Manžel odmieta pohlavný styk

12. dec 2023

Ahojte, idem si pre radu. S manželom som 8 rokov. Som rok po pôrode a je to u nás dosť zle. Na začiatku vzťahu som mala pocit, že je to len o tom, že si musíme na seba zvyknúť, preto sme mali veľmi málo pohlavný styk, väčšinou to skončilo iba uspokojením rukou u oboch. Ak aj bol styk, veľmi zriedka, tak trvalo to veľmi krátko. Momentálne je to tak, že styk sme za rok od pôrodu mali možno 5krát dokopy, vždy je to len o inej forme uspokojenia. Kde je problém a prečo je to tak? Manžela sa nechcem na to pýtať, aby to nebral ako jeho zlyhanie...Začínam nad tým vždy viac rozmýšľať, veď každý potrebuje aj inú formu zblíženia podľa mňa a dosť ma to už mrzí, že to takto máme ... Viete mi nejak pomôcť? Ďakujem. 😊

ivik4
12. dec 2023

Hej viem, POROZPRAVAJ SA S MUZOM pre boha , ved nieste male deti
Nieco za tym byt musi, nieje to od porodu zrazu len tak

doriiis
12. dec 2023

1.A manželik je slecinka,že sa ho dotknú takéto otázky? Toto sú veci,o ktorých sa v partnerstve normálne rozpráva.
2.S týmto rozhovorom meskas presne 8 rokov
3.Je strašne hlúpe,že niekto stratí 8 rokov tým,že nemá alebo má mizerný sex.Je to smutne

magic08
12. dec 2023

na čo ste sa brali, ked ste si v sexe nesadli? uz teraz tazko radit, 8 rokov je dost a hlavne, chce to velmi otvorenu komunikaciu. Tvojmu muzovi to takto vyhovuje? zisti preco? kolko mate rokov? ak je vo vztahu sex dobry tvori 60% vztahu, ak je sex zly-tvori 80%. Bud sa porozpravate, alebo sa budes takto trapit

colsami
12. dec 2023

A styk je jedina vec s ktorou mate vo vztahu problem, ci je pod pokrievkou toho viac...?

maryetta
12. dec 2023

Aj v tejto oblasti treba komunikovat.
Mozno sa boji dalsieho pripadneho tehotenstva… ktovie. Ak ty nevies my mu tiez do hlavy nevidime.

autor
12. dec 2023

@colsami to je asi jeden z tých už "najväčších" problémov...

autor
12. dec 2023

Mám pocit, že on to ako problém neberie, príde mu to normálne... alebo? Neviem, neverím, že chlap nepotrebuje normálny sex .. 🙄

autor
12. dec 2023

@maryetta Bábätko je chcené, predtým som prvé potratila .. ďalšie má dvere otvorené, ak by sa stalo

maryetta
12. dec 2023

Ano prve je vzdy chcene…
A mysli si to o druhom moznom aj manzel? Alebo to povedal len aby si ty bola spokojna?

autor
12. dec 2023

@maryetta tak snáď nie len kvôli mojej spokojnosti

maryetta
12. dec 2023

Nikdy nevies kym si to ozaj v uprimnosti medzi sebou neodkomunikujete.
Mozno len vie ze ty tuzis po dalsom… on ale nie. Ale pre tvoju spokojnost a pokoj doma ti to povedal. A teraz ma sam pred tym respekt a preto sa do toho nehrnie.

januska12323
12. dec 2023

Mali ste toho málo od začiatku, tebe to nevyhovuje 8 rokov, s mužom ste sa o tom nikdy nerozprávali, čo teraz čakáš, že sa stane? Samému mu dôjde čo ty nevieš povedať a bude sexovať 5 krát denne?

autor
12. dec 2023

@januska12323 nie nečakám to, len som chcela vedieť, že čo za tým môže byť, že proste styk nie, len napr. uspokojenie inak...myslela som, či niekto už nemá takú skúsenosť a kde bol problém ...

