Malé prsia

22. aug 2021

Tie co mate mensie prsia nemali ste z toho niekedy komplex pred chlapom ? Ja mam 75B a chuducku postavu len mam pocit ze teraz uz ma skoro kazda druha silikony .. ale plastiku nechcem.

ckocka
22. aug 2021

Ten chlap čo si ťa vybral/vyberie ak nie je slepý tak približne vie čo má očakávať. Tak prečo komplexy? Keby chcel velké prsia, nájde si velké prsia.

autor
22. aug 2021

@ckocka tak to je pravda …

tomika
22. aug 2021

Hlavne že som zdravá.

sissy27
22. aug 2021

Nie. A nie každý chlap má rád veľké prsia. A do budúcna - buď rada, aspoň ti nebude mať čo ovísať 😃

pribinak
22. aug 2021

Niektorí chlapi sa zaujímajú aj o to čo máš v hlave. Kozy nie sú všetko.

marca12
22. aug 2021

V puberte som mala komplexy,ale v dospelosti vobec. Ono sa ti aj postava meni a mne osobne vekom aj kilami narastli aj prsia 🤣

sylvinka08
22. aug 2021

Ja mám malé prsia, možno menšie ako ty. Mám už po dvoch deťoch, prvé som kojila 1 rok, druhé 3,5 roka, čo som ani zdaleka neplánovala, proste tak vyšlo.

Pred pár rokmi som raz videla fotku našej známej z pláže, nemala vrchný diel plaviek a celá bola pokrytá mokrým pieskom.
Ako väčšie prsia mala, rovnaký vek a už je viseli po dvoch deťoch dosť dole.

Teraz keď mám 43 rokov oceňujem že mám malé prsia, stále ich mám na svojom mieste a kedže neobľubujem podprsenku, sem tam vybehnem aj bez nej a ani nevidno že mi niečo chýba.

Teraz to pociťuješ možno ako hendikep ale ked budeš staršia oceníš to ako ja.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
22. aug 2021

Nie nikdy...75B mam aj ja..take akurat do ruky🤭🤭🤭

janulka1802
22. aug 2021

Ja som mala vždy menšie prsia (70B). Nápadníkov som mala vždy už od ZŠ. Nie každý chlap túži po veľkých prsiach, sú aj takí, ktori radšej menšie. Toto není o prsiach, ale o žene, o tom, čo vyžaruje. Mám odkojených takmer 7 rokov a prsia takmer alebo len minimálne zmenené, takže som maximálne spokojná.

heymissg
22. aug 2021

Nie, práveže je to super.. ja stále hovorím ze mám MPP.. malé pevné pekné... keď som bola tehotná, pribratá a mala veľké prsia tak mi to vadilo... je to hlavne o tvojom postoji... s chlapmi som nikdy nemala problém. Keď máš sebavedomie, nikto to riešiť nebude..hlavne to nerieš ty. Mne sa veľké prsia nepáčia 🙂

mattkapd
22. aug 2021

Keď som bola mladšia tak som počula od jednej známej že do huby stačí a do ruky nech si naserie.. Ono ja som nikdy nemala komplexy možno aj tým ze teraz predávajú dobre podprsenky.. Zatial som odkojila len jedno ale prsia mi ostali úplne rovnaké.. A navysse s malými prsiami sa dobre spi na bruchu 🤭

leskovael
22. aug 2021

Teraz neviem ci ti vadí tvoja veľkosť, alebo ti ani nevadí ale riešiš že co nato chlap, alebo jednoducho riešiš ze každá druhá ma silikóny (verím ze toto mas napozerane z ig) ja napr mám urobene prsia, no z môjho okolia - ľudí ktorých poznám v reálnom živote nie vďaka koniku, alebo nejakej so.sieti, viem o troch babach.. Ale ked si zoberiem taky instagram tak ano tam mam pocit ze ich ma každá druhá.

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
22. aug 2021

Aj ja som take mala. 75B, po tehotenstve mi ostali 75D. 😩😩😩 chcela by som spat svoje malé prsia

nanulik
22. aug 2021

Do huby akurát a do ruky nech si nasere.... Tak sa vraví u nás.

adamadent
22. aug 2021

Stále si pred zrkadlom poviem ze by sa mi páčili väčšie prsia, jedine v tehotenstve som mala trochu plnšie, chcela by som väčšie.... Ale... Odkojili 2 deti dokopy 4 roky a za implantáty ich teda nevymenim. Takže som zmierenia.

hennyinnsbruck
22. aug 2021

Tieto problemy som mala ked som mala ca 20-25r…. Mam vyse 37 a som uplne spokojna sama so sebou😊

A co ked ma kazda druha silikony,myslis si ze kazdemu chlapovi sa to paci?ver mi ze nie😃

simsalabim
22. aug 2021

Aj ja som mala 75B a nikdy som nechcela vacsie. Naco? Aby na bolel z nich chrbat a vadili mi, ked si lahnem na brucho? Silikony by som veru nechcela. Chora doba, silikony, kacacie pery a zadnice sluziace ako tacka na sampus. Ako ich maju muzi potom brat ako rovnocenne partnerky a nie sexualny objekt?

0silvia0
22. aug 2021

75B podla mna nie su prsia na chuduckej postave. Ved to su prsia akurat. Ja mam 70A, to su male prsia a az vekom ich patricne ocenujem. Som teraz stastna, ze mi vacsie nenarastli. Jednak sa po kojeni vobec nezmenili, nic mi nekleslo. Jednak si mozem stale obliect konfekcnu velkost 36/S a nemusim kupovat o cislo vacsie veci kvoli hrudnym objemom.

autor
22. aug 2021

@0silvia0 no ja mam velkost: ,, XS ,, a mam 75 B …

euka210
22. aug 2021

Tiez som mala take, ziadny problem...tehu,deti a dojcenie to dali na D 🤣

autor
22. aug 2021

Samozrejme zalezi aky typ podprsenky je .. ked je push up tak 75B a niekedy aj mensie …

0silvia0
22. aug 2021

Asi mas sirsi chrbat, ja som tenka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. aug 2021

@0silvia0 174 cm a 50 kg

autor
22. aug 2021

Ale ked nemam push up,,,, tak su male .. ale zase nie ze by som tam nic nemala

0silvia0
22. aug 2021

no ved v pohode, len spodny obvod je obvod chrbta, takze kazdy ma iny typ postavy, cize mozes mat 75B, si vysoka a stihla. Ja som nizsia ako ty takmer o 10 cm a mam 70A.

tomika
22. aug 2021

Tak čo chceš, si ako modelka 😉👍

autor
22. aug 2021

@tomika …k postave to ide .. len tazsie sa mi kupuju podprsenky bez push up , aj plavky…