Mám 3-ročný vzťah a priateľ o mne nikomu nič nepovedal

2. aug 2023

Mám 3 ročný vzťah vlastne ani neviem či sa to dá nazvať vzťahom. Ide o to že môj priateľ o mne doma vôbec nepovedal ani rodičom ani kamošom. Je mi strašne zle pretože sa ma doma vždy mama pýta kedy má zoznámi s jeho rodičmi no ja jej neviem čo povedať , už sa neviem na nič vyhovárať. Cítim sa tak strašne zle , neviem poriadne spávať vždy nato myslím , keď sa ho opýtam prečo tak odpovie že nechce aby sa mu do toho mama nestarala ale čo sa má matka starať do života dospelému mužovi . Už neviem ako ďalej , chcem to ukončiť aj keď ho veľmi ľúbim , bude to tak najlepšie už viac nemiením čakať . Máte niektorá z vás takúto skúsenosť .? 😟

syslik81
2. aug 2023

tak ak to chces ukoncit este mozes dat ultimatum zoznamis ma s rodinou alebo je koniec... ak nie mama mali by o tebe vediet aspon kamosi ,surodenci niekto... aj keby mali neviem aky vztah aspon spoznat by si ich mala ,,

anonymanonym
2. aug 2023

Ak nemaju naozaj zle vztahy, vadilo by mi to. A mam taku skusenost. Skoncilo to rozchodom, aj ked primarne z inych dovodov.

juliacenc
2. aug 2023

Nechapem ako ta dokaze pred kazdym zatajovat uz 3 roky. Nema nahodou niekde inu rodinu? Ved to je sialene ak sa nad tym zamyslis ako to vobec dokazal… taky clovek kto vie co vsetko este dokaze..

daniela2202
2. aug 2023

Ukončiť, za tým niečo bude... sila 3 roky, druhé by boli už vydaté

mamusa123456789
2. aug 2023

Rak toto nie je normálne, zahraj sa na detektíva a sleduj ho možno zistíš, ze ma rodinu ako pisala @juliacenc trosku mu skus veci prerábať a u možno zistíš, ze si len nejaká jeho bokovka... Inak nám sa po 3 rokoch vzťahu narodila dcerka

juliacenc
2. aug 2023

@mamusa123456789 co ty vies vsetko je mozne. Neviem si predstavit ako niekto dokaze 3 roky zatajit cloveka s ktorym zrejme travi 7 dni v tyzdni. Jasne ze som prehnala ale proste som z toho v soku 😀

darina77
2. aug 2023

Možno sa za nich hanbí

joesvk
2. aug 2023

@darina77 Alebo za ňu.

avonladyba
2. aug 2023

Nemám takúto skúsenosť, rodičom ma predstavil, ale tiež sa chcem rozísť napriek tomu, že ho ľúbim a je to strašné 😔

zuzanka.zuzu
2. aug 2023

a aj tvoj priateľ má s tebou vzťah či len ty s ním? 😀

jajanka31
2. aug 2023

Nemam taku skusenost a uprimne by som takyto vztah ako dospela zena neakceptovala.

hela335
2. aug 2023

Mňa rok tajil a zistila som že ma snúbenicu s ktorou je 8 r.🤣🤣

kvetinka1797
2. aug 2023

@hela335 neeee 😂 to fakt?

amelie2017
3. aug 2023

A manzelke ta uz predstavil? Neviem si predstavit nat 3 roky takyto vztah.

slovakboy
3. aug 2023

Mám rovnakú skúsenosť s našim synom. Ma priateľku už 3 roky a tají ju pred nami. Nie úplne pretože vieme kto to je aj že s ňou chodí alebo chodil. Pritom jej rodičia od nás bývajú len na pár krokov a ani ich nepoznáme. Cítime sa blbo že sa nás syn takto správa. Neviem z neho dostať rozumnú odpoved, ale mám taký pocit, že sa za ňu hanbi. Pretože nie je študovaná a fajčí a nezdá sa mu dosť dobrá pre neho. Neviem mu vysvetliť že to nie sú podstatné veci. Podľa mňa má aj problém so vzťahom k samému sebe. Neviem kde sme urobili chybu. Manželka vraví že sme sa s ním malo rozprávali o týchto veciach - o hodnotách vo vzťahu. Trápi ma to keď čítam tvoj príspevok. Pretože si mi pripomenula, aké zle je to pre ňu. Ako sa hrozne cíti ona.Dokonca ma na chvíľu napadlo či to nie si ty.

majka99999
3. aug 2023

Mne to pride, ze caka na daco lepsie.

