Manžel ma podvádza

1. okt 2023

Pisem anonymne kedze tu mam fotku a nechcem tuto temu riesit verejne pod svojim nickom…prisla som na to,ze ma manzel podvadza…celu noc som nespala,este som mu to ani nepovedala,potrebujem si to cele premysliet a konat s chladnou hlavou…uz niekolko mesiacov si vsimam,ze sa sprava divne…vecer ostava pri tv a ja idem sama do postele…neobjime ma a nepobozka…je nervozny,mobil vsade nosi so sebou,co nezvykol,aj keby ho nechal niekde polozeny,tak sa do neho nedostanem,lebo heslo neviem….krici po detoch, je zamysleny…ked nieco dlho vypisuje na mobile,hovori ze pise pracovne emaily ale ja vidim ze je online na whatsappe. Som v soku,lebo som to vobec necakala…sex sice mame prilezitostne,ale nikdy sa nestazoval…nezvyknem ho odmietnut…chcem sa poradit, ktora ste si tym presli,ci este pockat alebo ho konfrontovat a ked ano,tak ako? Nemám síce dokaz ale viem, ze niekoho ma:((( Vysypat na neho toto co tu pisem? Uz vidim ako ma vysmeje:(((( sme spolu 15 rokov a mame skolopovinne deti…riesime spolu domacmost, deti a bezne povinnosti okolo domu…stereotyp,ale toto som necakala:((((

alickapusinka
1. okt 2023

To je jasne že niekoho má. A s teba robí blbú. Na rovinu mu povedať čo vieš a ako sa bude chovať. Jasné ver mi budeš najhoršia lebo si na to prišla. Budeš hystérka čo si namýšľa a bude si s teba robiť dobrý deň.

zuza265
1. okt 2023

A cim to mas potvrdene? To sa naozaj realne pytam. Lebo taky omyl moze narobit velku sarapatu🙏🏼

vanilkovazmrzka
1. okt 2023

Skus mu navrhnut spolocny cas bez deti, nejaky volny vikend, kde by ste spolu isli niekam do hotela. Riesila by som az podla reakcie, a potom skusila nejaky rozhovor o vasom vztahu a o tom, ze sa ti nezda jeho spravanie.

Ano, vyzera to zle, ale stale to nemusi nutne znamenat, ze ta podvadza. Ale myslienkami ocividne je niekde inde. Chcem verit, ze je sanca to este podchytit a zabranit najhorsiemu.

autor
1. okt 2023

@zuza265 no ako pisem, klame mi, a je to hlavne moj pocit, zmenil sa za posledne obdobie…

autor
1. okt 2023

@vanilkovazmrzka to som už skusala skor, nechce so mnou nikde ist:(((

vanilkovazmrzka
1. okt 2023

Tak potom sa ho jedine na rovinu treba opytat. S kym ten cas travit chce, ked nie s tebou. A ako si to predstavuje do buducnosti. Ale najskor si v sebe ujasni, ze co ty chces dalej. Ci a ako to zvladnes bez neho, alebo ci ma pre teba zmysel nejaky boj o zachranu manzelstva…

syslik81
1. okt 2023

sadnut si a povedat mu ukaz mobil .. a stat si za svojim..povedz mu ze niesi paranoik ale ani ziadna blbka a pokial si ta vazi ako zenu a matku deti nebude mat problem ukazat co skryva v telefone a s kym si vypisuje...

t1nusa
1. okt 2023

@syslik81 aby jej ukázal mobil? tak snáď sa to dá vyriešiť aj trochu viac dospelo ako len sliedením v telefóne 🙈

autorka - normálne si ho posaď vedľa seba s povedz mu čo cítiš, že máš pocit, že sa niečo deje a chceš aby bol k tebe úprimný a vysvetlil ti čo sa deje… je možné že ak sa tvoje podozrenie potvrdí bude sa vykrúcať, ale určite by som hneď nešla naňho s tým či ma niekoho iného… možno je to len blbá zhoda náhod a zbytočne by si tomu viac uškodila ako pomohla

simona20201309
1. okt 2023

Ako si na to prišla? Ak nemáš žiaden dôkaz len domnienky, bud ticho. Keď teraz začne tusit, že niečo tusis, už nič nezistis. Akurát si začne dávať 100x väčší pozor.
Radím ti, tvar sa ako hviezda. Bud taka milá akú ta už dávno nezazil. Tvar sa že sa nič nedeje. A zároveň ho viac pozoruj, prelvap ho v práci, ak máš prilezitost, spehuj ho 🙂
Ja som pri ex vybrala sim kartu a preložila ju do svojho mobilu. A ukázalo mi všetky správy.... komplet všetko 😀
O charaktere sa v tomto prípade nedá hovoriť. Ak má žena podozrenie, zdravý rozum ide bokom. Pochopí len ta co to zažila.

simona20201309
1. okt 2023

@t1nusa jasne.... ako každý nevernik sa jej hneď prizná, že ju podvádza už 3 roky a ze sa jej ospravedlnuje. 😀
Jedine co tým dosiahne je to, že si začne dávať väčší pozor

ahhola
1. okt 2023

Povedz mu, ze máš nejaké gyn. potia ze, ze by mal ísť na vyšetrenie, ci nie od neho. Keď tak ostane večer pri bedni prísad i k nemu a splechni. Myslíš, ze to je žena? 🥰

erikab82
1. okt 2023

https://euro-markt.sk/products/gps-lokator-polo...

