Mám pocit, že priateľa dostatočne nevzrušujem

17. sep 2024

Mám celkom čerstvý vzťah nie sme spolu ani rok . Ale mám proste pocit že nevzrušujem až tak môjho priateľa. 😩 Snažím sa robiť všetko o čom mi povedal že sa mu páči alebo sa aj nejak pekne obliecť o čom viem že sa mu páči. Lenže to nemá žiaden výsledok a nerobí to s ním nič. Vždy to skončí všetko po 10 minútach 😅a to aj predohra proste so všetkým. Snažila som sa s ním o tom aj rozprávať ale vždy je buď ticho alebo povie že trepem blbosti. Čo si o tom myslíte?

vesimelonimarsista
17. sep 2024

To sa nezlepsi, najdi si ineho chlapa. Len sa budes trapit kvoli niecomu, za co ty nemozes.

s1s4
17. sep 2024

nemusíš hľadať problém len v sebe, možno on má problém ale (pochopiteľne) sa ho hanbí riešiť, či už s tebou alebo s lekárom

gribka1
17. sep 2024

Že keď nájde inú nechá ťa.

lilka5566
17. sep 2024

Sorry ale buď má problém alebo je s tebou zo zúfalstva lebo nemá do čoho pichnúť .

robertoo1
17. sep 2024

Treba sa porozpravat a keď to nepomôže,tak ist ďalej👌

janickacrazy
17. sep 2024

Možno je to úplne naopak, vzrušujes ho tak veľmi, že sa veľmi rýchlo urobí. Mladí muži mávajú tento problém, teda neviem koľko máte rokov.

lindous
17. sep 2024

Otvorene sa porozprávať, komunikácia je proste základ... nie každý muž je na slová a vyjadrovanie lásky komplimentami a to že je v posteli sebec, neznamená, že ho nevzrušuješ... nie je to nič, čo by sa nedalo riešiť priamym rozhovorom (nie náznakmi, že ty sa snažíš, povedať mu narovinu čo ti chýba, nenechať sa odbiť), pokiaľ bude ochotný počúvať, priznať si chybu a bude sa aj on snažiť pre váš vzťah niečo spraviť... pokiaľ to odingoruje, potom by som rozmýšľala o tom, že zídem z kratšej cesty... obávam sa, že to bude tento prípad, keď hovoríš, že už si sa snažila, ale budeš mať čistý štít, že si spravila čo si mohla a nebudeš sa v budúcnosti pýtať čo keby...

iceberg
18. sep 2024

Ako dlho ste spolu a koľko máte rokov ? , a predtým taký problém bol tiež ? Môže byť že je aj asexual

vikiki29
18. sep 2024

To sa celý život mieniš len snažiť aby si mu ty vyhovela? No blahoželám, ale ak to s ním nepohne teraz, nepohne to s ním nikdy. Proste ta nemiluje, ak chlap miluje, správa sa úplne inak.

zienka12331
18. sep 2024

Ja mam podobný problém mám 54 ročného priateľa ja mám 28 sme spolu skoro dva roky aj z nejakými "prestávkami " zo začiatku bol sex v pohode všetko bolo ako treba ..mala som pocit ze som pre nho ako bohyňa no teraz máme problém ktorý nechápem..proste sa mu nepostaví!! Môžem sa snažiť ako chcem nestojí už mediac som nemala sex už neviem čo si o tom mam myslieť..Nie som nymfomanka ale sex potrebujem som mlada zdravá žena a vo vzťahu je myslím že dôležitý. Vyskúšali sme clavin tablety no ani tie nepomáhajú on sa snaží tiež ale márne nechcem byť na nho zlá milujem ho je to dobrý muž ale predomnou chodil na pokec za kur* ami..tak neviem ..najviac sa bojím ze ho už nevzrušujem ...

autor
18. sep 2024

@zienka12331 heh no lenže 😅môj priateľ má 25 a ja 21

milos81
19. sep 2024

Ako to myslis, ze po 10 minutach je koniec, to akoze je hotovy ?, alebo ze sa mu nepostavi ? Lebo ak hotovy, tak je to presne naopak, ze ho vzrusujes az moc, skuste viac prerusovat, natiahne sa to trochu...

hugoboss1923
20. sep 2024

@zienka12331 Ak s tebou nemá chuť na sex, tak si buď vystačí sám so sebou, alebo má druhú. Mesiac bez nežností mi príde ako celá večnosť. Ja osobne by som to nevydržal.

stanulienkat
20. sep 2024

@zienka12331 si s prestavkami (???) 2 roky so starym impotentom, co chodil predtym za kur..mi?? Preco?🤔

petra92
Včera o 19:57

@zienka12331 ty musíš byť inak zúfalá 🤔