby si bola so sebou spokojnejsia? Ked sa o sebe takto vyjadrujes....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
10. júl 2023

Tvoje komplexy nevyriesi toto forum, zacni venovat nejaky cas aj sebe, ked sa citis zle.

cocolino234
10. júl 2023

@autorka každý chlap sa pozrie, určite aj ten môj ale nie vedľa mňa! Mali sme konverzácie o týchto veciach, keď vidíme ako to robia iní muži. Je toho plný internet. Príde mu to totálne disrespectful, keď sme niekde spolu a on by mal očumovať inú ženu. Raz tu písala jedna, ktorej chlap sa na cudzie ženy aj usmieva a žmurká. Cítila by som sa ako ponížená a nesebavedomá, šedá myš, keby toto robí môj chlap na verejnosti, keď spolu ideme vedľa seba. V kaviarni si dáme pusu a on potom pozerá na nejakú inú. Našťastie to môjmu normálne nepríde.

Každý sa pozrie na pekného človeka či je to žena alebo muž. Ale očumovanie kým si na verejnosti so svojim partnerom je disrespectful.

@lius Možno by sa tak o sebe nevyjadrovala, keby jej chlap nepodkopáva sebavedomie. Takto na sebe hľadá chyby, ktoré ani reálne chyby byť nemusia. Ale kto hľadá, ten nájde.

jan510
10. júl 2023

Moj manzel sa neobzera po inych, ale co si vsimam tak ini muzi po mne ano. Vacsinou pohlad do oci a usmev

michaela16
10. júl 2023

Autorka popracuj na svojom nízkom sebavedomí a manžel bude mať oči len pre teba 😉

beata_k
10. júl 2023

Ano, pozrie. Ale nerobi to okato. Skor si mysli, ze je nenapadny 😄

kathy7337
10. júl 2023

môžem povedať, že som ten typ, za ktorou sa chlapi obzrú. štíhla, dobre vyzerajúca. mám 41r. a keď uvidím peknú ženu, tak ju dokonca ja ukážem manželovi, čo na ňu povie. manžel sa obzrie, okukne. nevadí mi to. ale vôbec.

zelenakobyla123
10. júl 2023

Môj priateľ sa obzerá za autami a ja sama za ženami😆

lucia147852
10. júl 2023

Hmmm ja keď vidím peknú zenu, alebo nejak inak zaujímavú ešte sa môjho pýtam či videl 😅😅😂😂
Inak ak si so sebou nespokojná treba s tým niečo robiť. A nie si povedať, že si taká a depcit, že sa pozrie aj na inú. Veď pri sobáši neprisahal že oslepne

lius
10. júl 2023

@cocolino234 myslim, ze ak by autorka bola vedoma svojich hodnot, tak by si nenechala podkopavat sebavedomie nikym

zejdlikova
10. júl 2023

@zelenakobyla123 nápodobne😂

cocolino234
10. júl 2023

@lius ale prosím ťa, toto je úplná hlúposť. V ideálnom svete by to možno fungovalo, kde sa každý stará sám o seba a názory iných ho nezaujímajú. Ale ideálny stav neexistuje. Keď je pre teba tvoj chlap ten jediný, 20 rokov ho miluješ a záleží ti na tom čo si myslí, tak nedokážeš ignorovať znaky, ktoré značia to, že sa krajšie pozerá na iné ženy ako na teba. Sebavedomie nevyplýva iba zo vzhľadu, krásne modelky dokážu byť nesebavedomé práve kvôli opakovanej nevere. Hľadajú na sebe chyby, aby zistili prečo im bol muž neverný a toto je kolobeh.

lenkakravcova
10. júl 2023

Snaží sa pozerať inde. Rovnako aj ja. Stane sa tiež niekedy, že vidím nejakého pekného muža, ale snažím sa pozerať inam. Nenadvazovat očný kontakt a ani nejako veľmi neobzerat 🙂

autor
10. júl 2023

Nerobí to okato, že sa usmieva po kočke alebo mrka, ale vsimnem si, ako si ju obzrie odspodu hore. No a ja si hneď domyslam...

andrejka1974
10. júl 2023

Áno pozerá sa aj ja sa pozriem po peknom chlapovi a často mi aj môj povie kukaj aký fešák tam ide a ja mu to poviem tiež je to úplne normálne a v pohode a to sme spolu už 30 rokov

palculienka40
10. júl 2023

Moj vravi menu si obzrie no naje sa doma. Ja sa tiez pozriem po peknom chlapovi no nemenila by som svojho muza za nikoho. Zalezi ako sa k tebe sprava a ako fungujete.
A za ozaj peknou zenou sa pozriem aj ja a to nie som na zeny.

