Mám nový objav a prekáža mi jeho práca

2. feb 2022

Ahojte. Nejaký ten piatok sa stretávam s jedným mužom, všetko išlo aj ide dobre, dokonca veľmi dobre. Tu nastáva problém. Doteraz mi nevadila jeho práca, keďže som to nebrala tak vážne, no začínam mať k nemu city a celkom mi začína vadiť jeho práca. Viem, že jeho profesiu nemôžem zmeniť , skôr mi ide o váš názor. Ako to vnímate vy, či by ste to akceptovali?
Venuje sa sochárstvu. Často vidí nahé ženy, ktoré modeluje. Áno, gynekológ je ešte vyšší level a to by som prijať ani nevedela ..ale nad týmto uvažujem, či sa stým dokážem zmieriť a teraz len búrím alebo ako🙈

miskafilipkovab
2. feb 2022

Podla mna to skor berie ako umenie a nie ako daky sexualny pohlad. Robi aj ine veci ako hole zeny? Ak hej tak to ber ako umenie.
Ja by som mozno tiez ziarlila ale ak mu veris daj sancu.

diamond007
2. feb 2022

Môj ex robil v striptizbare 😀 nevadilo, zvykla som si i keď na začiatku keď mi povedal že dostal ponuku bola guca v hrdle.

diamond007
2. feb 2022

Poznala som jedného staršieho sochára, brutálne povolanie, pre neho to je iba ako obraz kt.tvori..nic viac za tým nehladaj 🙂

syslik81
2. feb 2022

a on akoze robi len sochy zien? keby robil chlapov je to ok ? a co predavaci co obsluhuju zenske? alebo dokry?

martinkatinka
2. feb 2022

Bud rada, ze mas moznost spoznat umelecky zalozeneho cloveka. Zrejme to nezazije kazda, je to taka menej bezna profesia. Ale na druhej strane, je vela povolani, kde chlapi vidia hole zeny.

lindous
2. feb 2022

Ja som randila s fotografom, ktorý fotil aj akty žien a nevadilo mi to, pre neho to bola práca a jeho umenie bolo naozaj krásne... ale či sa s tým dokážeš zmieriť ty si musíš odpovedať len ty, veľa kamarátiek sa čudovalo, že mi to nevadí (vzťah nakoniec nevyšiel pre niečo úplne iné)

midka
2. feb 2022

vies co,, vobec to nie je o povolani,,.. je to o charaktere,,, ak ma nevernicke chutky, moze byt,, atuomechanik, horar,i kurier, ci kuchar,,, frajerky bude mat ,,, tak ci tak... 🙂 je kopec povolani, kde prichadzajú muzi do kontaktu s krasnymi zenami,, a nespia s kazdou, ktoru stretnu,, takze zalezi, aky je ten tvoj,, ale chapem, ze ziarlis,,,hlavne ak je to v zaciatku vztahu.

liljana
2. feb 2022

Aby jemu nevadilo, ze chodis na gyndu, dr. je muz a ukazujes cudziemu chlapovi svoju ... To uz aj povolanie umelec moze byt problem? Aby si nepreberala dovtedy, az trafi kosa na kamen ...

autor
2. feb 2022

Ďakujem baby za názor 🙂 a tie, ktoré to nepochopili - ja scény nerobím, akurát modeluje v práci jednu ženu a keď mi o tom hovoril, vytvorila sa mi hrčka ale žiadná kosa kameň netrafí ani nič podobné 😅🙈 Práve preto som sa pýtala na váš názor, aby som nespravila niečo čo by som ľutovala.🙂

barbora0308
2. feb 2022

Neboj sa, pokial by sa na tu zenu pozeral nie len ako umelec, ale aj ako "muz", tak by ti o nej vobec nerozpraval a nechaval by si tieto "zazitky" pre seba ;)

desore
2. feb 2022

@barbora0308 Ci lekar, ci sochar zhodnoti ju aj z profesnej aj z muznej stranky. Prestan ziarlit, vyzlec suseda. 😆(To bolo na odlahcenie temy.)

zmrzlinka2021
2. feb 2022

No bud sa naucis to respektovat alebo pojdes o dum dal. On ma vztah k tej praci, urcite by som ju na jeho mieste nenechala kvoli frajerke

autor
2. feb 2022

Ale inak sranda, že sme sa o tom bavili a jemu by sa nepáčilo ak by mňa modeloval iný umelec 😁

mikadooo
2. feb 2022

No tak... Keď ti to už teraz prekáža, tak ja neviem či má zmysel nepočúvať vlastnú náturu... Myslíš, že časom si "zvykneš"? Alebo sa to skôr bude časom stupňovať?

maminkadeticiek
2. feb 2022

Ja by som sa s niecim takym urcite zierit nedokazala a zrejme by to bol pre mna casom dovod na ukoncenie vztahu.To,ze je sochar neznamena ze mu to tam dole funguje inak.

