Mám odpor k sexu

anna883
15. nov 2020

Ahojte. Viem, že sa asi budete smiať alebo písať trápne veci, ale celkom ma trápi taká vec, že mám odpor k sexu. Páčia sa mi chlapi, len proste nemôžem mať vzťah, lebo nechcem sex,.. proste ako keby mám voči tomu odpor a neviem prečo, ďalej sa bojím, že budem tehotná.. neviem, čo robiť. Ma to niekto podobne. ?

petamich
15. nov 2020

@anna883 v prvom rade sa skus zamysliet co je dovodom takehoto stavu, mala si nejaku zlu skusenost? asi si sa len tak rano nezobudila s tymto pocitom - a podla toho s tym potom mozes dalej pracovat, na prevenciu proti tehotenstvu dnes existuje x sposobov ako sa chranit

bluebriggs
15. nov 2020

Ja som mala tiež odpor k sexu ale bolo to tým ž esom chodila s totálne neshopným debilom ktorý ma vobec nevedel uspokojiť v posteli, proste úplne otrásny bol sex a mala som k nemu odpor. Mám nového partnera a zo sexu sa tesim a chyba mi.. takže možno musis len najst toho pravejo

zuzikak
1. júl 2021

ak sa ti pacia chlapi ale vadi ti len sex a vies, ze mas nejaky blok - ries so psychologom. Ten ti pomoze prist na to preco je to tak a vie s tym pracovat. Kludne si najdi zenu ku ktorej mas doveru. Samo od seba to neprislo a ani neodide.

selwadza22
13. dec 2022

Súhlasím s bluebrigg@ načo sa ponáhľať a siliť to? Počkaj si na toho právneho. Ten bude mať pochopenie aj trpezlivosť a nakoniec to bude aj krásny vzťah. Opýtaj sa seba. Chodíš s niekým kvôli sexu? Alebo sa Ti človek páči tým aký je vnútri, či len povrchne riešiš vzhľad? .... Držím palce... Ja som našla toho svojho pravého až okolo 30-tky...