maminkadeticiek
12. dec 2023

Ked si taka presvedcena ze kazdy potrebuje aj ine uspokojenie nepripada u teba dost logicky do uvahy,ze si dopraje uspokojenie inde?Ze sa do tej zeny zalubil a uz nema dovod a zaujem milovat sa s tebou?

autor
12. dec 2023

@maminkadeticiek nemyslím si to

vikisisi
12. dec 2023

je možné, že ho trápi respektíve blok v hlave, že ak máte styk tak je to také rýchle, môže mať pocit že klasický ťa tak nedokáže uspokojiť, skús ho trochu viesť aj ty, ukázať mu čo sa ti páči

autor
12. dec 2023

@vikisisi aj ja mám ten pocit, že on to má v hlave, že inak je to rýchle a nechce má radšej sklamať, tak preferuje to takto ...

jaskolka
12. dec 2023

No.. Neviem - roky mate neuspokojivy (pre teba) sexuálny život, a ty to začneš riešiť teraz? Povedala si mu to? Rozpravali ste sa vôbec niekedy o tom? Alebo o tom, kto ma aké preferencie v sexe, co sa komu paci? Lebo ak 8 rokov ty nič nepovieš, on je zrejmé s tým spokojný a má za to, ze aj tebe je dobre.

autor
12. dec 2023

@jaskolka máte pravdu dievčatá... Zlyhala som ja, že som to neriešila hneď ...možno fakt nevie, že mi to vadí, že je to tak ... Keď zase bojím sa toho, že ak mu to aj poviem, tak to bude ešte horšie ..

madeincssr
12. dec 2023

No skús veľmi citlivo, aby cítil Tvoju podporu. Možno sa naozaj obáva zlyhania, že je hneď hotový atď. Ak je to tak, spomaľuj ho, povedz že nemusíte ísť do nebies naraz obaja súčasne, ale aj tak chceš byť s ním v najbližšom spojení "tela a duše".

autor
12. dec 2023

@madeincssr ďakujem 🙏

medda_beda
12. dec 2023

Ako inak to riešiť než komunikáciou? Ja by som si nikdy nevzala muža a nespravila si s ním dieťa keby to po celú dobu bolo niečo čo mne nevyhovuje.
Intimita je tiež druh zblíženia.

medda_beda
12. dec 2023

@maryetta Ale veď to trvá už 8 rokov a nie od pôrodu.

sissy27
12. dec 2023

chyba bola zobrať si za manžela niekoho, kto ti v sexuálnej oblasti absolútne nevyhovuje a čakať na zázrak... môžeš sa s ním porozprávať, ale tu by som zmenu neočakávala. Osobne si myslím, že tvoj manžel má úplne, ale naozaj úplne iné sexuálne preferencie a potreby ako ty a celý život ich v sebe potláča. Nenarážam vyslovene na orientáciu, aj keď aj to môže byť, ale baví ho niečo neštandardné, s čím sa bojí zdôveriť... alebo jednoducho má v sebe nejaký blok, traumu, ktorú nevie spracovať...

maryetta
12. dec 2023

@medda_beda ja som pochopila ze od porodu sa to este zhorsilo. Tak len preto. To vedia hlavne oni dvaja.

chiarisimo
12. dec 2023

@autorka nebol náhodou pri pôrode?

jaskolka
12. dec 2023

@chiarisimo oni s tým majú problém už roky, celý vzťah, no autorka si myslela, ze si len musia na seba zvyknúť. Píše to hneď na začiatku, po pôrode sa to už len zhoršilo.

madeincssr
12. dec 2023

@chiarisimo no veru toto je faktor, pre ktorý možno niektoré ženy alebo aj páry nechcú, aby bol muž pri pôrode/och.

trinityf
12. dec 2023

No jedine tak, ze sa s nim o tom porozpravas.

mk22
12. dec 2023

Opýtaj sa manžela.
Ste spolu 8rokov.
Nepýtas sa, nevieš.
Najhoršie je domyslat si a báť sa pýtať..