Mám ísť na víkend k mužovi, s ktorým som mala 3x rande?

13. jún 2022

Ahojte, mam takú dilemu🙄Som pol roka po rozchode, mam syna, syn chodí každý druhý víkend na víkend k svojmu otcovi. Nedávno som sa zoznámila s jedným mužom, ktorý ozaj, že neni na zahodenie😀🙂. Zatiaľ sme boli 3 krát na rande a on ma včera pozval na víkend k sebe domov.Mám tam ísť? Je pekný, milý, ma zmysel pre humor, len ja si myslím, že určite bude chcieť aj sex. Išli by ste?

ckocka
13. jún 2022

Ak by som chcela sex ja tak áno, v opačnom prípade nie.

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lintu
13. jún 2022

A chceš s ním už spať? Pozerať len na hviezdy asi nebudete. Tri stretnutia je za mňa málo, ale tak ľudia sme rôzni.

mimka1402
13. jún 2022

No je to na tebe predsa. Ja som vždy bola "blázon" a šla na spoločný pobyt s niekym, s kým som si volala cez videohovor, písala... Odvtedy som iba raz šla na víkend k mužovi po krátkej dobe čo sme sa poznali a síce chcel sex, no ja som to odmietla a on to dokázal plne rešpektovať. Krachlo to vtedy z iných dôvodov. No opätovne by som šla znova.
No, ale neviem aký je tento danýmuž, ale ak si otvorená tejto možnosti, že dôjde aj k sexu, tak by som šla.
Vieš, každý vnímame veci úplne inak.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. jún 2022

Veď práve, že ja sa na sex ešte necítim ako naozaj..niesom žena, ktorá niekomu hneď skáče do postele..ja som mu to aj povedala, že ešte nič nechcem a on povedal, že to rešpektuje, ale človek nikdy nevie ako sa situácia zvrtne, tak ja už neviem

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
13. jún 2022

Keďže si mu vysvetlila ako to máš, že neskaces chlapom hneď do postele tak zrejme počíta aj s tým, že nič nebude. Ono možno počas toho víkendu bude situácia kedy by sa to mohlo zvrtnúť a on bude čakať ako zareagujes. Keď nebudeš chcieť a je to normálny chlap, ktory je ochotný si na to ešte počkať tak to bude v pohode rešpektovať. Bez toho aby bol urazený, oduty alebo by sa ti viac neozval. Aspoň budeš vedieť na čom si. Ja by som išla. Veď nemusíte hneď skočiť do postele, môžete mať len pekný večer.

marsmykkok
13. jún 2022

chod ale iba cez deň, na večer domov alebo on nech príde k tebe...

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. jún 2022

@nikpa lenže ja tam mam byt dva dni a ja mam z toho hrozný zmätok v hlave..je odo mňa nejakých 60km ma auto v práci končíme obaja skoro a on cez týždeň nenavrhol aby sme sa stretli, že ved budeme celý víkend spolu🤷‍♀️ale zas na druhú stranu si piseme celé dni non stop

autor
13. jún 2022

@athom prosím ta, ako si na túto teóriu prišiel? Čím by som mu mala zničiť život? 🤦‍♀️

20erika07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clavak
13. jún 2022

Išla by som ale každý chce niečo ine

terezka1947
13. jún 2022

Rob čo cítiš ty sama.
Ak je to pre teba skoro,jednoducho mu to otvorene povedz. Veď predpokladám,že hľadáš partnera na celý život,chces úprimnosť. Tak začni s úprimnosťou od začiatku vzťahu.
Čo úprimnosťou stratis?

kubkovamama
13. jún 2022

Nešla by som,nech by bol akokoľvek super. V prvom rade máš zodpovednosť za dieťa-tzn.nevies či to nie je nejaký psychoš(čo mnohé zisťujeme až po rokoch). Ja som v tomto posera,bála by som sa. Či sa vrátim k deťom živá a zdravá. Pre porovnanie,k môjmu muzovi som išla na víkend cca po roku chodenia. A s deťmi. Inak som išla na celý deň a večer domov a naopak. Málokedy sme boli sami dvaja.

20erika07
13. jún 2022

@tenkratpodruhe bóžinku, ty si to riadne užívaš na tom koňovi🤦‍♀️🙈 Dufam, Ti je lepšie 👌💪

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. jún 2022

@tenkratpodruhe ty musíš byť riadne zbitý životom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
13. jún 2022

Áno, viem že tam máš byť dve noci. Ale keď mu nedáš prvú noc tak asi pochopí, že ešte nie je vhodný čas ani nasledujúcu noc...že toho času potrebuješ proste viac a keď to nepochopi tak nech ide do riti 🤷 Cítiť z tvojho písania, že si z toho v strese. Keď teraz cuvnes z toho víkendu, nebude vedieť čo si ma o tom myslieť. Tak buď sa ukľudni a choď, veď nejde o život alebo si to s ním normálne vysvetli ešte pred tým víkendom.

zuzanazu85
13. jún 2022

@athom a tebe kto ublížil,že tak prskáš ? 😆 Veď je to každého vec,tak sa opýtala,na to je kôň 😉.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanazu85
13. jún 2022

@athom ako to berú? Sú dvaja dospelí, slobodní ,ak budú chcieť sex,tak ho budú mať. Nech kľudne ide a nech si to obaja užijú,život je krátky na nejaké výčitky 😉😁.

pragmaticka
13. jún 2022

Jemine si žena predpokladám v zrelom veku, kedze máš dieťa?! Co je zle na sexe? Ty nemáš žiadne potreby? Ja by som hneď išla... Nie ste školáci, ze sa budete polroka držať pri kofole za rúčky.... Chod, uži si to, chod tam bez očakávaní a hlavne nerieš co bolo a bude. Nato sme tu príliš krátko...

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanazu85
13. jún 2022

@athom ako decko,ďakujem za pozvanie,ja nepotrebujem, mám 😆

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz