Mám 24 a ešte som nemal ženu

neznamy786
22. jún 2024

Ahojte chcel by som rozpísať môj problém co sa týka prečo som panic a prečo som si nikdy nenašiel frajerku, je mi to blbé tu písať o tom ale chcel by som vedieť vás názor 🥺 je to len a len moja chyba, som dosť úzkostlivy hamblivy a tichý, račej som ten typ co viac premýšľa ako koná, neviem komunikovať cudzimi ľuďmi, hovoríte si chlap ktorý má 24 rokov a je panic, musí vypadať nejako zle keď ho baby nechcú, ale opak je pravdou, vždy som mal okolo seba pekne baby a ja veru tiež nevypadám zle, dokonca som mal aj nejaké ponuky od modelingu, aj napriek tomu mám nízke sebavedomie a neviem komunikovať som skôr introvert. Vždy som sa o seba staral viac ako ostatný chlapci, na gélovány vzorne upravený, potrpím si na oblečenie som dobrý človek ktorý má dobre srdce a miluje zvieratá a prírodu 🥺 jednej
veci som sa bal najviac a to je ísť babou von a to len z jedného dôvodu ze by som jej nevedel co mam povedať bal by som sa trapneho tichá, vôbec sa neviem uvoľniť a komunikovať pred cudzími ľuďmi a pritom u moje partie som obľúbený ukecany a dovolím si povedať ze aj vtipný, neviete prečo som taky? 😩 Jak to robia kamaráti ze vedia zbaliť na každej disco nejakú babu? Trik je asi len komunikácii ale niekedy mám pocit že trepu len hovadiny a baby sa na to chytajú 🫶

kacena4
22. jún 2024

neboj sa nie si jediny panic v tomto veku a ak si hanblivý nehladaj si babu na diskotékach na 1 noc ale hladaj hlbsi vztah inde a mozno prvy bude aj posledny držím palceky

pralinka25
22. jún 2024

@neznamy786 trening robi majstra. trenuj si komunikaciu so zenami (je uplne jedno aka vekova kategoria) len tak nie hned za ucelom niekoho zbalit.

dzulli1980
22. jún 2024

Bože, si sa opísal ako "Adonis" ... možno to je problém, že si až príliš moc zameraný na seba ... aby si mal správne nagélované vlasy, aby si sedel v správnom uhle atď. ... toto baby fakt "nerajcuje" ... no je možné, že Tvoj problém vznikol niekde v detstve, prístup rodičov, spolužiakov atď. ... v tom prípade vyhľadaj psychológa, pomôže Ti.

gemerka17
22. jún 2024

Ide aj o to, akú babu hľadáš. Baba, ktorá chodí na diskoteky, ide jej o vzhlad, pričom aj ona dobre vyzerá, v hlave väčšinou prazdnejsie, tak taka o teba nezakopne. Hľadaj babu, ktorá má spoločné koníčky ako ty, takze zvierata, prirodu, turistiku atd. Budete mať aj o čom kecať.

neznamy786
autor
22. jún 2024

@dzulli1980 adonis nie som, písal som ze mam slabé sebavedomie, bol som konštruktívny a úprimný a plus to co hovorili aj moji blízky

pribinak
22. jún 2024

@neznamy786 prečo nejdes na nejakú psychoterapiu? Aby si trosku ožil

Inak to ze si vo veku 24 rokov panic, nie je žiadna tragédia

personality
22. jún 2024

@neznamy786 na sebavedomí sa dá pracovať, vygoogli si čo pre to urobiť 🙂
Tak isto môžeš trénovať aj rande, keď si taký pekný, tak sa pridaj na zoznamovaciu aplikáciu a choď sa prejsť a viacerými dievčatami, ak z toho nič nebude, po pár stretnutiach stratis ostych 🙂

luccija
22. jún 2024

Možno ona sa boji ešte viac trapneho ticha a o čom rozprávať co myslíš, že si jediný panic a introvert?a možno budeš prekvapený, keď si sadnete, že sa ti ústa nezatvoria.Na tom na čom ti záleží vtedy majú ľudia najviac obavy.A možno si nájdeš takú čo ťa bude viesť a k slovu ta nepustí.
Otukas sa neboj🙂

