Manžel behá doma v boxerkách

3. máj 2022

S manželom máme dobrý vzťah. Sme spolu 10 rokov. Vadí mi na ňom blbosť. Doma chodí v boxerkách alebo trenkách. Vadí mi to, pretože mi to príde ako neúcta k mne. Akonáhle príde domov, sťahuje rifle a teplákom sa vyhýba oblúkom. Hovorila som mu to, že by som bola rada, keby nosil tepláky alebo aspoň krátke nohavice. Ja sa mu snažím páčiť, aj keď sme obaja na home office. Koľkokrát otvorí aj dvere susedom a je v trenkách. Príde mi to ako neúcta. Na druhej strane viem, že to nie je žiadna tragédia. Čo vy na to? Chcela som mu kúpiť ľanové nohavice, nech má pohodlie, ale odmieta. Radšej teda pracujem v inej miestnosti, len aby som sa naňho nemusela pozerať...

diamond007
3. máj 2022

🤣🤣🤣🤣🤣🤣chudák chlap, ani doma nemôže mať pohodlie 😀

a_alexandra_a
3. máj 2022

😀 😀 Och, aké otrasné, radšej si zatvor oči aby si sa nemusela pozerať na vlastného manžela v trenkách, veď to je škandál, vidieť ho tak 😀 🙄
Akože dobre, otvoriť dvere cudzím ľuďom v trenkách je cez čiaru, ale ty si teraz tak vyhrotila, že koniec koncov si na smiech ty a nie on 🙂

liljana
3. máj 2022

Kup mu pohodlne tenke kratasy, shortky ako na plavanie. Vysvetli mu, ze hocijaka navsteva nepotrebuje uz vo dverach vidiet ... jeho obrysy.

mamamasama
3. máj 2022

V živote som sa nad tým takto nezamýšľala... Koľkokrát behám po dome len v gaťkách... Snáď mu to nepríde ako neúctivé ...a možno áno, lebo väčsinou mi dá po zadku... 🤣 Ale páčia sa mi vaše manželské problémy... Kiežby mal každý pár také .. 🙏

qwer2019
3. máj 2022

Aj môj tak behá, nevidím na tom nič zlé, v práci musí byť naobliekany, všetko ho omína,tak aspoň doma nech má pohodlie. Za ďalšie, len pre mňa dobre, že sa môžem pozerať na môjho drahého 😃😃 ale môj, keď otvára dvere sa oblečie, to je pravda.

maribell
3. máj 2022

môj keď sa vyzlieka do boxeriek tak zbystrim zrak 😁

melanta
3. máj 2022

Ľanové nohavice nie sú elastické, takže za mňa ani trochu nie sú pohodlné. Skúsila si chodiť doma iba v gaťkách a iba v gaťkách otvoriť susedovi? 😂 Ale tak asi to robil aj pred manželstvom, tak snáď si vedela, do čoho ideš. Veta, že radšej pracuješ v inej miestnosti, aby si sa na neho nemusela pozerať je za mňa príliš. No ale možno som divná ja, že ja sa na môjho muža v boxerkách rada pozerám.

minutka
3. máj 2022

Nemam problem, vyrobim si ho. 🤦🏼‍♀️ Je doma, ma sa citit pohodlne. Aka neucta pre pana jana? Chlap aby sa bal prdnut pred tebou 🙈🤣

qwer2019
3. máj 2022

@mamamasama tak tak, kiežby všetci mali takéto vážne problémy 😃😃

melanta
3. máj 2022

@mamamasama no veru, musím sa opýtať muža, či nie je odo mňa voči nemu neúctivé, keď doma behám občas len v gaťkách a tielku. Dúfam, že mi to nezakáže. 😂

a_alexandra_a
3. máj 2022

A neviem teda autorka, či máte deti, ale vieš o tom, že keď ich budete plodiť, nebude mať ani tie boxerky? Nebude to pre teba príliš veľká známka neúcty voči tebe? 😕

melanta
3. máj 2022

@a_alexandra_a ak má boxerky s tými otvormi, tak možno to robí v boxerkách, aby ju nezneuctil nahotou.

mojvlk
3. máj 2022

To ja behám v tričku a nohavičkách, môj tričko a boxerky ... Bývame na šiestom poschodí máme tu teplo, samozrejme keď ma niekto prísť oblečieme sa aj keď zvoní sused kuknem cez kukatko a poviem že sekundujú a oblečiem sa

mija_ja
3. máj 2022

Skôr by som s azamyslela a snažila sa spracovať prečo to citiš ako neuctu. Ani mne nepride na tom nič neuctive, skrátka je doma a cíti sa tak pohodlne. Keby sme nemali deti, tak by mi nevadilo keby moj priatel behal po dome kludne aj nahy 🙂

mojvlk
3. máj 2022

@melanta presne tak krajší zadok ako v teplákoch 😁😁😁

buberova
3. máj 2022

Že tak otvorí susedom je čudné, ale že tak chodí pred tebou mi vôbec nepríde neúctivé...po 10 rokoch manželstva zvlášť

medyna
3. máj 2022

sranda, jeden čas som to aj ja riešila .... muž chodil v trenkách - a jeho najobľúbenejšie boli také hrozné oranžové s modrým vzorom - skrátka hrúúúza. A tiež som mu ponúkala bavlnené kraťasy, takže ťa celkom chápem 🙂. Manžel si dal povedať a teraz sa z toho smeje.