doriiis
10. júl 2023

Možno sa ani nepozerá po veľkom zadku a pevných kozach,ale po tom sebavedomí,ktoré tie ženy majú.Narozdiel od teba.Prve dve vety samé zhadzovanie samej seba.Ako ťa môže niekto považovať za peknú,keď sama seba nepovažujes za peknú? No nijak.A nie je to kvôli tomu,ako vyzeráš ale kvôli tomu ako pristupujes sama k sebe.

sorayaardente
10. júl 2023

Môj sa obzerá a nevadí mi to,ešte aj ja mu poviem,že aha,čaja nemá podprsenku 😅 a pozrieme sa spolu ..on zhodnotí peknú ženu,ja chlapa aj ženy pohoda. Je to úplne normálne. Po mne tiež chlapi pozeraju aj po ňom ženy ,absolútne si s tým nelámeme hlavu. Však na to máme oči,ked je niečo pekné,pozrieť sa 😁

oli_gapelodiegant
10. júl 2023

Začni cvičiť a nemaj roztrasenu celulitidu

nikaeli
10. júl 2023

Keď ide po ulici pekná žena, sama veľakrát poviem manželovi, že aha aká kočka, alebo tá má pekné vlasy, má pekné nohy. Nevidím v tom nič zlé a nemám z toho obavy. Náš vzťah je o inom. Aj keď chápem, že to skrz svoju nadváhu vnímaš inak. Ak chceš, aby mal oči len pre teba, musíš na sebe popracovať. Alebo ho zamknúť a nikam nepustiť 🤷🏻‍♀️

autor
10. júl 2023

Minulý rok sa mi podarilo schudnúť 10kil, ale neudržala som si to. Nebavil ma taky život, odriekat si sladkostí, čipsy, pizzu,... Dojcim mladšie dieťa, stále zle v noci spí. Manžel chodí z roboty okolo pol siedmej večer a to fakt už nemám chuť ísť napr. do fitka. Ale viem,že sama si môžem za nadváhu.

palculienka40
10. júl 2023

Kym dojcis snaz sa byt vpohode. Matka v strese nervozne dieta. A stravu je poyrebne zmenit vsetko z mierou a postupne a viac pohybu. Hlavne ranajky a nevyjedat v noci chladnicku.

ckocka
10. júl 2023

No a keď si mala o tých 10 kíl menej tak nepozeral na pekné ženy?

barborachors
10. júl 2023

Super téma 🍿
Ja na sebe makam. Chodim upravena, davam bacha čo zjem, cvicim a líčenie musi byt kazdy den plus spravene vlasy kazdy den. Som v tvojom veku a nedopustim, aby som mala napríklad nadvahu. Proste nie. Pokiaľ to len zdravie a vek dovoli, vzdy budem davat pozor na liniu. A aj preto nemam nervy z "konkurencie"...

A k teme, nie nepozera, pretoze vela zien okolo je tlstych alebo aspon pri sebe a jemu sa take ženy jednoducho nepáčia. Samozrejme, raz za sto rokov, ked vidi ultra stihlu babu, tak sa pozrie. Jemu sa take pacia 😂 Ale skor ma stresy on, ze na mna civia chlapi, cize pekne dozerá a nema cas na okukovanie druhych žien. Ako sa hovorí, ako si to urobíš, tak to máš.

kiwi3
10. júl 2023

ci muz pozera na ulici na ine zeny, nezavisi od toho, ci ma doma peknu zenu. a ak pozera, zase to neznamena, ze musi prejst aj k inym cinom. je to vsetko dost individualne.
neviem celkom preco, ale moj zeny na ulici neocumuje, to skor ja, ak ma nieco zaujme. a mna zase nejak extra nezaujimaju muzi, to sa stane raz za uhorsky rok, ze sa mi paci nejaky chlap, ktoreho vidim prvykrat. ale teda uz nemame najst a ani dvadsiatnici nie sme. uz sa len za zlatymi zvieratkami a detmi obzeram...
ale teda k pointe: ako tu uz pisali viacere baby, problem je zjavne vo vnimami seba samej. bud nieco zmen na sebe fyzicky alebo zmen zmyslanie - zmier sa, ze inak to nebude, ak teraz nie si spokojna.