Manžel neverník

nikuska675
23. apr 2024

Ahojte jednoducho sa idem vyrozprávať možno ak mate podobne skúsenosti sa podelte … sme spolu dlhé roky 5 rokov manželia ja 30 on 34 , mame syna vytúženého má rok .. ako som otehotnela začal sa manžel správať ako chuj nonstop opijase a chodenia do rana … zmena hesla do telefonu zakrývanie … ale k veci od kedy je maly na svete každý víkend zdrha z domu a do rana na diskotékach voči mne úplne chladný hnusný … no už mi to v poslednej dobe d´nedalo odkukála som aké má heslo do telefonu a keď prišiel cez víkend opitý tak som mu do toho telefonu šla ( prosím tie čo tu idete moralizovať nechajte si to pre seba ) nasla som tam samé baby poukladané v zozname ako Stavebniny , strk a podobne asi aby som nezistila keby volali a videla som to lenže na sociálnych sieťach je vidno fotografie sú to všetko čašníčky, baby ktoré aj ja poznám keby ste videli koľko ich tam mal aj na messengeri … samozrejme správy žiadne neboli to bolo vymazane všetko .. ale správy s kamarátom po jeho akciách typu že no vyzerá že asi nevie nič nepic…a do man nič haha keby vedela .. ešte som mu o tom nič nepovedala … chcem to riešiť s chladnou hlavou a nie za horúca len som sa chcela vyrozprávať

marika987
23. apr 2024

Fuu tak to vám fandím že máte tak kľudne nervy ja svojmu mužovi by som už ten telefón oplieskala o hlavu je to vaša vec no u mňa by už taký chlap nemal miesto v živote chlapom po dieťatku začne doslova prepínať samozrejme neviete či sníma aj niečo mal ale po tých správach to tak vyzerá určite by som rozmýšľala nad rozchodom lebo kto podvedie raz spraví to sto razí

katkaseiner
23. apr 2024

je mi to luto, zda sa ze vytuzene dieta je len tvoje... tvoj manzel sa prevtelil do pubertaka. Neporadim, drzim palce. Rozhodnutie je na tebe ale klobuk dole ze to ides riesit s chladnou hlavou... ja by som v momente muzovi rozbila telefon a zbalila ho rychlostou blesku.

mili2016
23. apr 2024

@nikuska675 je to naozaj smutná situácia, a viem že ľahko sa povie odít od neho ale ak máš možnosť tak choď. Tu sa už nedá čo riešiť to nieje že ťa podviedol a teraz to veelmi ľutuje, toto je skôr životný štýl aký si vybral...

minenkak
23. apr 2024

@nikuska675 a naozaj to chceš s ním riešiť,veď není čo.Drzim palce

belllinka
23. apr 2024

Aj podľa tvojej predošlej témy, kde mu vadilo, že si dala pusu synovi, je to totálny magor, ktorému iba lezieš na nervy a podvádza ťa na každom kroku. A dieťa si mala evidnentne vytúžené iba ty. A pochybujem, že sa zmenil až v poslednej dobe. Čím skôr sa naňho vykašleš, tým lepšie. Už sa ďalej neponižuj

pralinka25
23. apr 2024

Tiez si myslim ze tu riesit nie je co. On je nacisto ako 15 rocny. Akurat by som na tvojom mieste sla na testy na pihlavne choroby

danica2711
23. apr 2024

@nikuska675 tak toto je hovado, ktorému sa ešte neskončila (a možno ani nikdy neskončí) puberta. Ale ruku na srdce: to sa naozaj z neho stalo toto až keď uvidel pozitívny tehotenský test? Dovtedy bol skvelý, láskyplný gentleman?

kiki68
23. apr 2024

To by som zbalila veci, dala na sud ziadost o vyhradnu starostlivost ( partner alkoholik) a navyse by som si vsetky spravy ulozila a verejne rozposlala po sietach, tagovat vsetky tie baby ( ved maju frajerov urcite ), nech maju hanbu. Plus tiez poslat to celej rodine, aj jeho rodicom, tetam. Nech vidia. Ako u mna by lutoval, ze vobec zije

januska12323
23. apr 2024

S chladnou hlavou? Tu nie je čo riešiť s chladnou hlavou máš doma alkoholika, idiota a sukničkára. Chceš si ho nechať? Ďakujem za všetky slobodné ženy, aspoň si ho nevyberie ďalšia.

tiezjedna
23. apr 2024

čo presne s ním chceš riešiť?

