Má výčitky svedomia

katka3588
13. okt 2022

Dobrý večer.
Chcela by som poprosiť o radu alebo lepšie povedané o vysvetlenie čo ten druhý tým chcel povedať.
Ja som slobodná,nezadaná a už dlhšie si píšem a stretávam s mužom,ktorý ma partnerku,nie manželku.
Stalo sa že sme spolu strávili noc a on mi napísal
že: Nieje mi dobre. Mám výčitky svedomia čo sme boli spolu. Neviem to hodiť za hlavu,nejde to...
Ako to myslel že to nevie hodiť za hlavu,alebo čo nevie hodiť za hlavu? Nechcem mu už písať.
Ďakujem pekne 😊

doriiis
13. okt 2022

No ved asi to,ze s tebou podviedol svoju priatelku

bessie12
13. okt 2022

Ako spomína @doriiis. Trápia ho výčitky svedomia, že podviedol svoju priateľku.

pribinak
13. okt 2022

Ruky preč od zadaného chlapa.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
13. okt 2022

ja som to pochopila tak ako ho mrzí že podviedol priateľku...

katka3588
autor
13. okt 2022

@bessie12 no on ju podvadzal 10 mesiacov už len až teraz prišlo k tomu že teda sme boli spolu cez noc. A teda pred tým sme tiež mali kadejaké noci ale bez sexu. A až teraz toto? A stále mi nejde do hlavy čo nevie hodiť za hlavu tie výčitky alebo to že sme boli spolu?

doriiis
13. okt 2022

@katka3588 ....jezis maria a neni to jedno co lutuje? Spavas so zadanym chlapom a toto ta trapi najviac?

54tinka54
13. okt 2022

@katka3588 tak veď sa ho na to rovno spýtaj čo nevie hodiť za hlavu.. či to že podviedol priateľku alebo to že sa na teba namotal a nevie ako ďalej.
Ja sa ti ale čudujem že sa zahadzuješ so zadaným chlapom, že ti nevadí, že niekoho má a pritom rieši s tebou.. aby ti to karma niekedy nevrátila

katka3588
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulli1980
13. okt 2022

No tak Ty si mu poslúžila ako matrac a on akože "za chrumkavého" to zahrá na to, že má výčitky svedomia ... muž, ktorý takto podvádza partnerku svedomie nemá, to si do budúcna zapamätaj.
@katka3588

oli18
13. okt 2022

Ze 10 mesiacov ste boli bez sexu? To hovor tym, co zeru seno 🙉

abbey1
13. okt 2022

@katka3588 Toto ta trapi? Nic ine?

54tinka54
13. okt 2022

@katka3588 nemala si čo stratiť, ale stratila si 😉 napr takú sebaúctu.
A aj keby si nič nestratila, ale to ťa nenapadlo, že môžeš rozbiť vzťah? To ťa ale netrápi však, to už nie je tvoj problém, dnes drvivú väčšinu zaujíma len vlastné dobro.
A karma väčšinou pracuje celkom spoľahlivo 😉

milos81
13. okt 2022

@54tinka54 no, podľa mňa ona ten vzťah nerozbila, vo vzťahu je na vine vždy ten, kto v ňom je, čiže v tomto prípade ten chlap, čiže ho rozbil on, pretože ak by tú priateľku miloval, nebol by ju 10 mesiacov podvádzal s autorkou, mňa skôr zaráža to, že je nejaká žena ochotná sa vedome deliť s inou ženou, iste, som chlap, tiež mám občas rôzne fantázie, ale v realite by mi to asi prišlo dosť nechutné

dadis
13. okt 2022

@katka3588 A preco 10mesiacov nevysporiadal svoj partnersky vztah? To ti nebolo divne? Ano, stane sa, clovek sa zalubi inde, rozide sa kvoli novej laske..neboli by ste prvi ani posledni..pokial tam nie su deti, nech sa ludia "hladaju".. ale 10mesiacov? halooo? na co si cakala? kym priatelka otehotnie, alebo sa zasnubia? alebo co bolo prekazkou ich rozchodu? pekne ta tahal za nos..

vecicky1805
13. okt 2022

@katka35sorry ale ty si ozaj krava sebecká (ešte slušne píšem) tak ty si nemala čo stratiť hej a ostatné ti je u prdele tak si drz prsty keď raz budeš mať vážny vzťah a oríde nejaká za tvojím ktorá nemá čo stratiť..🤮to je úroveň

vecicky1805
13. okt 2022

@katka3588 a myslel to tak že ťa už pretiahol a nechce ďalej s tebou nič mať , možno sa ěste niekedy vráti keď nebude mať kde vrznúť

kukulienka999
13. okt 2022

Tie výčitky by ste mali mať obaja. Viac krat som sa zamyslala, čo za štetinu dokáže ísť so zadaným mužom do postele, dobrovoľne… Mna už by len ta myšlienka, že napríklad o 18:30 vopcha penis do nej a o 23:00 do mňa. Ble, velebnosti, jdu blejt 🤯 aj keby mi tvrdil, že so svojou ženou nespáva, neverila by som mu, lebo taký potom spáva s viacerými štetinami a je to ešte väčšie fujtajbl😁

