Máme málo sexu

8. feb 2023

Ahojte žienky mám taký problém s mojim mužom 😅 je to môj prvý vzťah hneď som si ho aj vzala sme spolu už 4 roky z toho 2 roky manželia mame spolu ročného syna..k veci, neklape nám to v posteli (komentáre typu akoto ze sme spolu keď to tam neklape si nechajte ja som si ho nebrala kvôli sexu 😃) jemu stačí raz za mesiac a pol aj to trvá keď sa trošku posnaží 5 minút dokopy, je to môj prvý vzťah nikdy som iného nemala neviem čo je to v podstate orgazmus 🙃 chyba mi poriadny sex 😂 mam často postranné úmysly ale nikdy by som ho nepodviedla prosím co mam robiť? Bavili sme sa o tom už x krát zmena bola len taká ze na mna skočil aj na druhy deň a potom zase hluché obdobie minimálne mesiac, vždy povie že dlho sme to nerobili preto tak rýchlo sa spraví ale že zajtra to bude lepšie lenže zajtra nikdy nepríde vlastne o mesiac 🙄 na začiatku vzťahu to bolo častejšie a vydržal možno 10-15min ale do polroka to bolo takto až do teraz, druhu nemá to viem určite takze to tiež nemusíte písať… ďakujem

ivangeline
8. feb 2023

Planovat. Napr kazdy vikend. xD Co ine? Premoct sa. Kedze v tomto pripade sa nechce jemu..spytat sa,co ho navnadi,spravi atmosferu a pod.

apolka77
8. feb 2023

Tak riešenie je asi také že si ešte raz sadnete a s úplnou vážnosťou mu povieš to čo píšeš tu. A že čakáš riešenie (sexuológ, urológ) hlavne nech sa rozhýbe ak mu záleží aj na tvojom šťastí.

syslik81
8. feb 2023

a ty sa snazis? pekne sa upravit nahodit zvadzat ho .. mate cas len vy dvaja pre seba -vecer tv vinko .. prechadzka etc ... povedat pod skocime na to nieje romantika a tiez ak doma pobehujes s drdolom a teplakoch ... ak si skusila moznosti a nechyta sa jedine poradna ... a ze si nemala orgazmus- skuste pomocky .. mozno ani on vela skusenosti nema a aj v sexe plati -treba skusat nove veci... preber iniciativu

bennn
8. feb 2023

tak musíš ty, a nie čakať na boží zázrak... no alebo si kúp pomôcku no

luccija
8. feb 2023

Tak po mesiaci aj pol sa nečudujem🙂musíš ho to asi naučiť a posnažiť sa aj sama, aby Ti bolo dobre.Ved nemusí to byť hneď sex.Ma aj ruky, ústa kúp pomôcku, keď mu to nedošlo.Ty si tiež jeho prvá?

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
8. feb 2023

Nebrala si si ho kvoli sexu a vidiš-predsa to je problem...5 minutovy sex hm...raz som isla k chalanovi na 20.00 a rano o 1.30 ma vyprevadzal na metro talze tych 5 minut si dost dobre neviem predstavit..robi predohru? rad sa s tebou hra? vie, kde mas citlive body? preskakuje to všetko? ked sa spravi, je mu jedno, ze ty z toho nic nemaš? prečo ho nežiadaš, aby vyvinul usilie na uspech aj u teba....musiš ho viest, ako na to..sex 1x za mesiac...no neviem. alebo je asexual alebo ho nepritahuješ..Neviem si predstavit mat sex 6 x za rok..Ty si sa uspokojia s malo sexom a este k tomu mizernym sexom. Je to tvoj prvy, ale ver-že nie každy to ma takto a sex takto nema vyzerať..

maranta_leuconeura
8. feb 2023

Poviem ti uprimne, nie je to dobre. Ale aj to sa da zmenit. No budete potrebovat vela komunikovat a mozno aj odbornu pomoc v podobe sexuologa a paroveho terapeuta (kedze ,,sa to samo" doteraz nevyriesilo).
Nemas orgazmus s nim? Sama mas? Vies co sa ti paci, aby si to vedela povedat alebo ukazat jemu? Ci cakas, ze on ma na vsetko prist sam a uspokojit ta?
Druha vec, sex nie je len suloz. Nevidim dovod, aby sa ta mesiac a pol vobec nedotkol. Kde je maznanie? Kde je oralny sex? A ked sa on do 5 minut spravi, co sa deje dalej?

