Mám doniesť niečo na prvé rande?

13. mar 2022

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci mate vo zvyku doniest nejaku malu pozornost na prve rande alebo naopak, ci vy ocakavate, ze muz vam nieco prinesie? (Bavime sa o prvom stretnuti len po pisani si na internete.)

maria39
13. mar 2022

nejaku sladkost staci

panelacikova
13. mar 2022

nič by som neniesla a nič neočakávala.

evkamotka
13. mar 2022

Nic sme si nedoniesli

thereisabear
13. mar 2022

Nič by som nenosila ani nečakala.

jazula
13. mar 2022

Len seba 🙂. Uprimne…nikdy ma ani nenapadlo chlapovi niečo doniesť na prvé stretnutie. A nepamätám si, že by som ja niečo dostala…

bosorka2302
13. mar 2022

Ja som zvykla dostat kvety a kadeco ale ja som nikdy nic okrem seba nedoniesla😃👍 chlapovi by malo zalezat na tom aby ma ulovil😃

klip0
13. mar 2022

Podľa mňa je až nevhodné aby žena mužovi niečo doniesla na prvé rande 😬

elizabet173
13. mar 2022

nič som neniesla, nič som neočakávala a ako žena som nad takým niečím ani neuvažovala, skôr si myslím, že by som muža dostala do rozpakov, ak by som niečo priniesla a on nie

siska53
13. mar 2022

Nie, nikdy som sa nestretla s tym, ze ma prvom rande niekto nieco okrem sameho seba prinesie.

iwesska
13. mar 2022

Seba😁Vzdy stacilo😁Nemyslim si,ze chlap ocakava nejaky hmotny dar.

maminkadeticiek
13. mar 2022

To som nikdy nepocula ze nieco bosit nanprve rande 😁 Tak mozno muz ak je gentleman,tak mozno on tebe 1 ruzicku ale inak urcite nic.

sweetdreams1
13. mar 2022

Nemusíš nosiť nič , aleeeeee možno nejakú pozornosť, ak by to vyplývalo z kontextu, ako ste sa na tom rande dohodli, zoznámili, predtým si niečom písali alebo tak...

mimka1402
13. mar 2022

Neniesla som. Iba raz, keď dotyčný mal v ten deň narodeniny tak som mu kúpila čokoládu, lebo sme si predtým xy mesiacov písali. 🙂

lorin29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
13. mar 2022

Nič som nedonsiela ani neočakávala

jaskolka
13. mar 2022

Nič som nikdy nenosila, ani Neočakávala.Parkrat som ale aj tak dostala kvet, a raz čokoládu.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
13. mar 2022

Nie

elementissa
13. mar 2022

A kde je rovnoprávnosť?!?! Keď nič nedonesies, ani nič nečakaj 🤣 nepáči sa mi, ako sú chlapi "nútení" niečo ženám nosiť a ženy majú robiť chrumkavé. Ja som na prvé rande nikdy nič nedoniesla, no ani som nikdy nič nedostala. No ja ani nie som na dary, kvety a podobne. Nedávame si s mužom darčeky na Valentína, nedostávam kvety ani nič iné na deň žien či na deň matiek, oni on nedostáva nič na deň otcov, na výročie sa ideme niekam zrelaxovať spolu, na Vianoce si kupujeme nejaký výlet či wellness, na narodeniny tiež. Nie je darom iba prítomnosť a úprimná láska toho druhého? Ak však očakávaš, že niečo dostaneš a nechceš sa cítiť blbo, tak prečo by si nedoniesla aj ty? Kľudne mu dones kávu, sypaný čaj, čokoládu či nintendo hru... Čo má rád. A ak nevieš a nechceš, tak nenos nič. Ideálne bude, keď ani jeden nič nedonesie alebo donesiete obaja. Potom sa ten druhý nebude cítiť "dlžný".

ivana11155
13. mar 2022

Nikdy by ma také niečo nenapadlo...

ummimaryam
13. mar 2022

Prosim ta len nic nenos. On je ten kto ti ma nieco doniest, minimalne kvet. Pokial je gentleman. Cize mu nic nenos inac si vyrazne pohorsis.

jana_eyre_2
13. mar 2022

Na prvom rande som nikdy nič nedoniesla, ani nič nedostala.. veď prvé rande je len otuknutie, stretnutie či si vôbec sadnete alebo nie..

savanna
13. mar 2022

Nikdy som nic nenosila ani nedostala. Raz malu cokoladku, najskor mi to prislo ako mila pozornost. Ale potom sa z neho vyklul hrozny manipulator, tak som neskor rozmyslala, ci mi ju nepriniesol len preto, aby ma nemusel pozyvat po kave aj na kolac 😀.

h2
13. mar 2022

Nie, nič netreba. Ja som raz dávno dostala ružu. Na začiatku rande mi ju dal a ja som ju potom celý čas mala na starosti a vláčila ju so sebou. Dosť ma to otravovalo. Takže, radšej nič.

suge
13. mar 2022

Ja by som v tejto zime nechcela ani kvet.🥀😉 A k darčekom na prvom rande všeobecne, radšej nie. Veľa prvých rande je zároveň posledných a čo by doma človek robil s kopou nevyžiadaných darčekov?🤷‍♀️

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
greywolf
13. mar 2022

Kondom 😀

zdenkastanka
14. mar 2022

Radsej nenos nic... nahodou nebude mat nic a bude sa citit trapne a druhe rande uz ani nenavrhne lebo si bude mysliet ze v tvojich ociach klesol.a pritom to mohlo vyjsť... ani ja osobne by som nic necakala.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadula_15
14. mar 2022

Osobne som nič, nevidím na to dôvod, ale teda dostala som na prvom rande kvetinku a tiež aj kávu, takže podľa mňa chlap má byť ten ktorého niečo takéto napadne.