Mám pocit, že to nikam nevedie

6. mar 2023

8 mesiacov sa stretavam s jednym muzom, je to take vlazne, mam pocit, ze to nikam nevedie, ale predsa len som to este chcela vydrzat
zamerne som sa s nikym inym za ten cas nestretavala, nerandila, no pred mesiacom som prostrednictvom kamarata spoznala jeho kamaratov/kolegov
isli sme len tak posediet, nebrala som to nejako vazne, ale dobre som sa zabavila
v ten vecer som sa bavila hlavne s jednou babou, vekovo sme rovnake a nejako som si nevsimala muzov...
nedavno sa stretnutie opät zopakovalo a isla som, ze sa trosku zabavim
a vtedy som si uz viac vsimla dotycneho, prehodili sme spolu viac slov, ale nejako som to nerozvijala, lebo ako pisem, je tu este ten muz, s ktorym je to vlazne, v co som este dufala, ze sa to zmeni...
ten muz z tej skupinky ma oslovil, ci nezajdem len tak posediet, pizza/kava, a neviem preco, prijala som to... za celych 8 mesiacov som so ziadnym inym muzom ako s tym "panom vlaznym" nesla, ale tak som to citila aj napriek tomu, ze na stretnuti sme vela neprehovorili
to stretnutie dopadlo nadmieru dobre, akonahle sme boli sami, chytili sme sa na rovnaku vlnu a zistili sme, ze mame viacero veci spolocnych a ze si po ludskej stranke rozumieme
citila som sa naozaj prijemne, to stretnutie bolo nielen prijemne, ale aj uvolnene, zasmiali sme sa, no skratka po dlhom case od stretavania s "panom vlaznym", v ktoreho som dufala, som nic take nezazila...
"pan vlazny" stale tvrdi, ze na vsetko treba ist pomaly, ze budeme spolu, on v to veri, no nikam to nevedie, stale len budeme, uvidime a skratka nic... hoci som dufala...
a zrazu mi vstupil tento muz, a hoci som spoznala viacero muzov (v ramci kamaratskej stranky), ale iba unho som prijala aj pozvanie na sttetnutie osamote... a citim, ze nieco vo mne, no skratka zazivam ine pocity, neviem, nikdy som v tejto situacii nebola, aby boli 2 muzi naraz... tento druhy muz o "panovi vlaznom" vie...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
6. mar 2023

tak je to jasne nie?

pbra40
6. mar 2023

Neni o com. Hor sa za stastim 😃

marcela64
6. mar 2023

Podľa tohto, čo si napísala máš jasno v tom, že to nie je typ pre teba, takže asi by som už z tejto cesty zišla. Načo to celé ešte predlžovať zbytočne??

autor
6. mar 2023

s "panom vlaznym" netvorime par a vlastne vzdy to bolo o tom, ze budeme, uvidime, uvidis, budeme spolu, ver mi a podobne...
a zrazu prislo nieco, co ma priam odrovnalo, neviem to vysvetlit, ale malo to energiu, iskru, je to skratka o niecom inom...
ja si neviem tieto pocity ani vysvetlit, skutocne som nemala nikdy v zivote nic 2x rozohrate, a zrazu toto... len som chcela vediet, ci sa to niekomu prihodilo...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
6. mar 2023

Zazila som nieco podobne, tiez tam bol taky pan vlazny a stale nic z toho a potom som stretla, teraz uz manzela a vsetko sa rozjasnilo. Len ten pan vlazny by sa to mal dozvediet od Teba.

basulaak
6. mar 2023

Nie je ti luto marnit cas s takym vlaznym racionalnym panom? Pripravujes samu seba o vela. Na vsetko pojdeme pomaly ked budeme na dochodku, nie teraz v mladosti. Bez a zi naplno. Poviem ti, stoji to zato aj ked z toho v zavere mozno nic nebude.

mondolina
6. mar 2023

Pán vlažný je ženatý?

mk22
6. mar 2023

Normálne tomu vlaznemu oznam ze za 8m sa nič wau neudialo proste ani sama nevieš na čo máš čakať.. Keby ta vazne chcel tak by skákal ako divoch by si videla cítila úplný opak.. Nie len uvidíme.. Co mate uvidieť?
Bud chcem alebo nechcem.
Objavil sa niekto kto ti sedí vyhovuje tak užívaj všetko pekne..