autor
8. feb 2023

Vravím že sme to riešili milión krát a márne presne to čo píšem tu som mu povedala stále akokeby na to zabudol 🫤 nie som jeho prvá a je o dosť starší myslela som si že by mal byť skúsenejší..to že sa upravím alebo neupravim vôbec nehrá žiadnu rolu asi máte pravdu nepritahujem ho jedine to mi z toho vychádza ja mu darmo poviem čo ma robiť pn povedal že predohru nevie a nikdy ju nerobi aj keď ho o to prosím lenže keď mu začnem vysvetľovať ako malému chlapcovi čo ma robiť ja stratím chuť hneď nepáči sa mi keď to nie je spontánne a krok za krokom sa ma pýta nie len zopár veci 😑 som z toho zúfalá

autor
8. feb 2023

Včera som mu presne toto všetko povedala čo mi vadí čo by sme mohli zlepšiť a viete čo on na to? Ja som ťa takú nespoznal 😞

myela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myela
8. feb 2023

je to zvlastne z jeho strany, chapem ze nemusi mat chut on na sex napr vela povinnosti, stres a pod, ale mal by sa snazit tebe tiez vyhoviet...

karolinakr
8. feb 2023

Este sa robi nepričetny, aby si nahodou nemala orgazmus..Takuto ignoraciu by som pokladala za uražku.

karolinakr
8. feb 2023

Stary skuseny cap bez predohry 5 min.sex raz za rok najde si mladu babu a este je urazeny, ze chce vašnivy sex..Niekedy nemam slov..

apolka77
8. feb 2023

A on Teba vzrušuje?

karolinakr
8. feb 2023

Pusti mu 9 a 1/2 týždňa, nech sa spamätá 😅

autor
8. feb 2023

Áno on mna hej, skúsim to spodné prádlo možno to zaberie 😞 ono ja som mu už navrhla či si môžem kúpiť vibrator tak to zobral ako urážku a potupu hneď mi zatrhol ze nie až chcem byt kurvou tak môžem

autor
8. feb 2023

Ja si myslím že možno ma nejake bloky z minulého vzťahu lebo ho ona podviedla vždy ma kontroluje kde idem s kým som (nechodím bez neho nikde), na fotkách musím byt len s ním, nesmiem sa sexy obliekať von nemá rad ani make up a to ja som pred ním ani bez maskary nevyšla von kvôli nemu som prestala s makeupom možno tam bude problém že neverí ženám všeobecne?

lavinis
8. feb 2023

Je to debil
Podľa toho čo píšeš nepomôžu ani tanečky ani spodné prádlo
To je typ chlapa čo chce doma sväticu a sex chodí mať inde

karolinakr
8. feb 2023
karolinakr
8. feb 2023

Čo to suvisi s tym, ze je na hovno v posteli? Sorry, ale ked chlap ma na mna poźiadavky tak potom on ma robit vsetko pre to, aby si ty bola spokojna

karolinakr
8. feb 2023

Čo je on, z rehole? A prečo si si ho vzala? Ťahala ťa k nemu nejaka striedmosť?

andrea400
8. feb 2023

Ahoj čítas mi akoby z duše nemám na teba kontakt čiže tým pádom sa s tebou nemôžem ani spojiť ale ak si prečítaš môj komentár kľudne sa mi ozvi lebo v podstate my máme to isté a nemám sa o Tom s kým porozprávať. Tiež sme na Tom tak že jemu ten sex nechýba a a povie že nieje somnou kôli sexu ale napríklad sme mali naposledy sex v decembri a od vtedy vôbec , ako píšeš na moje dlhé drankanie a prosikanie potom privoli ale tiež to trvá krátko lebo sa potom rýchlo urobí a ja už potom ani neviem rozlíšiť či to je kôli tomu že dlho nič nebolo alebo kôli tomu že má problém s predčasným vyvrcholením. Mnohé z vás si poviete prečo si beriete takých chlapci keď viete že s nimi nebudete spokojne v posteli ale ja som si pred rokmi povedala že nejako sa to spraví , utrasie možno zlepší ale nie nestalo sa tak, a sama seba sa pýtam či mi taký vzťah stojí za to že som už rovno mohla ísť za mníšku a tiež by som mala život bez sexu či som toto v živote chcela žiaľ nechcela preto uvažujem aj nad ukončením vzťahu.......

autor
8. feb 2023

Z lásky 😅 páčil sa mi veľmi, mali sme rovnaké plany do budúcna proste sme si sadli povahovo tak som s ním začala flirtovať a už to išlo..len nás milostný život je na bode mrazu

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. feb 2023

@andrea400 presne 🙏🏻 och som si myslela že som jediná