Máme málo sexu?

28. dec 2023

Mam priatela s ktorym som rok a mam pocit,ze mame malo sexu. Muz je mladsi. Ked sme sa spoznali, sexovali sme kazdy den. Po roku max 4x do mesiaca. V novembri 2x do mesiaca a teraz tiez len dva. Ked som sa ho na to pytala povedal,ze byva unaveny z roboty ale nerozumiem. On robi od 6 do 14. A potom oddychuje. Ja mam niekedy 8 a 12 a mam omnoho tazsiu robotu a nikdy ho neodmietnem. Staram sa o domacnost on doma nepohne prstom. Je to malo? on tvrdi, ze je to akurrat ale ja by som chcela aj kazdy den. Co myslite?

deti95060810
28. dec 2023

závisí aj od veku...skús napísať vek vás oboch..

autor
28. dec 2023

@deti95060810 on 34 ja 38

madeincssr
28. dec 2023

To je silno individuálne, ale podľa toho množstva podobných tém na MK (riedko/často) vidno, že v tomto (náruživosť, libido) by mali byť partneri aspoň ako-tak kompatibilní. Ale to sa v stave zamilovanosti/pobláznenia nedá zistiť...

hortenziaj
28. dec 2023

mne by to bolo dost, ale tebe je to malo. ale mam statsiue ze muzovi mojmu je to dost tiez, ty si to musis poriesit so svojim zas.

martinka13
28. dec 2023

Dost je to vtedy, keď to vyhovuje obom.

martinkatinka
28. dec 2023

Tak on ma evidentne vždy, keď chce a to mu stačí 🤷

kvadrinkaaa
28. dec 2023

To je individuálne. Nie je presný recept na to, kolko je to ideálne vo vzťahoch. Niekto to ma raz mesiac a stačí a niekomu nestačí ani raz za den 🤣

deti95060810
28. dec 2023

na jeho mladý vek 2 krát do mesiaca je smutnemálo - najmä ak to nevyhovuje tebe.
2 krát do mesiaca je ako tak na dôchodcov... 😉

domkakvet
28. dec 2023

Tak je to priatel, alebo muz a dobre je to vtedy, ked to vyhovuje obom, no myslim, ze castejsie by to mohlo byt.

egonsk
28. dec 2023

ja ked som mal 34, tak som si nevedel ani predstavit to nemat denne 🙂 Teraz si zasa nedokazem predstavit zenu v 38, ktora ma libido ako pred 30tkou, takze som uz vnutorne nastaveny na to, ze ked si najdem babu, ktora to bude chciet aspon raz tyzdenne, tak to bude este vyhra 🙂 🙂 🙂 Nuz bud ma chlapec inu v meritku, alebo vam to niekde silno skripe. Este mu mohli znizit tabletky na tlak, srdce, alebo cukrovku, pokial ich uziva...

pralinka25
28. dec 2023

@egonsk vies co. zeny maju cyklus (nemyslim ten menstruacny. mnoho zien okolo 40 chyti druhy dych a bavi ich to viac ako v 25. normalne existuje nadej ze ked si najdes babu okolo 40 vysexuje z teba dusu 😉

a k teme. no asi nie ste kompatibilni. ale ked to na zaciatku mohlo byt denne tak sa muselo nieco prihodit ked nastala taka prudka zmena. nejaky dovod to asi ma. treba popatrat.

zobaka
28. dec 2023

málo

sonula
28. dec 2023

Tak to zmen. Navnad ho, skuste nieco nove. Nie je jasne tabulkami dane co je malo a co vela. Ludia su rozni, maju ine libido, pracu, problemy…

janickacrazy
28. dec 2023

@egonsk Si trochu mimo, alebo si ešte nestretol vášnivú ženu okolo 40-tky. Raz do týždňa je veľmi málo, to tak po 60-tke očakávam. 😁