dominidi
3. máj 2022

Wau, tak dufam ze ty chodis cely den v podprsenke, lebo bez, to by bolo riadne cez ciaru😀

danielinaa
3. máj 2022

Obaja s manželom ked sme doma behám ja bez podprdy, v tielku alebo tričku, on len v boxerkach, tielku, ked vyjde zo sprchy tak aj nahý (to mam najradšej, rada naňho kukam) Ked nám niekto klope, neni problém rýchlo nahodiť nohavice. A nie sme divni, mame radi pohodlie. Ja ked prídem domov z roboty, hneď vyzliekam podprdu. Ked som bývala u našich, otec často bol v trenkach a tielku, pracoval z domu, takže v trendoch a tielku pri počítači, chodili k nám aj návštevy a nikomu to nevadilo.

ibajaanikiny
3. máj 2022

Pane bozeeee,ja nemam rada vysmech ludom,ale toto ti naozaj vadi?ako fakt?ved je to tvoj manzel,ked spolu mate sex a je nahy uplne,to ti uz neuctive nepride?moj tak beha po byte,do tejto chvile by ma ani len nenapadlo to brat ako neuctive chovanie voci mne…kym nebeha v trenkach po inom byte,nez po tom nasom😄

sense
3. máj 2022

A predtým tak nikdy nebehal?

sindla
3. máj 2022

Neúcta voči tebe? Pre boha🤦🤦 A to čo má chudák behať v obleku a kravate aby sa "panička" necítila ponížene?

katarinaba
3. máj 2022

VIem, ze po case v manzelstve sa muzi stazuju, ze ich zeny su doma asexualne. Nosia teplaky a vytahane tricko. Ze sa im pacila sexi zenska, co ho doma provokovala v miniskukni a vysokych lodickach. Tak teraz to tu mame z opacnej strany.
Skor ako zacneme sudit, tiez by bolo dobre sa opytat, ako pan chodil doma pred casom. A tiez ako tie trenky vyzeraju.
A este na obhajobu autorky - ja som nedavno videla svojho ex tiez v trenkach a som rada, ze mi toto doma nebeha 😀 😀 😀 neviem cim to je, tiez mi pride normalne, ze manzel doma beha v trenkoch, ja tiez beham v tricku a nohavickach - vzdy to tak bolo. Ale po tomto poslednom obraze som duplom rada, ze som sa rozviedla 😀 😀 😀

h2
3. máj 2022

Môj otec chodil doma len v slipoch. Bielych, bavlnených. Bola by som vďačná, keby mal aspoň trenky, alebo boxerky.

jankalukasova
3. máj 2022

Veľa chlapov behá v boxerkách preto, lebo baby chcú mať doma vykurené pomaly na 25°C a je im proste teplo. To zažívam vo svojom okolí úplne bežne (samozrejme to nie je nejaký "paušál"). My doma máme medzi 21-22 a manželovi sú tenké tepláky príjemné.

karelova
3. máj 2022

Ja neverím, ze toto rieši reálna žena 😀

0silvia0
3. máj 2022

to bud rada, ze nebyvas na dedine, niektori strycovci u nas po ulici aj v trenkach chodili,v klasickych tapetakoch. Kolegynin muz v slipoch na dvore vita navstevy.
My sme s muzom menej uvolnene typy, my normalne zahaleni chodime, ja by som sa v nohavickach necitila dobre, muz ma domace kratasy

timing
3. máj 2022

Ze si sa velmi pomylila ak pouzivaš slovo neucta v spojeni s nosenim boxeriek
Ja tiez v lete chodim v gaťkach ci plavkach, manzelovi to neuctivr nepripada.

kayyaa
3. máj 2022

A mozno je to naopak, a je neucta voci nemu, ze ti to vadi...
Ved je to uplne normalne, aj moj beha len v boxerkach, nikdy mi to nevadilo. Ja tiez v lete som len v gatkach, tielku, a teda brala by som ako neuctu, keby mu to vadilo😃😃
Chudaci niektori chlapi🙈🙈

grandzero9
3. máj 2022

heh prepac, ale tak toto mi pride divne z tvojej strany. preco ti to vadi? ved je to tvoj chlap tak pri kom inom by si mal nieco take dovolit?