chances
2. feb 2022

Ja mam taku povahu, ze osobne by mi to vadilo velmi. Hladala by som si ineho partnera. Viem si predstavit, ze niekomu to naopak nevadi. Zalezi na tom, ako to citis ty.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anne_mary2
2. feb 2022

myslim, ze clovek co sa tomu venuje roky to ma v sebe davno spracovane, rovnako ako lekari, fotografi, maseri, pracovnici vo wellnessoch a co ja viem kde ako hovoris “ casto vidaju nahe zeny”.
Skor si to musis spracovat ty, ked ti to vyraba hrce v krku a neviem ake myslienky jak z erotickeho filmu ze dojde hola zena chlap 5
min robi co ma a zrazu uz je na nej ( srandujem ale asi na to myslis ze 😀🙂 )..To je cele, o nic ine nejde.
Ked ide o milenky, myslim ze na to netreba sochara, staci hocijaky chlap a mobil v ruke napr ked mam zvelicit.. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️.
ja ked som vo wellnesse a chodia tam muzi okolo, tiez sa kuknem, ale teda nijako inak ani dlhsie sa nad tym nepozastavujem, ani kebyze tam robim ma to viac nezaujima aj to asi nie vzdy 😅🤷🏼‍♀️

autor
2. feb 2022

No hovorí sa, že tie začiatky sú zaujímavé ale potom sa nadtým už nepozastavuje. Je to už také prirodzené 😅

kitycat
2. feb 2022

Nemam problem a tak si ho vyrobim 💁‍♀️

1gramofon
3. feb 2022

Keby na tom nič nebolo, nevadilo by mu to opačne, ako ti sám priznal. Takže pochopiteľný problém. Mne by to vadilo. Možno by som si zvykla, možno nie. Veď vyskúšaj a uvidíš casom

nika3136
3. feb 2022

Nevadilo by mi to. Ja roztahujem nohy na gyn.a neznamena to, ze sa chcem s lekarom automaticky vyspat. On modeluje zenu, kt.sa vyzliekla, ale neznamena to, ze kazda po nom tuzi. Je to modelka, to je vsetko. Ale vnimam to ako zdravotnik, predo mnou by sa mohol chlap vyzliect vramci mojej profesie, ziadne vzruso sa nekona

poopsie
3. feb 2022

Ja si skorej neviem predstaviť jeho pravidelný príjem do rodinného rozpočtu 🤔

canany
3. feb 2022

@nika3136 napadla mi taka otazka mimo temy. Aj keby sa vyzliekol taky The Rock ci Brad Pitt za mladsich casov?

diewcatqoo
3. feb 2022

Nevadilo by mi to. Mam znamych, jeden z nich je profesionalny fotograf a foti vacsinou nahe zeny, hovori, ze pre neho je to telo ako umelecky objekt a vobec sa nan nepozera tak, ako sa pozera chlap na zenu. Mam aj kamosa gynekologa. Ten mi raz pod vplyvom povedal, ze videl z zivote uz tolko vagin a vacsinou teda v dost zlom stave (ku gyn predsa chodime, ak mame problem), ze sa cuduje, ze ho este dokaze vzrusit nejaka zena 🙂
Takze mozes byt pokojna, pre tych chlapov, ak to nie su nejaki uchylaci, tak to zenske telo je ako pre nas praca. Vidia to dennodenne, nepozeraju sa nan ako na objekt tuzby.
U sochara by som sa skor obavala toho, ci bude mat pravidelny prijem.

autor
3. feb 2022

Ďakujem za názor, máte pravdu 🙂 Je to umenie ku ktorému ja nemám cit a tak sa mi tomu tažšie rozumie 🙂 Príjem má. Nepracuje na vlastnú päsť ale pod úspešnou firmou , ktorá sa zaoberá všeobecne takýmito vecami (modelovanie sochy, rekonštrukcia pamiatky, atď.) 🙂

zdenkastanka
3. feb 2022

No podla toho, ako ste sa spoznali... robila si mu nahu modelku a tak ste zacali randit?ci klasika kdesi ste sa stretli atd?ak randi s modelkami tak by bol problem, ale ak to berie len ako pracu, objekt ktory ma "spracovat" tak by nemal byt problem.

kvetinka75
3. feb 2022

zaujímavé že jemu by vadilo keby ťa niekto modeloval. Prečo? Asi to nebude iba tak ... že by sa na to nepozeral iba ako na model? Lebo inak, myslím si, problém by s tým nemal mať. Ak ide i ba o prácu.

retatka
3. feb 2022

,,Ale inak sranda, že sme sa o tom bavili a jemu by sa nepáčilo ak by mňa modeloval iný umelec ,,

Táto veta hovorí za všetko .Lebo asi vie ako to chodí...Už teraz máš guču v hrdle ,si typ ,čo s tým bude mať skôr-či neskôr problém.Odiď z kratšej cesty A áno mne by to tiež vadilo .

javorinska
3. feb 2022

vies co myslim si ze je to aj o akceptacii zeny. verim ze su take, ktorym by to proste vadilo, a potom sa najdu aj benevolentnejsie, kedze ide o taku profesiu o aku ide. ak mas istotu ze by proste nic nespravil tak je to ok 🙂