Ale zarial stacis aj ty, 3 roky vztahu a nebyvate spolu a ani keho kamaradi nevedia? Lebo moze mat zly vztah k rodine, ale snad kamosom by ta mohol predstavit...

hela335
3. aug 2023

@kvetinka1797 to bolo horšie to si ono rakovinu vymyslelo plus že mu decko umrelo atd 🤣na nový rok som si zavolala z jeho svokrou a bolo

danica2711
3. aug 2023

a to spolu bývate, či sa len občas stretnete? Spoločné bývanie by asi pred rodičmi ťažko zatajil, aj keď mnohí ľudia sú rozprávkári, že by Andersen závidel... Bohvie, aké má vzťahy s rodičmi, ale že o tebe nevedia ani jeho kamaráti?! Tam bude niečo divné. Aby ma chlap 3 roky schovával pred celým svetom, tak to teda nie. Z najpravdepodobnejších možností ma napadá 1. Je ženatý/má niekde paralelný vzťah, o ktorý nechce prísť. 2. Hanbí sa za teba. Obidve sú pre mňa konečná

milanemila
3. aug 2023

No dobre dajme tomu, ze aj keby mal mamu, kt sa extremne do vsetkeho stara a nechce ti ju predstavit, ale preco ta nepredstavi kamaratom? Podla mna je to divne. Ako travite spolu cas? Chodis ty k nemu/on k tebe alebo spolu byvate?

alickapusinka
3. aug 2023

@hela335 to vážne. No to už je riadny debil.

alickapusinka
3. aug 2023

Bývate spolu žijete v jednej domácnosti. Pre mňa by to bola konečna.

wildria
3. aug 2023

Zlatíčko nebud naivna 🙂 ten chlap ma potom fakt niekde rodinu alebo zenu. Preco inak by o tene nikomu nepovedal? Uvazuj 😄 byt tebou si ho trosku odsledujem lebo toto niecim smrdi, a sama to vies 🙂 alebo ako uz niekto pisal ..ultimatum. bud ta zoznami alebo cau parky 😄 lebo je to divne a chore, velmi podozrive. A podotykam ze keby mu to ultimatum das, a zacne za vyhivarat alebo mat co i len najmensi problem, v tom momente vies ze si mas balit kufre lebo chalanisko ma asi inde rozrobene 😄 napís ako to dopadlo. Len nebud naivna prosim ta.

liz_lemon
4. aug 2023

poznám taký prípad, keď muž oznámil mame (otca už nemal), že má vzťah až tesne pred svadbou, a samozrejme to nedopadlo dobre, zobrali sa, ale nevesta so svokrou nevychádza dobre, svokra ju nemá v láske, pritom nevesta je úplne normálna žena, VŠ, z dobrej rodiny, skôr jej synáčik je veľmi dovný týpek, už aj tým správaním, osobne by som asi brala nohy na plecia, je dosť zvláštne 3 roky nikomu o tebe nič nepovedať

portret7
4. aug 2023

Možno sa v rodine hanbí za niečo, čo ti nechce hovoriť a boji sa, že sa budeš na neho pizerat s predsudkami. Mne sa take niečí podobne stalo, tiež som v tom vaše nechápala, prečo mi to hneď nepovedal….teraz s odstúpom casu ale chapem…tiež sme mali nelichotivú situáciu v rodine, za ktorú vobec nemozem ani so mnou nesúvisí, a napriek tomu sa hanbím za to.