nika23t
22. jún 2024

@neznamy786 ja by som na Tvojom mieste tiež trénovala komunikáciu. Nemusíš hneď s babami, co sa Ti páčia, ale kdekoľvek a s akoukoľvek kockou, bus, vlak, práca, obchod, hocikde, len taka nezáväzná komunikácia. Mozno si sa príliš upol na to, ze potrebuješ dievca/ženu a rýchlo sa zbaviť toho, ze si panic. Ale z toho si nerob ťažkú hlavu. Toto je úplne, úplne v pohode. Podľa mňa sa príliš kontrolujes, snažíš. Bud viac prirodzený, skus byt sam sebou. Bud taky, ako Ta popisujú kamaráti a známi. A keď sa nepodarí na prvýkrát, nevadí. To sa stáva každému. Držím palce. A podľa mňa si sa v úvode popísal celkom fajn, tak reálne. Len na nesprávnom fóre 🤷

riesska123
22. jún 2024

Cauko, mám o pár rokov menej ako ty, problém so sebavedomím, ale určite sa nebojím osloviť opačne pohlavie. Teda nie až tak moc ako ty 🤔 Na tvojom mieste sa snažím dať do reči s akýmkoľvek dievčaťom ( nie s tými čo si tu písal peknými a nie s cieľom zbaliť ) a takto trénovať nasucho. Alebo keď to nepôjde takto (možno sa bojíš že sa strapnis alebo čo pred babami co poznaju ta), tak skúšaj na cudzej holke.
A keď sa bojíš trapného ticha a pritom si ukecaný proste pusa sa ti nezavrie ako rozprávaš stále a pri babe sa bojíš že ju ani neotvoris. Ale ešte si to nevyskúšal.. nemusis sa báť, ty si v spoločnosti ľudí čo poznáš veselý a vtipný, prečo by si nebol pred babou? Stačí byt sám sebou aký si a keby sa bojíš tak si skús predstaviť že to je nejaký tvoj kamarát.
Ozaj máš nejakú vyhliadnutu čo by si chcel pozvať von ?😊 alebo si myslel toto tak všeobecne že sa bojíš pozvať ?

vali_44
22. jún 2024

Moja rada pre teba je menej rozmýšľať a viac konať. Trénovať si small talk so ženami pri vsetkych prilezitoatiach co budu a nebrat sa prilis vazne 🙂 Ja mam rada napr.ludi co si vedia zo seba aj spravit srandu a niesu na silu ,,dokonaly”.

macatt
22. jún 2024

Asi priliž veľa času tráviš tým, aby si dobre vyzeral, bol nastajlovaný, upravený, oblečený, čo povieš, nepovieš, mal si povedať…zmeň nastavenie, nemusíš chodiť spotený, trochu len z toho uber a nesleduj sa toľko..aj za mojich mladých čias boli tie najvyzívavejšie baby samé( lebo bežný chlapec sa takú bál osloviť) a boli často opúšťané, lebo boli nepoužiteľné a nevedeli sa odreagovať nikdy, stále museli vyzerať tip-top, teda nehrozilo, že by sa jej niekto chytil vlasov, tváre.. aj ty urob zo seba viac dostupného,,chlapa,, a začni tým, že si raz niekam vyrazíš nenagélovaný, si toho schopný? Ak nie tak potom psychológ..

neznamy786
autor
22. jún 2024

Ďakujem všetkým za podporu, není to jednoduche na discoteke som skúšal komunikovať samozrejme musel som sa opiť a nábrat odvahu, a viete také bežné rozprávanie ako sa ma? Koľko ma rokov, odkiaľ je, atď potom sa ďalej jednoducho neviem posunúť, neviem co sa pýtať ďalej, v dnešnej dobe aj keď napíšeš babe na zozname ako sa ma? tak baba ani neodpíše

riesska123
22. jún 2024

@neznamy786 neodpíše lebo nám tam píše 90% chlapov ako sa máš ? Pripadne čo robis ? 😀 to ta hned prejde chuť citat to viackrát každý deň. Skús niečo iné pisat

tehulka2011
22. jún 2024

to, ze neodpisuju na zoznamke, moze byt aj kvoli tvojim gramatickym chybam

harrisson
22. jún 2024

Začni študovať sebarozvoj a balenie zien

naneta258
22. jún 2024

@neznamy786 nejaká spolužiačka/kolegyňa v práci na pokec sa nenájde pre teba?

neznamy786
autor
22. jún 2024

@naneta258 bohužiaľ nepracujem bol som na operácii, ale viete jak to je základné veci sa opýtam odkiaľ je koľko ma rokov atď a potom nič dôjdu slová a som v prdeli 😅

naneta258
22. jún 2024

@neznamy786 tak skus niečo o com vieš ďalej komunikovať aj ty. Napríklad ci ma nejaké domáce zviera a zacnes sa naň vypytovať viac + spomenieš ze aj ty máš nejaké zviera a začne sa pýtať ona 😀 hladaj take témy, ktoré sa dajú rozvíjať.