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. mar 2023

pan vlazny nie je zenaty, nema deti, je to muz, ktory ma 34 rokov
tento muz, ktory mi teraz vstupil do zivota, je moj rovesnik, ma 27 rokov, je vsak na svoj vek vyspely, ak mi rozumiete, ma nejake hodnoty a priority nastavene skor tym rodinnym smerom alebo ako to povedat
kdez to pan vlazny... vlazne je to az z dovodu, ze on by este rad vybudoval nieco karierne, rad by si este uzil na lodi, rad by este nieco pocestoval, stale by len nieco rad, ale je to akoby len snivanie, nemam pocit realnych cinov, no stale som v kutiku duse verila, ze sa to zmeni, lebo celkom fajn sme si rozumeli
ale toto, co prislo teraz, to bola uplne ina vlna, bolo to zivsie... neviem to opisat, ale ja som si tohto muza nevsimala na 1, 2 spolocnom stretnuti, naozaj sme prehodili par slov, tam ani tak nebol priestor, bolo nas tam viacero, kazdy sa chcel s kazdym porozpravat, predsa len nove osoby, ludia...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk22
6. mar 2023

A teraz rozmýšľaš nad čím?
Že pán vlažný bude smutný, či?
Tak ho nechaj zazelsj veľa šťastia nech si plní sny..
A ty si chod svojou cestou.. Ci co sa ti nezdá?

autor
6. mar 2023

@jj298 nedlzim mu nic, nic sme si neslubili, ale chcela som byt loajalna v zmysle, ze ak randim s jednym, nezacnem si s inym a zrazu mam pocit, akoby... mne niekto naozaj necakane vstupil, isla som to stretnutie len skusit, a mam pocit, ze si rozumiem viac...

amiaja
6. mar 2023

Ved pises s panom vlaznym netvorite par.. tak hor sa za stastim a na hentoho sa vykasli 🍀

alimdul5
6. mar 2023

Mozno aj ty si pre "pana vlazneho" nejaka "moznost" a nevie, ako ti to povedat. V 34 rokoch uz clovek priblizne vie, co od zivota chce. Ak nie je na jeho mieste financna prekazka a este neprecestoval pol sveta, tak proste len na nieco caka. Mne by sa nechcelo cakat s nim.
Mam pocit, ze vies, kam ta taha rozum, aj ♥. A ako pisu baby vyssie, aj ked to mozno nevyjde, treba tomu dat sancu. Si mlada, nemusíš cakat na nejake "mozno".. necakaj este 3 roky. Vsetko sa deje tak, ako ma 🙂 drzim palce

vilma7
6. mar 2023

Ako ísť pomaly na čo? Sorry ale 8 mesiacov je viac než dosť, myslím že pán vlažný má asi vzťah inde a teba si drží ako " náhradu". Išla by som za niečím, kde to význam má.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komplikovana
6. mar 2023

Ak chces byt ferova tak napis, alebo povedz odobne panu vlaznemu, ze sa uz s nim stretavat nebudes a nechces. A uvidis co ti prinesie novy objav.

jarnajar
6. mar 2023

Mne by teda 8 mesiacov takého oničom nevzťahu stačilo na prerušenie stretávania aj keby nikto iný nebol na obzore 🙂 vykašli sa naňho a uvidíš, či to s novým vyjde a keby aj nie, tak bude iný - ale ten "vlažný" určite nemá záujem.

