Mali ste strach pred prvým sexom s novým partnerom?

16. jún 2021

Ahojte mali ste strach keď ste šli do postele s druhým vašim sexuálnym partnerom. Predtým som nežila pohlavne rok a pol. Ďakujem za vaše odpovede. 🙂

desore
16. jún 2021

S druhym vo svojom zivote? Kolko mas rokov?

autor
16. jún 2021

@desore 23rokov mam

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielarey
16. jún 2021

A z čoho konkrétne máš strach? Ne nevyhovies jeho potrebám? Nebude ta to bavit? Alebo nebudeš prenho krasna? Alebo že bude sex a skončí to?
Ako dlho ste spolu?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
16. jún 2021

Hlavne klud, vacsie bremeno ma nalozene na pleciach muz. Aby nezlyhal, aby sa zene pacil... atd.
Jeden, dva drinky na uvolnenie su fajn.

kittykat22
16. jún 2021

Urcite ano 😀 spominam si ked som bola mlada tak som najskor bola vyplasena ako dopadne rande, potom ci zavola, potom z prveho bozku no a sex ... konecna 😂 uplne v strese. Podla mna to k tomu patri. Myslim, ze keby som aj teraz z neviem akeho dovodu isla do noveho vztahu tak by som bola cela nesvoja. A to mi ide uz na 40 😀

autor
16. jún 2021

@gabrielarey ano bojím sa ze to skončí..nemam moc šťastie na vzťahy a druhy krát sa bojím s niekym spať

gabrielarey
16. jún 2021

A koľko ste spolu?
A nečudujem sa ti. Síce ja som mala viac partnerov v posteli ale časom mi každý jeden povedal že ich to prestalo bavit skrz toho že už o mna nemuseli bojovať. Proste má dostali. Ale to je taká moja temna stránka minulosti.
Terajšiemu partnerovi, s ktorým mám dieťa, bývanie a sme zasnúbený, som dala po 2mesiacoch. Viac si má vazil

autor
16. jún 2021

@gabrielarey já neviem ci sme spolu.. To je také všelijaké.. Proste sa stretávame

gabrielarey
16. jún 2021

Tak potom mu nedaj!!! Alebo ak si chceš užiť tak do toho len aby si nemala srdce zlomené.

hankm
16. jún 2021

@autorka a problem je v tom, ze sa tlacis do vztahu (cit.: nemam moc šťastie na vzťahy...) preco lipnes na tom mat vztah? Zbytocne sex predcenujes... ziadne uslachtile dovody, pocit jedinecnosti splynutua a odovzdania sa jeden druhemu... vzletne frazy... ano, vie to mat istu hlbku ak... ale v prvom rade je to elementarna fyz potreba (evolucna) to len moderna spolocnost a kultura z to posunula do dvoch extremov. Jeden, uplne uvolnenie (dekadentne spravanie) a druhe ako nieco “transcendentne soojenie dvoch dusi, vrchol psych a fyz spojenia” A pritom to nie je ani jedno ani druhe.... nespi s nim, nemas to v hlave upratane. Aj ked ta nenecha hned, ale po par tyzdnoch/mesiacoch stale budes v rovnakom stave strachu, ze ty si mu dala a aj tak to nevyslo.

desore
16. jún 2021

Akoby povedal, jeden moj prostoreky sused... nechaj si, da mi druha...mozno je to ten pravy, s ktorym zostanes...mozno budes mat este zopar priatelov, kym pride ten pravy...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any_soj
17. jún 2021

Skús si vypočuť prvú časť tohto podcastu "ako si nezobrať teľa", je skvelý... Dalo by sa parafrázovať aj "ako nespat s telatom" - či ti naozaj stojí za to darovať sa mu ... prvá časť je "10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu", alebo čo si všímať na druhom... keďže píšeš, že nemáš šťastie na vzťahy a bojíš sa, že to sexom skončí .. https://open.spotify.com/episode/2iBa0NjaAmII7h...

any_soj
17. jún 2021

@hankm som rada, že môj manžel to vníma ináč ako ty 🙂

hankm
17. jún 2021

@any_soj mam sa citit dotknuty nejako ? 😁

any_soj
17. jún 2021

@hankm práveže dotknutý mnou určite nie 🙂

hankm
17. jún 2021

@any_soj a kym teda? 😁

autor
18. jún 2021

@hankm já len nechcem byť tá o ktorej si budú všetci hovoriť ze sa vyspím s každým..pretože ja taka niesom.. Mna by to zlomilo keby som sa niečo také o sebe do pocula

stary_ujco
18. jún 2021

Ked vadí ludom okolo teba, že máš pravidelne sex, tak ho nemaj.
Keď im bude vadiť, že máš dlhé vlasy, tak sa ostrihaj...
Sex má byť zábava a uvolnenie. Ak to je stres a výčitky, tak je to onicom

hankm
18. jún 2021

@autorka mrzi ma, ze sa pohybujes v okruhu ludi ktori vobec toto riesia... tazko sa vyjadrit, neviem co za muzov stretavas, ked prve co riesis je, ze o tebe budu nieco rozpravat. Ked to s tymito muzmi/ chlapcami na vztah necitis a mas pochybnosti o tim ze ta chcu iba na jednorazovku tak ser na to, nerandi, to nie je povinnost. Ked budes mat okolo 30 budu zase o tebe hovorit, ze si stara dievka...

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
22. jún 2021

kup si nejake poriadne sexy pradlo, nejake eroticke delo, uvolni sa a nechaj sa viest, nebud nervozna a uvidiš, že sa ti to bude pačit