Manžel ma nepriťahuje. On sa sťažuje, že máme málo sexu

23. apr 2024

Zdravím, hanbim sa, preto som radšej napísala príspevok anonymne.
S mužom máme dlhodobejší problém, a to taký, že on ma málo sexu. Sex nemávame pravidelne, niekedy je to 3x do týždňa, niekedy 4x, inokedy raz, dvakrát, a niekedy, keď sa pohadame, tak aj dva týždne, tri, pretože on mi dokáže tak strašne vynadať, ponížiť ma, často aj klame, pretvára si realitu. Zo všetkého vždy viní mna. Proste. Mňa toto všetko rokmi už tak od neho odradilo, že na sex s ním sa neustále len premáham. Do toho máme dve malé deti, ktoré sú so mnou 95% času, venujem sa im, proste, väčšinu všetko ja, on keď je aj doma, pohra sa s nimi, no dlho mu to nevydrží. Proste, cela domácnosť je na mne, starostlivosť o deti tiež. On ma super prácu, ráno si chodí kedy chce, príde poobede. Zarába krasne, čo sa týka financií, nemôžem povedať ani slovo.
No proste, ja po večeroch nevladzem, nepriťahuje ma.
Pred pár rokmi sa dokonca stalo, že ma viackrát udrel, odvtedy sme na tom pracovali obaja, no vo mne to ostalo, a aj to vo mne robí svoje a ten sex si neužívam, nechýba mi.
Som zúfalá, neviem, čo robiť.
Ďakujem a prosím, neodsudzujte ma.

maranta_leuconeura
23. apr 2024

Sex ako problem je u vas len vrchol ladovca. Mate zavaznejsie problemy ktore neviem ci prehliadas naschval alebo nevidis. Ale viacere si tu vymenovala, tak mozno si to po sebe znova precitaj. Prve co mi po precitani napadlo bolo: naco si vobec s takym ***?!

zooeynka
23. apr 2024

Okrem zarobku co prinesie ma este nejake ine plus?

autor
23. apr 2024

@zooeynka bohuzial, už žiadne plusy nevidím

autor
23. apr 2024

@maranta_leuconeura bojím sa, čo spraví, keď ho opustím aj s deťmi

vanilkovazmrzka
23. apr 2024

Tie prachy ti stoja za takyto mizerny zivot?

zooeynka
23. apr 2024

Tak sa boj aj dalej a sexuj s chlapom ku ktoremu nic necitis...ble

muchacici
23. apr 2024

A naozaj s ním chceš ostať? Ľúbiš ho? 🤔 Lebo ak sa budeš do sexu aj naďalej nútiť, bude sa to len zhoršovať. Ak ho sexuálne neuspokojíš, vzťah sa bude aj naďalej rozpadať, bude ešte nervóznejší a možno pôjde loviť do iných vôd. A ak si nájde inú a teba odkopne, si na takú variantu pripravená? (Pripravená skôr v zmysle finančne, nejaká istota pre deti a teba) Si vôbec ochotná takto žiť? Ja ťa neodsudzujem, len podľa mňa z dlhodobého hľadiska taký vzťah nespeje nikam, či už budete mať sex alebo nie

zooeynka
23. apr 2024

@muchacici myslim ze autorke by odlahlo keby si nasiel inu a jej dal pokoj ;)

timea301196
23. apr 2024

Autorka vážne? Ako môžeš žiť s chlapom ktorý ťa udrel

autor
23. apr 2024

@zooeynka asi tak nejak :( vždy som vravela, že toto je posledná kvapka…

liv1
23. apr 2024

Podla toho co pises, nedaj mu uz nikdy, najde si druhu a vybavene 🙈. Jedine ak by si chcela s nim naozaj ostat a pracovat na vztahu… ale to by bez psychologa podla mna neslo

muchacici
23. apr 2024

@zooeynka Áno, áno 🙂 skôr som myslela po tej finančnej stránke, čo som aj dopísala.

autor
23. apr 2024

Vždy mi hovorí; že on sa zmenil, že už nie je taký ako kedysi…je to pravda, správa sa lepšie, ale vo mne to ostalo, proste, tá bolesť, vtedy som ho neskutočne lubila a on mi tak ublížil…nedokážem to v sebe prekusit a preto aj ten sex potom je z mojej strany nútený
Chodil ku psychológovi, Mo prestal…teraz o pár mesiacov ma ísť znova

muchacici
23. apr 2024

Tak možno by si mala ísť aj ty k psychológovi, alebo do manželskej poradne, či vôbec takú traumu dokážeš prekonať, aj vy ako pár. Je mi to veľmi ľúto. Stalo sa mi niečo podobné, bola som úplne zablokovaná sexuálne kvôli bolesti spôsobenej po emocionálnej a psychickej stránke. Dá sa na tom popracovať s pomocou partnera, ale aj ty sama si to musíš prepustiť, nedržať sa starej krivdy

autor
23. apr 2024

@muchacici áno, premýšľala som aj nad tým, či nie je chyba vo mne tentokrát

muchacici
23. apr 2024

Ako nemyslím to tak, že chyba je v tebe, to určite nie, prepáč. Ale si zablokovaná z určitého dôvodu, čo úplne chápem. Čiže či už s ním budeš alebo nie, určite to bude pre teba a tvoje zdravie psychické a fyzické iba dobré, ak to v sebe spracuješ ❤️

autor
23. apr 2024

@muchacici ďakujem za krásnu správu ❤️

matullienka
23. apr 2024

Čo by mal urobiť keby si odišla od neho s deťmi? Sa ti niečím vyhrážal, keď sa toho bojíš?