888elizabeth
29. dec 2023

@janickacrazy a možno ani vtedy nás to neprejde hahahah

egonsk
29. dec 2023

@pralinka25
@janickacrazy
@888elizabeth vdaka baby, tymto ste ma pozitivne prekvapili 🙂 V rodine mame dlhorocne manzelstvo kde este aj po 50tich rokoch manzelstva si to uzivaju takmer kazdy tyzden, ale myslel som, ze je to skor unikat 🙂

h2
29. dec 2023

2x do mesiaca je strašne málo.
Nikdy som nepochopila výhovorky na únavu. 34 ročný chlap je príliš unavený na sex??? Tak mu povedz, že ty budeš hore a on pri tom môže ležkať, keď je taký strašne unavený.

j_m
29. dec 2023

🤔… skôr by som sa aj pozastavil nad vetou: “Staram sa o domacnost on doma nepohne prstom.”
Pekný dník

h2
29. dec 2023

@egonsk Mám 48, môj muž 55. Raz týždenne považujem za slabý týždeň.

trema
29. dec 2023

Z 30x klesnut na 2x za mesiac je sialene.. a je taky unaveny aj cez vikend? Ale asi mu to vyhovuje, nechce sa mi pohnut ani prstom, ani v domacnosti, ani v posteli

trema
29. dec 2023

Nedaj si prosim nahovorit, ze je to ok a ty si len nejaka nymfomanka.

tanyag
29. dec 2023

@egonsk Pozor! Nepodceňuj nás 😀 ja mám 36 a je ťažké nájsť muža, ktorý by chcel sex každý deň...Ja mám zase pocit, že dnešní muži sú ako niektoré ženy, ktoré sa vyhovárajú na únavu, prácu atď.
Nikdy nezabudnem na to, ako mi jeden milý 40tník povedal, že jemu stačia len objatia, že sex nepotrebuje...🤣 no ďakujem pekne...

j_m
29. dec 2023

ja som raz počul, že pohlavný styk je len vylepšená masturbácia 😂

pralinka25
29. dec 2023

@tanyag za poslednych 30 rokov sa svet diametralne zmenil. kedysi bolela zeny hlava lebo muzi chceli sex. dnes boli hlava muzov lebo zeny chcu sex. 😝

@egonsk ked som mala 25 rokov tiez som si myslela ze po 30 to konci. moje kolegyne sa tak v praci bavili (ja som bola najmladsia oni mali vsetky po 50) a ja som na ne zirala. jedna sa rozosmiala a pyta sa: ze ty si myslis ze to uz po 50 nikto nerobi. no a vtedy sa vsetky zhodli ze to je este lepsie ako za mlada. no pozerala som sa na to dost skepticky.
dnes mam 42 a kokos oni mali pravdu. co mam kamosky v mojom veku takmer vsetky sme sa zhodli na tom ze je to vekom lepsie a ze nas to bavi viac. uhaname muzov viac ako 18 rocne pipky 😝

j_m
29. dec 2023

👀 sakra “zas” takáto téma a zas mi “hučí” - @autorka okamžite ku mne 😂😂😂

dvoncb
29. dec 2023

@pralinka25 Záleží kto je ako nastavený som ženatý 20rokv a okrem ženských dní čo je asi 5_6 dní to máme skoro každý deň keď tu čítam že dva krát do mesiaca, a keby aj do týždňa je veľmi malo

pralinka25
29. dec 2023

@dvoncb tak ano ale aj toto sa v priebehu rokov meni. malokto to ma konstatne rovnake cely zivot. ale zas ako v tomto pripade z 30x na 2 je brutalny skok a este aj po tak kratkom case.
tak si si nasiel kompatibilnu partnerku. mas stastie 😉
su ludia ktori to potrebuju naozaj malo a aj taki co to potrebuju stale. treba si hladat rovnakeho. coz nie je lahke. ale inak ako to tak pozorujem fakt sa u muzov straca sexualny apetit. divna doba.

terry658
29. dec 2023

@egonsk ako so všetkými kamoškami sme sa zhodli, že po 30 tke to je konečne ono. Máme chuť,vieme ako nato,milujeme sex. Skôr chlapi nám nestíhajú. Poznám iba jednu ženu z môjho okolia, čo sex nemusí, no tá má 170kg muža.

j_m
29. dec 2023

@terry658 … je z nej “plagát” po zaľahnutí 😂😂😂

egonsk
29. dec 2023

@j_m na 170kg muza to chce uz skor skusenu dzokejku 🙂