Daj mu to do auto a budeš mať istotu. Mobil ti neukáže, nemusí. Keď povieš, že maš gyn ťažkosti, obviní z nevery teba.

t1nusa
1. okt 2023

@simona20201309 nehovorím, že jej hneď zavesí na nos že je za tym iná žena, ale tak snáď nechceš povedať, že rozumnejšie požiadať ho aby jej ukázal telefón 🙈

simona20201309
1. okt 2023

@erikab82 len nie z tohto eshopu🙏

anna777115
2. okt 2023

@simona20201309 Pokiaľ, nevie PIN kód od karty tak, jej nepomôže jeho sim karta

babo561
2. okt 2023

Presne takto sa správal aj môj ex. Keď som na neho vysypala, že niekoho ma, tak som paranoidna, žiarlivá, všetko to najhoršie.. a ? Áno mal.. 2 dni po našej hádke som mu vliezla do mobilu, keď sa sprchoval a našla som všetko čo som potrebovala. Nás opustil a ostal s ňou dodnes.

luccija
2. okt 2023

Normálne by som sa ho spýtala ako ide riešiť svoju bokovku.Cakat na čo?že sa v ňom pohne svedomie?

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
t1nusa
3. okt 2023

@mrva v živote by som sa partnerovi nehrabala v telefóne, nepríde mi to ok… jednoducho je to môj názor, to že ty by si to urobila je zas na tebe, ja taká nie som, uprednostňujem iný spôsob riešenia problému

wikiwiki
3. okt 2023

Celé to teda ani nemusí byť pravda, že niekoho má.... A neskúšali ste sa proste o tom normálne porozprávať, že máš tak a taký pocit a hotovo? Ja ti poviem tak, ak by som mala fakt že vážne podozrenie, tak by som sa bola do toho telefónu pozrela

karolinakr
3. okt 2023

@erikab82 keď bude počuť pazvuky v aute,aj ju vykotí

karolinakr
3. okt 2023

Dajte si kávu a spýtaj sa,či má milenku - 99%mužov sa po tejto otázke prizná a vyzradí aj detaily, čo si chcel nechať pre seba ..

kassandra25
4. okt 2023

No isla by som mozno zarovno s ním na rande, tak,aby o tom nevedel a ked budu niekde sediet, ruka v rukáve, zdvihla by som moj poharik a pripila im, mrkla na neho. Aj ty mas pravo sa tárať po bare a restikách. Ked ta nezoberie so sebou, mas pravo svojho manzela nasledovat. Zvysok agendy papierov a návrhov by som uz vybavila sama. On má predsa prednosti - sa zabávat s dotycnou.

hianicka13
4. okt 2023

Byt tebou normalne to na neho vybafnem a cakaj, ako sa zachova. Mnoho chlapov je v takom soku, ze sa proste zlaknu a nakoniec sa priznaju aj sami. Myslim si, ze pokial nemas ziadny dokaz, co ineho ani nejak nemas spravit

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joannita
4. okt 2023

@t1nusa mala si uz niekedy velke podozrenie na neveru? Alebo bol ti uz niekedy partner neverny?

zuzubb007
4. okt 2023

Cakat? Naco? Na zazrak? Ja by som to okamzite na neho vybafla, a rozvod jednoznacne byt za hlupanu to teda nie, ako fuj ked si predstavim, ze s druhou co robil by som sa dogrcala a nie to este sa ho dotknut, treba to ukoncit a zacat zit svoj zivot

joannita
4. okt 2023

Autorka, kedze mam zial s neverou muzov bohate skusenosti, radim ti urcite ho nekonfrontovat predtym, nez nemas istotu. Pretoze urcite bude zatlkat, da si vacsi pozor, z telefonu vsetko zmaze a ty budes zit v dalsej nevedomosti.
Ak ale chces nat istotu hned, najrychlejsie riesenie je povedat mu ake mas podozrenie a ci ma problem teda ukazat ti hned mobil. Ak neukaze odpoved poznas. Pripadne si vymysli ze teba sa mobil pokazil a potrebovala by si si nieco pozriet na jeho. Alebo ze ti neprechadzaju spravy na watsapp a chces nieco otestovat cez jeho mobil
Dalsie o nieco sofistikovanejsie riesenie je pozriet mu mobil ked o tom nevie. Kedze ho ma zaheslovane, bude to problem. Toto je takmer 100% istota zistenia pravdy.
Pisu tu baby ze by do mobilu neliezli. Asi ale nezazili neveru. Resp. "nezazili" ju preto, ze ju len nezistili kedze mu nesli do mobilu.
Ja netvrdim ze je spravne liest do mobilu, ale musis si vybrat, bud budes zit v nevedomosti, alebo zistis pravdu z mobilu.
Ja som na vsetky nevery mojich ex prisla iba tak.

t1nusa
4. okt 2023

@joannita neriešime mňa takže k tomuto sa vyjadrovať nejdem, napísala som svoj názor tak ako x ďalších žien v diskusii

feslo
5. okt 2023

Konfrontuj okamzite.A neboj sa.nic nestratis.uz aj tak si mozno stratila.aspon sa posunies dalej.a mozno to pomoze.a hlavne rozpravaj s nim.ak nebude chciet je to jasne