Mám sex 2x za rok

26. nov 2023

S priateľom sme 4 roky. Prvý rok, to bolo celkom fajn a potom tie zvyšné tri sme spolu spali dokopy 10 krát. Ako to riešiť ? Ja už som skúšala z mojej strany hocičo, už ma to po čase prestalo baviť no a teraz, keď chce sex je to jedine, keď domov príde ožratý a vtedy na to fakt nemám chuť. Čo robiť?

viestta
26. nov 2023

Co je na nom take ocarujuce, ze s nim ostavas aj bez sexu?

pribinak
26. nov 2023

Čo robiť? Zmeniť priateľa …

gejb
26. nov 2023

Možno blbá otázka..ale skúsila si sa ho spýtať prečo nechce sex? Toto si mala riešiť už po pár mesiacoch nie 3 rokoch 😲

autor
26. nov 2023

@viestta no ja už si neviem predstaviť, že by som mala niekoho s kým to bude fungovať. Úprimne ja už som po tých rokoch stratila chuť na sex, ale možno len s týmto človekom.

viestta
26. nov 2023

Ked chces zostarnut bez sexu, tak ostan.

autor
26. nov 2023

@gejb áno skúsila, prvý rok tam bol nrjakejy zdravotný problém, ktorý skončil operáciou. Ten ďalší sa to ešte ako tak dalo no a potom vždy keď otvorím túto tému, tak je výhovorka- nechce sa mi o tom baviť, už som unavený, teraz pozeráme telku. Tak ja neviem kedy či v reštike počas obeda, alebo kde sa ho to už mám opýtať.

gejb
26. nov 2023

Tak máš len spolubývajúceho, nie partnera. Porozmýšľaj ci takto chceš žiť už v (asi) mladom veku.

irusa
26. nov 2023

Podľa názvu témy, tak je to ešte dobre. Je častejšie ako sú Vianoce....

monikkatt
26. nov 2023

To sa pytas vazne ze co mas robit? No vysrat sa na chlapa co na teba serie.
A ak ho nechces vymenit a vyhovuje ti to tak co tu riesis?

katica06
26. nov 2023

Ani minútu by som nezostala s ožranom

egonsk
26. nov 2023

Chlap zacne chlastat ked je slaboch a doma ma generala, alebo ked sa citi menejcenny, alebo ked mu to chuti, alebo ked zapija problemy. Kazde z toho potrebuje iny pristup vo vztahu. To, ze spolu nesexujete moze byt napokon este to lepsie na vasom vztahu, lebo ti to otvorilo oci a zacala si premyslat ako dalej. Bud sa k tomu postavis celom a spravis mantinely, alebo sa zariad tak, aby si o 10 rokov neronila slzy a nebola na tabletkach s pocitom premarneneho zivota (straveneho s nespravnou osobou).

mamina7070
26. nov 2023

ukonci to nema to zmysel

vierkainka
26. nov 2023

Ten intímny život ako opisujes,je smutný....mna vsak zarazila časť vety: ked príde domov ožratý....
To prečo ešte zotrvavas v takom vzťahu????

deti95060810
26. nov 2023

to ste manželia? máš problém s rozvodom? a či nebodaj máte dieťa?
nechápem prečo si s ním, ja už by som si našla aspoň kámoša s výhodami...

mikadooo
26. nov 2023

@vierkainka no tak zas keď je ožratý 2x do roka, to sa snáď dá predýchať 😉. Podľa mňa nevieme všetko, riešiť len chýbajúci sex bez ostatných informácií je dosť nanič riešenie.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
26. nov 2023

prosim ta zijes pravdepodobne len raz. a tiez ten zivot v plnej sile nebude trvat vecne. prestan stracat cas.

nikpa
26. nov 2023

Ešte by ma zaujímalo koľko máš rokov keď si už takto rezignovala. Dúfam, že aspoň 65 lebo inak nechápem, že chces takto dobrovoľne žiť.

hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
afterdark
26. nov 2023

Myslím, že v tomto prípade sa už nejedná o vzťah. Zotrvávať v ňom je strata času.

marianarem
26. nov 2023

Kamoska bola v takomto vztahu, tiez tusim 4 roky. Presne ako popisujes. Mala ho napriek vsetkemu rada, takze tazko jej bolo nechat ho. Nakoniec to nedala, nasla si este pocas vztahu ineho, s ktorym to sice nevyslo, ale pomohol jej odputat sa. Teraz je spokojne vydata, ma deti. Aj ty mozes mat vhodnejsieho partnera. Ono takato frekvencia by bola ok, ak by to vyhovovalo obidvom. Ale ak nie a ak chlap odmieta nieco riesit a rozpravat sa o tom, tak tam velku buducnost nevidim.

karolinakr
27. nov 2023

Inak odpoved bude v poslednej vete - ma chuť na sex, iba ked je ožratý?? to je silne kafe, tak asi ta nemože ani citiť, a ked sa opije tak to nejak pretrpi, inak si to neviem vysvetliť, čo tym myslel

tamitamitami
29. jan 2024

Skús sa sním ešte raz vážne porozprávať, keď začne cúvať že on sa o tom nechce baviť a podobne.
Tak mu normálne povedz, že ty bez sexu ďalej žiť nechceš a ak to nezačnete riešiť tak pôjdeš vlastnou cestou.

Druhá možnosť je to tolerovať ale teda 2 krát do roka je ako keby ste sex nemali vôbec.