majlo1234
24. apr 2024

Tak urob tak, aby odisiel on. Ale sikovne, tak ako ta nenapadko depta on. Ziaden sex, milacik mam mykozu. Boli ma hlava, mam hemoroidy…neumyta, v spinavom obleceni, chlpata. nech si najde inu zenu.

To teraz prehanam, ale ak ho nechces opustit a po precitani tvojho prispevku mi z toho vycjadza jedine toto

hugger
24. apr 2024

@majlo1234 @liv1

Naozaj ženy nevedia ukončiť vzťah otvorene a čestne?

Naozaj je nevyhnutné znechutiť mužovi život v páre natoľko že sa sám rozhodne odísť a potom ešte žena príde vyplakávať na MK aká je to sviňa že ju opustil a našiel si inú?

Nespochybňujem že v tomto prípade manžel urobil vážne prešľapy a ukončiť vzťah je na mieste ale to čo radíte nie je ten správny spôsob.

majlo1234
24. apr 2024

@hugger a co by si poradil ty? Nema ho rada a zaroven hovori, ze sa ho boji😖 ja toto neberiem ako standardny vztah a ani muza, ktory stoji o nejaku cestnu formu komunikacie. Muz, ktory zenu bije, nema ju ani za hovno…myslim, ze k nemu nema ziadnu moralnu povinnost

matullienka
24. apr 2024

@majlo1234 a na čo predlžovať trápenie a čakať? Veď zbalim seba, deti a dovidenia. Nepotrebujem čakať roky a trpieť to naďalej

hefo
24. apr 2024

@majlo1234 Ak má kam ísť, tak aj keď sa ho bojí, on jej nemá čo urobiť a ak by hej, na to je polícia, súdy a príslušné inštitúty ako zákaz priblíženia a pod.

Pokiaľ je voči nemu v ekonomickej závislosti, tak jej hentaká pasívna agresia aj tak nepomôže.

liv1
24. apr 2024

@hugger co ty vies. Mozno sa manzel spamata. Nie je to idealny sposob, to rozhodne nie. Ale nie vzdy je clovek v stave hned vsetko ukoncit. Ale do sexualneho styku by sa clovek nemal nutit. Takze minimalne to nech jednoducho nerobi

majlo1234
24. apr 2024

@matullienka
@hefo
Ja odpovedam autorke s ohladom na jej reakcie.
Sama by som s takym muzom nebola, len raz by vyskusal nieco. Rozumiem vsetkym vasim argumentom, ale zda sa mi, ze pre autorku je to malo

autor
24. apr 2024

Majú v rodine vzorec správania…matku oberú o deti, jej meno po celom meste znesvatia, vymýšľajú na ňu, deti huckaju proti matke, že matka rozbila vzťah…matka môže za to, že ocko už s nimi nie je…
A ten môj? Iný nebude…veď stokrát som mu povedala, že ma trápi alo sa spraval roky a že to len tak raz dva nedokážem zabudnúť…a on mi stále vyčíta, že dokedy mienim takto myslieť…že si za to budem môcť sama, keď si nájde to, čo doma nemá….tak ja neviem no

hugger
24. apr 2024

Len tak rozmýšľam: kto vie aké percento prípadov ktoré sú prezentované ako nevera sú v skutočnosti výsledkom snahy “podvedeného” partnera o ukončenie vzťahu tak, aby z toho vyšiel ako obeť.

liv1
24. apr 2024

@hugger podľa mňa 0. Ak to niekto naozaj chce, nebude sa potom o tom vyžalovávať. Na tých témach vidíš, ako je to pre tie ženy či mužov šok, keď sa dozvedia o nevere..

majlo1234
24. apr 2024

@hugger a tym zamyslenim chces povedat, ze ak je partner neverny z dovodu, ze nema s druhym partnerom sex, tak je to vina toho asexualneho partnera? A kde je teda ta tvoja cestnost z tejto strany? Ved cestne ukoncim vztah-nebudem s tebou pokracovat, chyba mi sex/laska/hocico a potom si najdem ineho…

hugger
25. apr 2024

@majlo1234

Máš pravdu že korektne ukončiť vzťah je lepšie riešenie, ale je otázne či partner ktorý manipulatívne chce toho druhého zo vzťahu vytlačiť bez toho aby s ním o tejto téme diskutoval si takéto korektné riešenie zaslúži.