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laladua
14. okt 2022

Uf tak ako citam vacsina ju tu sudite, myslim, ze od toho tu nie sme. To ze ma vycitky myslel tak, ze voci svojej partnerke. Na tvojom mieste by som ho vypustila z hlavy a neriesila. Radsej budem sama akoby som mala byt ta druha. Raz som tak bola, zazila som si to, lebo som sa bezhlavo zalubila a teda neviedlo to nikam, len trapenie a sklamanie.

mell27
14. okt 2022

@katka3588 stratila si zjavne svoju hrdosť. Sebavedomá žena sa nehodlá stať matracom. Dúfam, že sa vám to obidvom raz všetko vráti aj s úrokmi 🤮🤮

katkati
14. okt 2022

Ty stále dúfaš, že to mohol myslieť tak, že nevie zabudnúť na teba, že ťa nevie dostať z hlavy. Ale je to určite úplne inak, on nevie dostať z hlavy ten podraz, ktorý ste spolu spáchali.

54tinka54
14. okt 2022

@milos81 samozrejme že viac vinný je ten chlap, ale ona sa o to pričinila, dala mu tú možnosť podviesť

elenka74
14. okt 2022

Myslíš si, že síce má výčitky svedomia, ale sex s tebou bol natoľko jedinečný, že kašle na svedomie a aj tak chce s tebou ďalej spávať? Všetkým neverniciam a neverníkom by mali vypáliť znak nevery, nič iné si nezaslúžite.

simiis
14. okt 2022

Hah, podla mna si celkom dost zufala, sebecka osoba a on to iste i trosku viac. Ked si vedela, ze je zadany aj tak si nemala problem mu roztahovat nohy. Je jedno ci isiel po tebe on alebo naopak, ale kedze si vedela, ze je tam druha osoba ani by som sa na neho nepozrela. Stratit sebauctu len kvoli tomu, ze si naivne myslis, ze opusti partnerku kvoli tebe je ubohe. Spravila si so seba lahku devu. A teraz nech ho len pekne zozeru vycitky svedomia a teba tiez. Karma je svina a dobehne raz kazdeho tak ci tak a je jedno ci prave teraz, za mesiac alebo za par rokov ale viem, ze vam to da pekne vyzrat...

kassandra25
15. okt 2022

@katka3588 chce sa ta zbavit, nechce sa stretnut, lebo ho trapi, ze podviedol priatelku. Ak by sa aj stretaval nadalej - lebo to nevie zahodit za hlavu, ze ta videl, bude mat stale utrapy kvoli priatelke, ze ju podvadza.

milos81
15. okt 2022

@54tinka54 súhlasím s tebou, ale ja to beriem trošku inak, keďže som bol vždy v pozícii podvedeného, predstav si, že si vo vzťahu, no a príde niekto nový, začne ti dávať návrhy, bude mať nové športové auto, povieš si, je bohatý, no bez ohľadu na to, dáš si povedať, alebo ho pošleš do hája? Nechcem hádzať všetky ženy do jedného vreca, no je veľa takých, čo bez mihnutia oka predá celú rodinu, deti, chlapa, čokoľvek za vidinu svojho šťastia, ja keď som vo vzťahu, môže prísť aj neviem aká žena, komplet nahá, v Bentley s kufrom peňazí, nešiel by som s ňou, preto si myslím, že v tomto prípade je vina v tom chlapovi, bárs aj sa mohla autorka priamo ponúkať, i keď to tam nepíše, žiaľ, nevyzreté energie nemajú výčitky, berú ohľad len sami na seba, dôležité je odhaliť to včas ...

54tinka54
15. okt 2022

@milos81 no, je to tak.. máme slobodnú vôľu a robíme rozhodnutia, každý má iné zásady (alebo aj nemá 😅) a každý si tie rozhodnutia vie aj rôzne “ospravedlniť”. Tak ako ona si povedala, veď som slobodná, môžem si robiť čo chcem a on si môže povedať, moja priateľka nie je dosť dobrá (tak ako tu bol nedávno podobný príspevok).
Kazdopadne, nevera by sa nemala diať, je to hnusný podraz a vždy z toho vyjde minimálne jeden zranený človek