Mám povedať mužovi ako sa cítim?

29. nov 2022

Poraďte mi ja som taká citlivá komplikovana povaha . Som teraz na MD a stále som doma celé dni (viem je nás viac)
Myšlienky v mojej hlave sú také že : veď nemám nikoho naozaj ani kamarátky..kolegyne boli falošné ,bavili sa somnou len v práci a teraz nik po mne neštekne. Manžel ten mi
asi nerozumie. Čo robiť 😖denný kolotoč má už fakt ubíja

autor
29. nov 2022

Jedine čo môžem povedať že sa naozaj snažím,snažím sa ako viem vo všetkom

3009
29. nov 2022

Veď choď s dieťaťom von a stretneš mamičky, prípadne do detského kútika.

bavlnka92
29. nov 2022

načo? povedať mužovi o citoch je ako chcieť po bagri olúpať vajce. vezmi dieťa a prisadni si k niekomu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
29. nov 2022

Ihrisko,kocikovacky,na fb sa v nejakej miesnej skupine spytat,ci sa niekto neprida,kruzky pre seba ci dieta ci spolocne..

viestta
29. nov 2022

Deti nechaj otcovi a chod medzi ludi. Do fitka, cirkevného spevokolu, kurz angličtiny. Proste chod medzi ludi sama. A kým je muž v robote chod s deťmi do detského centra, na ihrisko nech stretneš aj iných ludi

luccija
29. nov 2022

Muz si Ta vypocuje, ale nepochopi moj este povedal co by za to dal byt doma🙂ako velke je dieta?jedine najst rovnako osamelu maminu s dietatom a dni si spestrit.Mne, ked bolo dlho som sadla na autobus a isli sme do mesta...aj daleko len nech niesme doma.Jesen, zima bola zla

petamich
29. nov 2022

je tolko mamiciek ako ty, ktore hladaju niekoho s kym pojdu na ihrisko/do kutika/na aktivity a pripadne aj bez deti na kavu 🙂 este sa mi nestalo snad, ze by sa mi niekto neprihovoril, ked sme niekde s malym a tiez cez FB skupinu terminoviek jedna kocka organizovala spolocne kocikovanie a uz rok mam vdaka tomu 4 uzasne kamosky, s ktorymi sa radujeme a trapime z deciek spolu

skus to takto :D mojmu muzovi sa sice vylievam a aj sa tvari, ze chape ale veru nechape

ivangeline
29. nov 2022

Inac moj pochopil! Ked je sam doma s 3 detmi. ;P

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
29. nov 2022

A čo čakáš od muža keď mu to povieš? Vyrozprávaš sa, ok, možno to trochu pomôže. A ďalej čo čakáš? Že Ti nájde koníček, kamarátky, program? Alebo čo?

viestta
29. nov 2022

@athom ty s tými tupymi radami chod do... (áno, tam kde ti prvé napadlo). Už nie si ani vtipný, už si len trapny

tosomja
29. nov 2022

Keď očakávaš od manžela, že ti nájde parťáčku, zbytočná strata času. Keď čakáš, že on sa s tebou bude prechádzať a vypĺňať ti nudné chvíľky, asi tiež strata času, keď to nerobil doteraz. A dosť skoro na teba doľahol pocit samoty, keď si ešte len na MD. Čo budeš robiť ešte dva roky?
Veď choď von, k mame, alebo na výlet. Veď aj s deťmi sa dá zabaviť.

marianarem
29. nov 2022

Ohladom otazky z nadpisu: ja to robim tak, ze vzdy muzovi hovorim, ako sa citim. Ci uz mi potencialne pomoct moze, alebo nie. Proste aby vedel, co sa deje. Ked ma uvidi rozladenu, tak aby chapal preco.

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. dec 2022

@mirco50 vlastne on mi povedal že si namyšlam a proste mi neverí. Hocijako mi už aj povie takže mu asi až tak nezáleží na tom . Keby áno opýta sa ma