Manžel dal prednosť milenke

18. júl 2023

Manžel odišiel k milenke, so mnou je nešťastný. Máme tri malé deti, najmenšia ma len rok a pol. Vraj to bude pre všetkých lepšie, lebo že žije len raz tak sa nebude trápiť pri mne.... Baby, ako to mám zvládnuť a psychicky aj fyzicky sa nezlozit... 😔

colsami
18. júl 2023

Je mi to luto...
Den po dni. Popri 3 malych detoch sa ani nestihnes nad tym zamysliet.. I tak si asi vacsinou prace v domacnosti a okolo deti riesila Ty, ked on mal cas na milenku.
Hlavne ries vyzivne, bez debaty. On si bude zjavne len uzivat...

ckocka
18. júl 2023

Zamerať sa na praktické veci, ktoré aj tak budeš musieť riešiť. Možno s vedomím že takého človeka pri sebe nechceš.

viestta
18. júl 2023

Zameraj sa na prakticke veci ako je vyzivne, zverenie deti do starostlivosti. Zo dna na den si naplanuj co budes robit. Je to iste strasne, ale skus sa zamysliet: Chcela by si po svojom boku cloveka, ktory ta takto zradil? Preco by si vlastne za takym clovekom mala plakat?

daniela2202
18. júl 2023

To je ale chrapač.... veľa síl ti popriať, radosť z detí, podporu v blízkej rodine 👍

autor
18. júl 2023

@colsami áno, presne tak. Ona už má dospelú dcéru, takže oni si budú spolu užívať a ja sa môžem aj zblázniť pri deťoch a všetkom okolo

motylik273
18. júl 2023

Ach boze preco toto robia muzi, potom ze nie su vsetci rovnaki? Su !!! Len ublizuju a pozeraju na seba

autor
18. júl 2023

@viestta za ním mi tak ľúto nie je, ale je mi ľúto, že deti budú takto vyrásť. Bez vzoru normálnej rodiny...

dzulli1980
18. júl 2023

To je hajzel ... urobí 3 deti, potom zistí, že mu to vlastne nevyhovuje a ide za druhou, lebo žije len raz a nebude sa pri Tebe trápiť ... chudáčik ... len aby sa aj pri nej pri troch deťoch netrápil ... no nič, otras sa, musíš, nič iné Ti nezostáva ... len aby sa pár mesiacov neprišiel naspäť ... by som ho opľula hovädo ... žiadna zodpovednosť, žiadna obeta kvôli deťom, proste len ego a "chtíč".

betulinka1
18. júl 2023

Ok ale deti im davaj kazdy druhy vikend. Nie, ze nie. Cize jasne chod kam chces ale deti su aj tvoja povinnost.

nikdenikto
18. júl 2023

Hneď si vyriešte žiadosť rozvod, majetok a starostlivosť o deti. Určite sa teraz s tromi malými deťmi nezoder a nech sa stará a berie si deti často, aspoň tie staršie. V rámci možností voziť do/z škôlky. No teraz sa z toho všetci nepokakaju že trtka kade tade. Treba sa starať o to čo si už "utrtkal" (výraz na odľahčenie). Ty to zvládneš, neboj, ženy ako ty si najsilnejšie 💪

nikdenikto
18. júl 2023

Inak neviem aké sú teda vzťahy deti/otec a aké budú vzťahy deti/nová partnerka ale kľudne by som v tejto situácii aj rozmýšľala či neziadat striedavu starostlivosť týždeň/týždeň. Ako ja mám dve malé deti 1 a skoro 5 ročne a je to zahul keď je muž cele dni v práci a to veľmi pomáha keď príde domov a cez voľno. Neviem si to predstaviť sama s 3, odhliadnuc od financií keďze si zjavne na MD.

beata_k
18. júl 2023

Vyber peniaze z uctu.

stevvvka
18. júl 2023

Zaziadat o vyzivne aj na seba, nezabudni, staras sa predsa o jeho dieta,ktore ti brani chodit do prace. Alebo dat navrh na striedavu starostlivost, s argumenzom, ze potrebujes tie deti zivit, chodit do prace, nech sa pan stará rovnako.

Chudata deti. Je mi to luto. Ty to zvládneš a aspon sa smeti same vysypali z tvojho zivota... Ale henten pako si to moze sam detom vysvetlit.. Mrzi ma to tak strasne kvoli detom, viem, co prezivas.

autor
18. júl 2023

@dzulli1980 to by mu zas jeho hrdosť nedovolila, to by skôr zas druhu nabalil

gir
18. júl 2023

Určite trvaj na striedavej starostlivosti. Už vidím ako ta jeho "čajočka" bude starať každý druhý víkend o jeho deti. Pošle ho kade ľahšie. Plánovali to pekne,ona už dospelé dieťa,tak starostlivosť nepotrebujete, len sa prerátali... Takýto vzor pre deti nepotrebuješ. Využi pomoc psychológa, nasmeruje ťa,ako to podať deťom a tebe ukáže iný pohľad na túto situáciu. Drž sa, všetko dobré prajem 🍀

stevvvka
18. júl 2023

Ale neboj. Ked deti budu mat stastnu, spokojnu mamu, zvladnu to aj bez otca. A ten vlastne nezomrel, s nimi sa stykat moze. Ked budu starsie, pochopia

autor
18. júl 2023

@nikdenikto so striedavou starostlivosťou samozrejme nesúhlasí. Ze deti si zoberie, keď sa mu bude dat

zmrzlinka2021
18. júl 2023

Treba vziať deti, ísť s ním k jeho milenke a zaúčať ju do starostlivosti o deti a dohodnúť sa, že perie a žehliť ona. A nech začne vymýšľať aj program pre deti, lebo bude poriadne zarezávať a nech si toho chruna nechá.