domkakvet
23. apr 2024

@nikuska675 tak v tejto situacii nemas co riesit, asi cakas, ze sa porozpravate a on ti da na to nejake rozumne vysvetlenie, ale nie na to nie je rozumne vysvetlenie, moze tak akurat pouzit vyhovorku, ktoru ty budes akceptovat ako rozumne v6svetlenie, ale v tom pripade si bud ista, ze s nim zabijes dalsie roky a znovu sa to zopakuje.

vanilkovazmrzka
23. apr 2024

To je mi luto. Mala by si zacat premyslat, ako sa zariadis, ked sa rozidete. Naskor si vyries toto, zatial doma zachovavaj klud a chladnu hlavu. A vyhybaj sa kontaktu s nim najviac ako sa da.

luciaruz
23. apr 2024

Moja mila je nacase rozmýšľať nad rozvodom. Tvoj muz je ocividne kus idiota.

ns994
23. apr 2024

Je mi to luto. Velmi.. musi to byt narocne .. no prepac ale akoze co tu je na riesenie ? Nic..jedine naco chladna hlava tak nato aby si zacala riesit rozvod.. snad nechces byt s muzom co chytil druhy dych a toto robi ? Naco byt s takym? V 34 by uz mohol mat rozum a nie robit taketo veci hlavne ked ma zenu a dieta doma

sevrin
23. apr 2024

Vôbec si nespravila zle, keď si mu išla do mobilu. Máte spolu dieťa, nemá čo behať za frajerkami, ale má sa začať chovať ako dospelý človek.
Bohužiaľ momentálne to nevidím na hepyend.

rozculena
23. apr 2024

ráno po vytriezvení by si našiel zbalený kufor.

smejo19
23. apr 2024

@nikuska675 fuuu ... Obdiv ženská... 👌 Už by mal ten mobil roztrepany o hlavu , chuj jeden 🤢🤮 exovi som takto rozbila mobil 😃 a dobre ,že už je len ex

margotka17
24. apr 2024

Keď dôjde domov, uvítaj ho v najlepšom oblečení a spýtaj sa ho, čo majú tie ostatné viac ako ty? Nech si ťa dobre obzrie, že ty so syncekom s ním končíš a už može mať tie všetky ostatné non- stop. To je kus idiota aj tie herečky, ktoré vedia, že ty si s jeho synčekom doma sama.

mili2016
24. apr 2024

@nikuska675 celkom rada by som vedela ako to dopadlo keďže autorka sa už nehlási...

nikuska675
autor
24. apr 2024

@mili2016 prišla som ku nemu a povedala mu že zavolaj na toto číslo mi volalo že s tebou chce riešiť niečo ohľadom roboty a samozrejme on túkal a to boli tie ,,Stavebniny ,, cumel na mna ako puk a ja že ak chce môžem mu nadiktovať aj ďalšie nepovedal pól slova ja som vzala malého a šla k našim odvtedy len maximálne mi chodia správy typu že som padnuté na hlavu a stále len na neho niečo hľadám a keď začne riešiť pice potom len uvidím … neriešim nekomunikujem čo tam sa nedá ani nič keď ešte takéto správy mi vypisuje

nikuska675
autor
24. apr 2024

@mili2016 a narušená a mimo a že som sa mala asi až moc dobre keď riešim picoviny

ingridkras
24. apr 2024

@nikuska675 Najlepšie,čo môžeš urobiť je,venovať sa sebe a dieťatku a na jeho správy nereagovať.Preratal sa chlapec a už nemôže ani pred kamošmi robiť hrdinu,že ako sa mu darí ta klamať,aký je čavo.Drzim palce a prajem,aby si stretla ozajstnú lásku pre seba aj tvojho synčeka.

pralinka25
24. apr 2024

@nikuska675 ze uvidis. to je fakt nevyzrety idiot. ako male decko. uplne ti je taky clovek na nic. ak je to len trochu mozne zbav sa ho a ako prve si pories vyzivne na dieta aj na seba kedze si na materskej.

enmery
24. apr 2024

@nikuska675 Chlapcovi dochádza, že "moc dobre" sa mal on, a toto obdobie mu práve skončilo. Je to duševný mrzák a nikdy by nebol ani dobrým vzorom pre syna. Si silná, že si to urobila. Správy si nechávaj, ale vôbec na ne nereaguj-to by len živilo jeho vydieranie a *ebnutosť. Začni riešiť praktické veci-rozvod, výživné a keď to už bude vo forme riešenia, len mu to stroho cez správu oznám. Tu sa už nedá nič napraviť ani zachrániť. Je to chybný kus, s nízkym IQ, emocionálny žobrák. Prosím, hlavne neuver tomu, že sa máš vrátiť, že on sa zmení a nedaj sa vydierať ani keby prišiel s vyhrážkami, že Ti vezme syna.