neznamy786
autor
22. jún 2024

@tehulka2011 na to si dávam večši pozor ale bohužiaľ som dysgrafik, ospravedlňujem sa za gramatiku

vali_44
22. jún 2024

A ked rad chodis do prirody co tak nieco praktickejsie? Napadaju mi turisticke akcie, dobrovolnicke prace alebo vencenie psov z utulku. Skus mimo internet

neznamy786
autor
22. jún 2024

@vali_44
@vali_44 presťahoval som sa do Trnavy takže na tu túru už moc nechodím, ale chodím každý deň cvičiť na sláviu stretworkaut a potom korčuľovať sa to sú moje hobby viac ich nemam

damian85
23. jún 2024

@neznamy786 nie si jediný čo je panic. Poznám podobné prípady. Nikdy to nie je o výzore - vždy je to o forme komunikácie. Ženy sa musia smiať a vtedy im nohavičky padajú. Skús sa zameriať na úsmev a nie na tie nohavičky. Cesta do nich nevedie cez nich - ale cez pusu. Buď správne aktívny - nemusíš každej vysvetľovať že si mal ponuky od modelingu a vôbec nie že si panic. Komunikuj sleduj úsmev - ak nie zmeň taktiku. Aktívny aktívny a aktívny. Ženy v tvojom veku si myslia že sú princezné - ono ich to po 35 tke prejde - teraz jej ten pocit musíš dať. Neskôr si ťa ulovia aj samého.

dadis
23. jún 2024

@neznamy786 cvik robi majstra. skus sa co najviac stretavat s roznymi zenami a viest s nimi rozhovoru na rozne temy a zistis, ze to je uplne to iste ako s muzmi (az na malinke rozdiely). este mi napadlo, ze su vztahovi kouci alebo ine ucty na IG, kde ziskas rozne rady a tipy od inyh ludi napr.https://www.instagram.com/svetintroverta?i... alebo knihy napr. od Michala Kopeckeho (nemam osobnu skusenost s nimi, len z pocutia). Ale byt v tomto velu panicom je uplne ok, len zacni s tym nieco robit, lebo v tomto veku mas najviac sanci sa zoznamovat.. 😉

dadis
23. jún 2024

@damian85 Mam 43 a este som princezna 🤭😅.

damian85
23. jún 2024

@dadis niektoré to prejde neskôr......potom ale už skôr kráľovná.....neskôr začnú hlasať teóriu vek je len číslo....atď.....každopádne chlapec asi loví vo vodách svojho veku.....tam sa ešte lieta v oblakoch

luckajozko21
23. jún 2024

@neznamy786 a na tom streetworkoute su napumpovani chlapci a babenky co drepuju prvu ligu... tam asi nepochodis so sebavedomim. Ved skus nejake akcie mimo diskoteky - ja neviem salsu, alebo tu turistiku, cestovatelske skupiny. To ze si sa prestahoval do Trnavy neznamena, ze tam ludia nemaju konicky. Su tam vysoke skoly, studenti tiez nejako travia volny cas. Tak skus tam, nevadi, ze nestudujes. Hladaj iba sance, aby si mohol trenovat komunikaciu.

svetlonos
23. jún 2024

@gemerka17
ahoj, ty si nikdy nechodila na diskotéky? Ja som si tam jedného okukala a boli sme spolu 8 rokov, prazdnejsie v hlave nemám. Nie všetci čo zájmu sem tam na disku sú vyletí 🙂.

damian85
23. jún 2024

@luckajozko21 13 rokov chodím do jedného gymu 4,5x v týždni. Zažil som tam výmenu generácii a neuverila by si ale chlapci ktorých dvihnem na rozcvičku na jednej ruke majú vedľa seba veľmi pohľadné dievčatá. Je to len o komunikácii. Odvážnemu štastie praje. Bez komunikácie nie je baba , bez baby nie je sex , jedine ten zaplatený😝

luckajozko21
23. jún 2024

@damian85 jasne mas uplnu pravdu. Ale on sa tam asi 'neciti uplne ok', aby si tam pokecal so slecnou. Aspon z toho co pise. Nejde to na diskoteke, asi ani v gyme... tak treba rozsirit posobisko na ine miesta a trenovat. Tak ako mu vsetci pisu 🙂)