Inak, tvoj muž je veľké hovno. Takým prasivcom by mali vziať byť a prideliť ho čisto tebe a jemu odfaklit pipika

janickacrazy
18. júl 2023

Sú prázdniny, nabal mu deti aspoň na dva týždne, nech si to užijú aj s krasavicou.

autor
18. júl 2023

@nikdenikto ved toto keď mi všetko beha hlavou, tak si myslím, že sa zbláznim 😭

zmrzlinka2021
18. júl 2023

@stevvvka nepochopia, opustenie rodiny sa nedá pochopiť. Preto máme aj dnes akútny nedostatok detských psychiatrov

ckocka
18. júl 2023

Ak spolu nemáte hyperkorektné vzťahy tak sposob deti si zoberie keď sa mu bude dať je ten najhorší možný. Pre teba.

syslik81
18. júl 2023

deti za neho nemozu.. tu su hrdinky-by som chcela vediet kt by zbalila rok a pol stare dieta a zaniesla k milenke muza .. zachran uspory ak sa da kym ich nerozflaka ... poziadaj o vyzivne a mysli v prvom rade na deti - vzchopit sa otriast a hold ide sa dalej... chvilu to potrva ale bude zas dobre

kikulienkadd
18. júl 2023

Ahoj, neviem ti poradiť, len ťa chcem povzbudiť-buď silná, deti ťa potrebujú, keď už sa ich otec takto rozhodol. Napadlo mi heslo mojej kolegyne: "Žena,matka,traktoristka, zvládne všetko!" Nie,v skutočnosti nepracujem na traktore, to je len obrazne povedané, že v robote sa musíme vyrovnať mužom a doma nás čaká ďalšia "šichta" (alebo aj 2- deti a domácnosť).
Zo srdca Ti prajem,aby toto bol tvoj nový a lepší začiatok! Všetko dobré 💐

autor
18. júl 2023

@syslik81 tiež by som im pribalila deti najradšej, ale keď vidím, že najstarší syn to už veľmi vníma a vyslovene sa mu začal vyhýbať. Nechcem, aby mal z toho traumu

kitycat
18. júl 2023

Aha, smeti sa same vysypali...

Tento pan je chudak a ty bevrav, ze si tu krizu nevidela z dialky. Starost o 3 deti a domacnost a asi si okolo neho nestihala kmitat ako by sa mu pacilo... ale preco tolko deti narobil... zariad sa prakticky.

Poznam mamicku, ktoru nechal muz s piatimi detmi a nasiel si inu a s nou nal jedno

stevvvka
18. júl 2023

@syslik81 ano, mne by bolo luto nechat deti s takym otcom, ale stale je to ich otec, urcite im umyselne neublizi, preziju ten den aj na piskotach a objednanej veceri. On totiz potrebuje realne "pripomenúť", ze ma zodpovednost za tri deti. To sa neda slovami vysvetlit, to on potrebuje zazit. A ano, pre deti to nemoze byt stylom chodte si s ocom, ja vas nechcem, deti nesmu zazit poxit, ze rodicia sa ich chcu zbavit, ze sa hadaju, aby ich nemuseli opatrovat. Pekne nabalit, tatinko s vami chce ist na vylet, bude vam dobre, vecer sa na vas tesim.alebo Muzovi kludne rano povedat, ze potrebuje surme k lekarovi a vratit sa poobede. Zo dva trikrat aspon

ropucha6
18. júl 2023

Ries teraz prakticke veci, ziadaj hlavne tucne vyzivne, oslov rodinu/kamosku o pomoc, nech sa nezosypes…

stevvvka
18. júl 2023

A inac dufam ze natrafís na dobreho sudcu, sudlynu ktory to tomu pakovi dá vyzrat. Nechat deti kvôli vlastnemu poteseniu chlap roka.

Strasne ti drzim prsty. Kludne oslov psychologa ako to prebrat s detmi.
Hocikedy sem napis.

majka1921
18. júl 2023

To ma velmi mrzi :( vacsina ludi ti povie ze musis byt teraz silna koli detom, ale musis tu silu odniekial nabrat. Ma ti kto pomoct? Rodina, priatelia - mas sa na koho obratit? Urcite v tom neostavaj sama, pokojne si pri niekom poplac, aj ponadavaj na toho hajzla. Ak sa citis zle, bolo by fajn ak by ti niekto pomohol s praktickou strankou - co riesit, co vybavit. Drzim palce aby si to s detmi zvladla.