lucmirka124
6. mar 2023

No zasmiala som sa strasne🤣🤣🤣 ako by mojho muza videla a jeho byvalu,, alebo nebyvalu? Neviem🤣 oni sa takto natahovali ze su akoze par 6 rokov🤦‍♀️🤦‍♀️ moj chlap tomu veril. A ona v nemecku prisla na slovensko raz za pol roka a chodili na vylety za tie 2-3 tyzdne. Ale boli asi par,,,bez bozku, drzania za ruky,, a pod😆
Medzi casom sa opytal spoluziaky (mna) na nete ako sa ma ako sa jej dari,, bola som uz mesiac v nemocnici,,, a dalsie 2 mesiace za mnou moj buduci frajer chodil denne,,zaiskrilo to rychlo asi...ale cakal kym sa pani vlazna vrati z nemecka nech to skonci.. nechcel jej poslat sms ako blbec..dosla, skoncil to,,a ked sa zo stretka vratil som taku pusu dostala🤣🤣... sme spolu 10 rokov mame uz dieta, sme manzelia..moj muz je typ kt treba posuvat, ale verny, lojalny.on mi aj vysvetlil ze to bolo ako by s kusom ladu sa vidal...pre neho to bolo take fajn ze ma moze drzat za ruku, objat, dat mi pusu...skonci to,, bez vycitiek,,pan vlazny sa otrasie...

Tato vlazna sa otriasla za mesiac a ked ju presla zlost aj nam popriala vsetko dobre., dala sa do kopy s kolegom z roboty zakratko

autor
6. mar 2023

to je presne to, ze pan vlazny ma videl 1x za tyzden, niekedy za tyzden a pol...
bolo to fajn, na zaciatku, mala som cas otukat sa v novom meste, najst si svoj kolektiv ludi, kamaratky, znamosti, venovat sa sportu, objavit nove lokality a chapala som to, ze mi chce dopriat priestor, aby som sa v novom meste usadila
no zvlastne je, ze tento novy muz v mojom zivote, uz ma druhykrat zavolal osamote, dnes, a to sme boli spolu v sobotu takmer cele popoludnie az do vecera
a dnes opät, ci sa stretneme, lebo sa citim velmi prijemne a rad by ma videl
skratka stale mi hovorili aj kaamratky, kolegyne, ak ma muz zaujem, chce sa stretnut, chce spoznat, nemusia ist dvaja hned do vztahu, ale skratka ma ten chlap zaujem travit cas, spoznat osobu hlbsie
tento tu je velmi dobry kamarat toho mojho kamarata, ktory zije v tomto meste uz par rokov a tak mam "istotu", ze nie je to ziadny natahovac, pretoze mojho kamarata poznam roky, viem aky je, viem, s akym typom ludi sa stretava, prakticky aj my sme mali dost spolocnych kamaratov este v rodnom meste (len kamos sa odstahoval o 3 roky skor nez ja)

sissy27
6. mar 2023

Pan vlazny nema zaujem, bud je latentny gay a potrebuje zasterku nech donho prestane okolie rypat a moze povedat, ze “sa stretava so zenou ale este uvidime, ci je to ta prava”, alebo zenaty… neexist, aby sa chlap za 8 mesiacov nepokusil dostat svojej vyvolenej do nohaviciek, nerozkyval sa k nicomu…pre teba je to strata casu, ak sa on k nicomu nema, tak sa rozkyv ty - uzavri to a daj sancu niekomu inemu.

babina_33
6. mar 2023

Sama vies co chces a ku ktoremu z nich ta to taha viac, takze by som absolutne nevahala. Zivot je predsa prilis kratky na to, aby si zotrvavala vo vztahu, ktory nefunguje alebo v ktorom nie su obaja dokonale stastni. Takze za mna - chod za stastim, rob ako to citis a hlavne - ziadne vycitky!🙂

janetinka27
6. mar 2023

a pan vlazny ti dal aspon pusu? alebo ide na vsetko pomaly? lebo mne to pride take, ze bud ma svoj zivot a ty do neho nepatris, nevie ako ti to povedat, lebo je lekvar. alebo ma zaujem "inym smerom" a je fajn, ked ma akoze dievca a ma pokoj, bla bla

januska20
6. mar 2023

Nebudem tu vypisovať slohy, len jedna pieseň ma napadla ..

https://www.youtube.com/watch?v=MXj6cuXZN2c
thoughtfulweirdo
6. mar 2023

A nad čím váhaš? Ten vlažný o teba nemá záujem, ten nový má, ty máš tiež, problém vyriešený 😁

solange7
6. mar 2023

Pan vlazny je riadny curak. Jake budeme a ver mi... To su co za rojkovske sracky. 😀 Kasli na nho.

mk22
6. mar 2023

@solange7 ver mi, chce to čas 😃 a mesiacov nič len chce to cas😃 blbecek

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz