Má každá žena vibrátor?

14. máj 2023

Ma naozaj každá žena vibrator? Včera som si tak z rozmaru objednala, ale rozmýšľam že to zruším z úcty k mužovi. Chcela by som skúsiť niečo iné, orgazmus neviem dosiahnuť, a manželovi o tejto mojej objednávke povedať tiež nechcem. Mam pocit že to je tabu.

solange7
14. máj 2023

Pre niekoho tabu, pre inych vobec.

tiezjedna
14. máj 2023

tak mu to skús povedať a možno konečne zažiješ orgazmus😉

ckocka
14. máj 2023

Však mu to ani hovoriť nemusíš, to nie je nevera.

mmoni89
14. máj 2023

Nie určite nemá každá 😀

beata_k
14. máj 2023

Ano, v kazdej farbe.

marca12
14. máj 2023

To aky mate vztah,ked mu chces zatajit vibrator? Ja by som mu povedala a mozno si konecne uzijes,ked sa obaja naucite pouzivat

snehulienka99
14. máj 2023

Neobjednávaj vibrátor.. Ja ma Lelo sona 2 a to je ina pecka na orgazmy!

rozalia700
14. máj 2023

Musíš to urobiť tak , že to bol jeho nápad...a potom...

syslik81
14. máj 2023

vo vztahu sa treba rozpravat a to aj o intimnostiach .. nieje normalne ze nemas orgazmus,ze mu to nevies povedat, ze mu nevies ani len ukazat ako sa ti to paci a uz vobec nieje normalne mat natajnasa vibrator ...

ivik4
14. máj 2023

Vsak ked chces maj ho
A k otazke,ja som nemala nikdy

kiki68
14. máj 2023

A preco sa s tym potom nezabavis aj za ucasti muza? Ved to nie je nahrada partnera, iba hracka na spestrenie casu a hlavne spolocnych radovanok. Nikdy som toto haraburdie bez ucasti muza nepouzila, nikdy ho to neponizilo, nenahradilo. Bud mu cosi predved, alebo mu to svihni do ruky. Sak potom mesiac nebude kukat nic v telefone ( nebude mu treba ) 😀

oliviakatka
14. máj 2023

Tak tak vibrouš vrátiť a ber lelo sona alebo satisfyer pro 2 alebo keď chces aj aj tak satisfyer dual pleasure pozri🤌🏻 mne kupuje muž 🤷🏼‍♀️

mirkava
14. máj 2023

Určite nevracaj, treba skúsiť a skus aj womanizer 😉

martinka13
14. máj 2023

Mám muža, ktorý dokonale uspokojí moje potreby. Takže nie, nemá každá žena vibrátor.....

tripetta
14. máj 2023

Ak žiješ v komunite amišov, alebo bigotných slovenských katolíkov a podobných prapodivných zoskupení ľudí so stredovekým chápaním sveta, potom rozumiem, že je to pre teba tabu😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikpa
14. máj 2023

Ja nemám. Zatiaľ 😃 Ak nevieš dosiahnuť orgazmus tak už si ho dávno mala mať, nie je na tom nič zle, veď aj ty máš právo si užiť a treba pre to vyskúšať všetko. Aká úcta k mužovi, veď si si neobjednala chlapa na jednu noc?! Nič neruš.

monika185243
14. máj 2023

Trošku nechápem tieto tajnosti v manželstve ohľadom sexu a pod.vecí, čo tak začať sa rozprávať? 🤷‍♀️

diewcatqoo
14. máj 2023

Neviem si predstavit, ze by som mala takuto vec pred manzelom tajit. Ved s kym inym by som mala preberat taketo veci, ak nie s nim.

viestta
14. máj 2023

Vie ten tvoj o tom, ze nevies dosiahnut orgazmus? Robi s tym nieco?
Ak mu je to jedno, tak bude cirkus ked sa prevali "nevera s Roobertom"

rebrambora
14. máj 2023

Nemala som. Moj muz mi kupil moj prvy, potom som už nakupovala sama a vzdy sa tesil ked som priniesla nieco nove 😉
Je to super obzvlastnenie aj keby si orgazmus dosiahnut vedela. Kazdeho sexualna tolerancia ale konci inde.
Co by ma skôr na tvojom mieste trapilo je to, ze sa neviete rozpravat. Tak asi moc otvoreny vztah medzi sebou nemate. Co je v manzelstve doooost problem.

mira0611
14. máj 2023

Ahoj, s manzelom by si urcite mala mat taky intimny vztah, aby si mu o tom vibratore mohla zmienit.
Ja nemam vibrator, ale vyskusala som ho, a nepacilo sa mi to. Je to umela hmota, muza to urcite nenahradi, aspon za mna, ale mam kamaratky, ktore to proste miluju.

janetinka27
14. máj 2023

Zasa jedna z tych tem akoze zo zivota

beata_k
14. máj 2023

@elizabet173 Ano, k satam 😄👍

lienka434
14. máj 2023

@janetinka27 to je skôr bez života 🙈 nedokážem pochopiť ako môžu manželia nevedieť o radostiach toho druhého či seba samého v sexe 😃🙈

123kika1234
14. máj 2023

Každá nie, ja áno 😆
A vie o tom aj ten môj.. 🙂

ankare
14. máj 2023

Ja nemám vibrátor. Mám manžela. A mne by bol asi naprd, keďže mávam len klitorialny orgazmus.

81anina
14. máj 2023

Mne kúpil vibrator muž na narodky. Orgazmus mám aj bez vibrátora no s vibratorom je to ešte lepšie a rýchlejšie. Idem pozrieť na tipy čo tu dali snehulienka99 a oliviakatka 😀

divokykonik
14. máj 2023

Nemám vibrátor, mám manžela a ten mi stačí. A keďtak šikovné rúčky. 😁😁😁

20erika07
14. máj 2023

Moj prvy som objednala pre páry, ve wibe ci ako sa volal, ze kus sa inak pobavkat. Manzelovi to ale nic nerobilo tak som ho pouzivala sama . Nevadilo mu to, aspon mal kus on pokoj, lebo ja mam väčší apetit ako on.
Dalsie som objednala len pre seba ale on sa rad hra v posteli tak vzdy daco vypytal ci nemame na zabavu 🙂
Naposledy som si zazelala lelo sonu ale uz polroka neviem najst nabijacku odkedy sme prerabali. A tak som si zase zvykla bez tychto veciciek. Nastastie orgazmus viem dosiahnut aj bez ale s nimi to je mega rychle 🙂