Mám mu povedať, že hľadám vážny vzťah?

27. dec 2021

Baby prosím o Váš názor som rozvodena rok ....mám 30 ...čo sa týka vzťahov tak moja skúsenosť taká že od 15 som bola s ex v18 vydatá bol to môj jediný frajer a partner čo sa týka po intímnej stránke....no ale k veci jeden zna!yozname sa roky (zo zakladky) býva blízko mňa keď sme sa stretli prehodili pár slov kazdy šiel po svojom....bola som na chate zhodou okolností aj on ....bavili sme sa zatancovali....a potom mi povedal že sa !u páčim a čo romdame do kopy....je mladší o 2 roky nebol ženatý proste slobodný bezdetný mladý chlap pracujúci...ja mám dieťa samozrejme to vie....no a moja odpoveď na to čo to dáme do kopy...bola že xy nemôžem povedať veľmi sa mi páčiis pritahujes ma ....ale sklamala som sa a vzťahu sa nebránim ale u keď hľadám hlavne vážny vzťah u nemám20....
On povedal že tiež neodmlcal sa píšeme si zajtra dáme kávu....!ona otázka znie nebolo to hlúpe vyblafnutie ???že hneď mu poviem hľadám vážny vzťah...sa mohol
Aj zLaknut🤣🤣🤣

autor
27. dec 2021

Sorry za chyby ale dala som si ja tapa také nechty dlhé že a tým ani písať neviem...do teraz som si dávala krátke toto mi je extrém 🤦🤦

zuzanka.zuzu
27. dec 2021

mohol a predsa sa nezlakol 😉 vsak daj tomu sancu... nie je to sobas, len zacinate randit. maximalne ho po case posles doprdelky

autor
27. dec 2021

@zuzanka.zuzu tak predsa sa mohol 🤣🤣🤦silná veta že...😅

bennn
27. dec 2021

Podla mna kludne ved čo 28 a 30 v pohode podla mna... pracujuci... ked mu nevadi že maš dieťa a mysli si na važny vzaťah... tak nevidim problem. Hlavne nechodte do vztahu rychlo :D ... radšej rok fungujte akože spolu nech sa spoznáte aj na normalnych životnych situaciach :D

autor
27. dec 2021

@bennn to jasné ....u som sa poucila vydatá som bola11 rokov ...za ex a celkovo snim strávila 14 rokov vzťahu keď rátam chodenie a nevedela som čo je zač po rokoch....takže nie to este po roku ja neviem svadbba alebo čo😅to je málo čo sa vykľuje z človeka....ja len chcem normálneho chlapa dobrého čestného nefalosneho takého čo uprednosti na prvé miesto mňa tak ako aj ja jeho samozrejme....hádam aj taký sú... 😂

fleur1111
28. dec 2021

Ja si myslím, že si spravila dobre. Treba si tieto veci vydiskutovať ešte na začiatku, čo kto očakáva. Lebo neskôr moze prísť sklamanie, ty by si bol v tom, že to s tebou mysli vážne a on by to mohol brat inak. Teraz vie, že z tvojej strany by nešlo len o úlet. Vyskúšaj, stretávajte sa a sami uvidíte či z toho bude niečo vážne. Drzim palce.

vikes
28. dec 2021

Vy máte dieťa a nemôžete si dovoliť každý mesiac ťahať domov nového chlapa, lebo chlap si chce len užiť a nechce dlhodobý vzťah. Je dobré si na začiatku všetko vyjasniť a neuveriť sladkým rečiam, čas vždy ukáže.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oktoberka
28. dec 2021

Dobre si to povedala. Chces vážny vzťah.
Ak je toho schopný,ukáže to.
Nič sa neboj. Máš už dieťa,tiež nemôžeš striedať mužov.
Daj dajte si čas a určite zistíš,na čom ste.

sona96
28. dec 2021

Podľa mňa si spravila divret. Muži majú radi priamu komunikáciu. Ja som mala 21, keď som tomu svojmu na prvom rande, povedala, že buď do toho poďme na celý život, alebo to nechajme tak. Aspoň sme obaja vedeli na čom sme.

autor
28. dec 2021

Ďakujem...🤗🤗🤗

luccija
28. dec 2021

Ja by som mu nič nehovorila načo?veď chodievajte von užívajte si a čas ukáže...vážny vzťah si mala...

brembo
2. jan 2022

Hlavne mu nedaj po 3 rande,nech si počká chlapec. Takto naozaj zistíš,o čo mu ide. Kludne to odkladaj i pol roka,keď to nevydrží,tak vieš kde si. Kľudne ti može povedať,že aj on chce vážny vzťah,ale plán može mať iný,a bude to na teba len hrať.